Vacature Docent Techniek in Wageningen

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Techniek 
Datum online
2023-03-16 16-3-2023
Sluitingsdatum
1-4-2023
Met ingang van
1-8-2023
Soort vacature
Parttime
FTE
0,5-0,8 FTE
Omschrijving
Wie zoeken wij
Voor onze MHV locatie in Wageningen zijn wij op zoek naar een docent Techniek die in het 2de graads gebied voor minimaal 2,5 en maximaal 4 dagen in de week (0,5-0,8 FTE) les wil geven aan onze MAVO/HAVO, HAVO/VWO en gymnasium leerlingen. 

Werkzaamheden
Geven van de lessen techniek in het 2e graads gebied.

Begeleiding van leerlingen
Onze leerlingen werken zelfstandig en in groepen. 

Ontwikkeling van onderwijs
Samen met je collega ’s werk je aan het ontwikkelen en verbeteren van lesmateriaal en didactiek. Speerpunt is vernieuwend onderwijs, moderne technologie zoals 3D printen, lasersnijden, prototyping, etc

Beoordeling van leerlingen 
Leerlingen worden beoordeeld in samenspraak met de collega-docenten op een gestructureerde manier, samenwerking is hierbij erg belangrijk. 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding
Functie-eisen
Opleiding
Wij zoeken een docent met een 2e graads bevoegdheid. Ook wanneer je geen onderwijsbevoegdheid hebt en graag in het onderwijs zou willen werken ben je van harte welkom om te solliciteren.

Benodigde kennis en vaardigheden voor de functie
• Digitale vaardigheden 
• Technisch vaardig
• Samenwerken Onderwijsassistenten
• Gedreven in techniek 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Duur van de arbeidsovereenkomst
Het gaat om een aanstelling voor de duur van één jaar (1 augustus 2023 t/m 31 juli 2024) met uitzicht op een vast contract.

Functieschaal
De functie wordt gehonoreerd conform de cao-vo in functieschaal LB. Daarnaast hanteren we ook vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering. We hebben naast de Cao-regelingen een uitgebreide werkkostenregeling en collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

Begeleiding van loopbaan
Een collega-docent zal je begeleiden bij dagelijkse werkzaamheden, de teamleider kijkt samen met de sectievoorzitter naar het functioneren in de brede zin van het woord.

Over Pantarijn

Naam school
Adres
Hollandseweg 9-11 , 6700AG Wageningen Gelderland NL
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier / Algemeen, Montessori, Speciaal
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
HR
Niveau
vmbo, havo, vwo
Omschrijving
Pantarijn is een openbare scholengemeenschap met tal van opleidingsmogelijkheden: van praktijkonderwijs tot en met gymnasium. Op Pantarijn volgen zo’n 2500 leerlingen onderwijs. Onze school bestaat uit zes locaties en bevindt zich in de plaatsen Wageningen, Kesteren en Rhenen. Er werken in totaal ongeveer 320 medewerkers bij Pantarijn.

Pantarijn Wageningen MHV
Pantarijn Wageningen MHV is met 1580 leerlingen de grootste locatie van Pantarijn. Leerlingen volgen onderwijs op mavo, havo en vwo-niveau. We bieden bovendien VWO-Xtra, het Nieuwe Gymnasium en de Sport-Xtra klas aan.
Het onderwijs binnen MHV heeft kenmerken van het Montessorionderwijs. In een omgeving waar ruimte is voor creativiteit en ontmoeting faciliteren we uitdagend en inspirerend onderwijs, binnen én buiten de klas. Naast de lessen begeleiden we leerlingen in hun persoonsontwikkeling. Zelfstandigheid en maatschappelijke bewustwording zijn daarbij heel belangrijk.
Bij MHV werken zo’n 200 collega’s in een open en gezellige sfeer. Als medewerker krijg je ruimte om jezelf te zijn, jezelf te ontwikkelen en bij te dragen aan modern onderwijs. Je werkt in een team met betrokken collega’s die hoofd, hart en handen hoog in het vaandel hebben staan.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Meer informatie nodig?
Neem dan contact op met Mieke Bergman (teamleider) mbergman@pantarijn.nl 

Geïnteresseerd?
Je motivatiebrief en cv ontvangen wij graag uiterlijk vrijdag 31 maart. 

Sollicitatiegesprekken
De gesprekken vinden plaats tussen 5 en 13 april.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.