Vacature Teamleider Taalcentrum VO in Almere

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Teamleider Taalcentrum VO 
Datum online
2023-03-14 14-3-2023
Sluitingsdatum
14-5-2023
Met ingang van
zo spoedig mogelijk
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,8 - 1,0 fte
Omschrijving
Aangenaam,  Taalcentrum Almere 

Hoewel we steeds bekender worden, weet nog niet iedereen wie wij zijn. Daarom vertellen we je graag wat meer over ons.

Wij zijn een school in Almere voor leerlingen van 4 tot 18 jaar, die het Nederlands nog niet beheersen. 
Bijvoorbeeld omdat ze thuis een andere taal spreken of nieuw zijn in Nederland. Denk aan kinderen van expats of arbeidsmigranten. 

In het voortgezet onderwijs hebben we zo’n 250 leerlingen van verschillende nationaliteiten, verdeeld over 
meerdere locaties. Bij alle lessen besteden we nadrukkelijk aandacht aan de Nederlandse taal.
Daarnaast krijgen onze leerlingen extra Nederlandse les met aandacht voor klanken, woordenschat, zinsbouw 
en werkwoorden. De voortgezet onderwijs leerlingen blijven meestal  2 jaar bij ons en stromen dan door naar het reguliere onderwijs. Naast de lessen die we op onze eigen locaties verzorgen, bieden we ondersteuning bij taalonderwijs op reguliere scholen.

Wij zijn op zoek naar een teamleider die het managementteam in van het Taalcentrum VO komt versterken.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Functie-eisen
Naar wie zijn wij op zoek?
Je bent een toegewijde, open en nieuwsgierige teamleider en je kunt goed samenwerken. 
Samen met de directeur VO, maak je onderdeel uit van het management team van het Taalcentrum VO. Als teamleider VO geef je samen met de directeur VO leiding aan  ca 40 leerkrachten en onderwijsassistenten van Het Taalcentrum Almere. Je draagt zorg voor de professionele en talentontwikkeling van de medewerkers en begeleidt hen daarbij. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en krijgt te maken met onderwijsinhoudelijke, personele en andere vraagstukken.
 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Wat bieden wij jou?
Een tijdelijk dienstverband voor één schooljaar met uitzicht op een vaste aanstelling. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao-PO en je salaris wordt ingeschaald op OOP 12.

Zo leuk is werken bij ons.
Als je bij ons komt werken, kom je in een team van zo’n 40 collega’s die ook in het voortgezet onderwijs van Taalcentrum Almere werken en die allemaal houden van de bijzondere dynamiek van een internationale omgeving. Elke week verwelkomen wij nieuwe leerlingen. Wat werken bij Taalcentrum Almere extra bijzonder maakt, is dat leerlingen heel dankbaar zijn en met plezier naar school komen. Door hun gedrevenheid zie je ze elke dag groeien! Dat zien hun ouders ook en met hen hebben we dan ook goed contact.

Over Het Taalcentrum Almere

Adres
Sesamstraat 1 , 1313GS Almere Flevoland NL
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. Theo Klein Koerkamp
Omschrijving
Taalcentrum Almere is een stedelijke voorziening die eerste opvangonderwijs verzorgt aan nieuwkomers in de leeftijd van 4 tot 18 jaar. Op verschillende locaties voor PO en VO in Almere volgen zo’n 700 leerlingen dagelijks het onderwijs van het Taalcentrum. .

Het Taalcentrum helpt deze leerlingen de Nederlandse taal te verwerven tot een niveau dat nodig is om succes te kunnen hebben in het regulier onderwijs.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Solliciteren
Wil je als Teamleider VO bij ons aan de slag? Mail je motivatiebrief met cv naar directie@taalcentrumalmere.nl. Je kunt je belangstelling tot uiterlijk 3 april 2023 kenbaar maken  Wil je eerst nog wat meer informatie? Op onze website www.taalcentrumalmere.nl lees je wie we zijn en wat we doen. En wil je een rondleiding door onze school? Neem dan contact op met Frank van Haag. Hij is te bereiken via directie@taalcentrumalmere.nl. Wil je Frank spreken? Mail dan je nummer naar hem, dan neemt zhij zo snel mogelijk contact op met je. Wij en onze leerlingen kijken ernaar uit om kennis met je te maken
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.