Vacature Intern begeleider in Brummen

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Intern begeleider 
Datum online
2023-03-17 17-3-2023
Sluitingsdatum
10-4-2023
Met ingang van
01-08-2023 of eerder
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6
Omschrijving
Kom jij ons team versterken op School de Lans in Brummen? De Lans is een kleine vrijeschool voor speciaal onderwijs in Brummen met circa 90 leerlingen. Wij bieden SO- en VSO-onderwijs aan voor leerlingen van 4 tot 20 jaar met uiteenlopende beperkingen en problemen. Daarnaast biedt de Lans onderwijs aan leerlingen op vmbo-t en havo niveau voor leerlingen die in het reguliere VO of op andere VSO-scholen geen passende plek hebben kunnen vinden of zijn uitgevallen.  
 
Wat ga je doen?
Als intern begeleider ben je verantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van de toets- en zorgcyclus, met als basis het doelgroepenmodel. De begeleiding en coaching van individuele leerkrachten en het team t.a.v. het bespreken en analyseren van resultaten en welbevinden (en interventies) spelen daarin een belangrijke rol.
 
Verder onderhoud je externe contacten die voor de leerlingenzorg van belang zijn. Je werkt mee aan de verdere implementatie van de nieuwe SO structuur en geeft adviezen op het gebied van beleid, schoolontwikkeling, visie en nascholing. Daarnaast vervul je taken als zorgcoördinator.
 
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Functie-eisen
Wie zoeken wij?
We vinden het belangrijk dat je affiniteit hebt met het vrijeschoolonderwijs en kan aansluiten bij ons antroposofisch gedachtegoed. Ben je nog niet bekend met de inhoud van het vrijeschoolonderwijs? We vertellen je er graag meer over.
 
Verder voldoe je aan de volgende competenties:
 • Je hebt ervaring als intern begeleider en/of je beschikt over een relevante afgeronde opleiding, bijvoorbeeld een post-hbo opleiding tot intern begeleider of de Master (Special) Education Needs. Een afgeronde Pabo-opleiding is daarnaast een pré.
 • Je hebt kennis van en ervaring in het Speciaal Onderwijs.
 • Je hebt kennis op het gebied van leerstoornissen en gedragsproblemen.
 • Je bent vaardig in het geven van sturing, het opzetten van plannen en het geven van adviezen. 
 • Je werkt graag samen met een team.
 • Je hebt een warm en geduldig hart voor leerlingen.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Wat biedt de school jou?
 • Een fascinerende en betrokken werkomgeving waar medewerkers net zo veel leren als leerlingen.
 • Weinig hiërarchie en veel ruimte voor eigen initiatief en creativiteit.
 • Een warme, kleinschalige school met zeer uiteenlopende leerlingen en veelzijdige collega’s.
 • In het eerste jaar coaching in het omgaan met de leer- en gedragsproblemen van onze leerlingen. Binnen onze stichting zijn er daarnaast ruime mogelijkheden voor vakinhoudelijke coaching en scholing.
 • In eerste instantie een benoeming voor een jaar, met uitzicht op een vaste aanstelling van 0,6 fte bij Stichting Vrijescholen Athena.
 • Inschaling conform de cao Primair Onderwijs 
 • Een goede reiskostenvergoeding: Naast de reguliere reiskostenvergoeding vanuit de cao PO ontvang je vanaf 21,5 kilometer enkele reisafstand een aanvullende vergoeding van 0,21 cent per kilometer voor woon-werkverkeer.

Over School De Lans

Naam school
Adres
Zutphensestraat 175 , 6970AA Brummen NL
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Vrijeschool
Sector
Speciaal (basis) onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Corinne Vlaanderen
Omschrijving
School de Lans te Brummen, nabij Zutphen, is de enige school voor (voortgezet) speciaal onderwijs op basis van de vrijeschoolpedagogie in Nederland. 

Als kleinschalige school in een ruime, landelijke omgeving kunnen we onze leerlingen naast praktijkgericht vrijeschoolonderwijs, veel persoonlijke aandacht bieden. Naast de onderbouw, middenbouw en werkopleiding hebben we de Peronniek groep voor leerlingen die intensieve individuele begeleiding nodig hebben. 

Onze leerlingen zijn 4 tot 20 jaar oud en komen in het kader van passend onderwijs uit regio Zutphen of, door onze status als bijzonder onderwijs, uit steden daaromheen zoals Apeldoorn, Arnhem, Deventer en Doetinchem.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Interesse?
Heb je naar aanleiding van deze vacature vragen of interesse? Neem dan contact op met Corinne Vlaanderen via 06-41490451 of c.vlaanderen@schooldelans.nl. Zij vertelt je graag meer over de school en de inhoud van de functie.

Ben je na het lezen van deze vacaturetekst enthousiast geworden en lijkt het je leuk om ons team te komen versterken? Stuur dan een motivatiebrief inclusief je CV naar c.vlaanderen@schooldelans.nl. Reageren op deze vacature is mogelijk tot maandag 17 april.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.