Vacature Pionier CT-LAB in Leiden

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Pionier CT-LAB 
Datum online
2023-03-18 18-3-2023
Sluitingsdatum
10-4-2023
Soort vacature
parttime/fulltime
FTE
0,8 - 1,0
Omschrijving
Voor ons nieuw in te richten practicumlokaal Computational Thinking (CT) zoeken we een ‘hoofdbewoner’. Je spreekt Python, ademt microbit en denkt in mogelijkheden. Heb je daarnaast een open blik en vind je samenwerken vanzelfsprekend, dan drinken we graag een kop koffie met je!

Je nieuwe werk en jij
Het Leo Kannercollege in Leiden zoekt met ingang van 1 augustus 2023 een denker en doener voor ons CT-lab. Je loopt warm voor de ontwikkeling van practicumopdrachten, variërend van de Finch-robot tot het ontwerpen van verkeerspleinen, van het bouwen van apps tot het uitlezen van sensoren in de schooltuin. Onze werkgroep computational thinking staat te springen om samen met jou te werken aan het ontwikkelen en uitvoeren van een doorlopende CT-leerlijn. Ook de ICT-coördinator hoopt op jouw input en inzet.
 
Ondanks al het enthousiasme dat wij (en hopelijk ook jij) hebben voor alles rondom CT, is het vak voor ons geen doel, maar een middel. De brede ontwikkeling van de leerlingen staat met stip op één. Daarbij kun je denken aan systematisch werken, hulpvragen stellen, reflecteren op eigen werk, verwachtingen bijstellen, omgaan met onzekere uitkomsten en dat is nog maar het begin.

De locatie
Het Leo Kannercollege in Leiden biedt voltijds dagonderwijs in drie leerwegen: vmbo-tl, havo en vwo. Alle leerlingen hebben een diagnose in het autisme-spectrum.
 
Hier zijn we trots op:
  • Leerlingen mogen zichzelf zijn
  • Nauwe samenwerking met leerlingen, ouders en hulpverleners
  • Groei in de breedte, zowel sociaal-emotioneel als cognitief
 
Structuur, overzichtelijkheid en voorspelbaarheid zijn voor onze leerlingen sleutelbegrippen. Op het Leo Kannercollege hebben de leerlingen les in kleine klassen, met vaste leerkrachten en een vast lokaal. We zoeken naar ruimte en mogelijkheden om leerlingen in de breedte te laten groeien en hun zelfstandigheid te vergroten.
 
Directeur Rick van het Maalpad: “Onze leerlingen worden gezien. We denken niet in hokjes. Wij bieden een rustige en veilige omgeving waar ze tot groei komen. In het leren, maar ook in de persoonlijke ontwikkeling en omgang met anderen. En dat doen we samen. Samen met de leerling, zijn ouders en hulpverleners, want school maken we samen.”
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Functie-eisen
Je hebt ruime ervaring op het gebied van (I)CT, jongeren en groepsonderwijs. Een lesbevoegdheid is een pre. Je bent gewend om te werken in een organisatie en je plannen en handelen af te stemmen op het organisatiebelang. Naast ontwerpen en bouwen heb je ook oog voor de ethische kant van CT.
 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
De functie is in het functiehandboek van de Leo Kanner Onderwijsgroep beschreven als ICT consultant en gewaardeerd in OOP 9 volgens CAO Primair Onderwijs. Beschik je over een PABO-diploma of heb je een eerste- of tweedegraads lesbevoegdheid, dan kan de functie uitgebreid worden met lesgevende taken. In dat geval vindt aanvullende salariëring plaats middels een toelage.

Over Leo Kannercollege VSO

Naam school
Adres
César Franckstraat 9 , 2324JM Leiden Zuid-Holland NL
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Speciaal
Sector
Voortgezet speciaal onderwijs
Contactpersoon
Mevr. B. Hagen
Niveau
vmbo, mavo, havo, vwo
Omschrijving

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Nieuwsgierig naar onze locatie of op zoek naar meer informatie? Bel of mail dan met onze directeur Rick van het Maalpad. Hij is bereikbaar op 071-5 237 237 of via r.vanhetmaalpad@leokanner.nl.
 
Sollicitatiebrieven met curriculum vitae ontvangen we graag voor 11 april 2023 op vacature@leokanner.nl.
 
Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang.

 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.