Vacature Docent zorg en welzijn in SLIEDRECHT

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent zorg en welzijn 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
14-2-2022
Met ingang van
Per direct
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
+/- 0,4 fte
Omschrijving
Het Griendencollege in Sliedrecht zoekt  wegens vervanging per direct een:

DOCENT ZORG EN WELZIJN (m/v), 0,4 fte


De opleiding Zorg en Welzijn leidt onze vmbo-leerling op tot zorgprofessional. Onze docenten hebben een rijke en volledige leeromgeving ontwikkeld met veel mogelijkheden voor leerlingen die kiezen voor dit profiel. Op het Griendencollege vinden wij praktijk belangrijk; wij begeleiden het leren op verschillende niveaus. Zo is er veel contact met de verschillende zorgprofessionals in onze omgeving en bieden wij onze leerlingen ook 'leren in en met de praktijk' aan.

Zorg en Welzijn is een vakgebied dat veel gekozen wordt door onze leerlingen. Sinds vorig schooljaar bieden we Zorg en Welzijn ook aan als juniorvak in onze onderbouw. De leerling maakt hier kennis met de wereld die Zorg en Welzijn is en maakt hierdoor een bewustere keuze om dit profiel te kiezen in de bovenbouw. Vanwege ziekte, zoeken we een collega die zich inzet om het profiel Zorg en Welzijn de aandacht te geven dat het verdient.  Ben jij degene die de vele mogelijkheden van Zorg en Welzijn aan onze ‘onderbouwers’ wil laten zien? Ben jij de professional die Zorg en Welzijn jr. verder kan ontwikkelen? Heb je daar verschillende ideeën over? Vind jij het geven van kooklessen leuk en vind jij het fijn de leerling de liefde voor garde en ingrediënten te leren, solliciteer dan naar deze functie!
 
We zoeken een enthousiaste collega die het profiel Zorg en Welzijn verder vorm wil geven met een actuele inhoud die past bij het vervolgonderwijs en de maatschappelijke ontwikkelingen anno 2021. Met toewijding coach je de leerling die je graag de kneepjes van het (keuken)vak leert in onze professionele keuken en op het zorgplein.
Je bent een ervaren professional of iemand die zich op basis van eerder bewezen competenties snel kan inwerken.

Het gaat om minimaal 6 lesuren in de onder- en bovenbouw. Dinsdag, woensdag en vrijdag zijn de dagen waarover dit gaat. Heb je zin om je aan te sluiten bij ons team? Graag! We zijn benieuwd naar jou en je ambities!

Wat bieden wij?
Een kleinschalige vmbo-school in Sliedrecht met een leuke en dynamische leeromgeving. Waar bevlogen en betrokken collega's de leerlingen kennen en zien. Je ontvangt een laptop in bruikleen voor gebruik in de interne digitale schoolomgeving. Verder krijg je in de eerste twee jaar een coach toegewezen om te kunnen groeien naar die excellente onderwijsprofessional.
 
Informatie
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer weten? Neem dan contact op met Nick van Bennekom, via telefoonnummer 0184-750 200. Of bekijk onze website https://griendencollege.nl/

Solliciteren?
Je kunt hieronder via de button 'Solliciteren' jouw gegevens achterlaten en jouw motivatiebrief en actuele cv uploaden. Uitsluitend rechtstreekse reacties van sollicitanten via onze website of via de site van meesterbaan worden door ons in behandeling genomen. Acquisitie of bemiddeling wordt niet op prijs gesteld.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden jou:
- een tijdelijke aanstelling
- goede arbeidsvoorwaarden, wij hanteren de cao voortgezet onderwijs

Over Griendencollege

Naam school
Adres
Prof. Kamerlingh Onneslaan 109 , 3362VE SLIEDRECHT
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier, Montessori, Dalton, Jenaplan
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. N.N.T. van Bennekom
Niveau
vmbo
Omschrijving
Het Griendencollege
Wij zijn een openbare en protestants-christelijke vmbo-school voor Sliedrecht en omgeving. Een gedisciplineerde school met heldere waarden en normen. Met een sterk team van docenten, mentor, leerjaarcoördinatoren en zorgcoördinator begeleiden wij onze leerlingen in een veilige, kleinschalige en overzichtelijke schoolomgeving.

Onze visie
Wij zien en kennen de leerling. Leerlingen ontwikkelen zich door een persoonlijke benadering binnen heldere structuren en grenzen.Het leren is gericht op het behalen van goede resultaten, het ontwikkelen van de eigen persoon en het kunnen innemen van een plek in een snel veranderende samenleving. Het leren in en met de praktijk motiveert de leerlingen en geeft hen inzicht in hun eigen mogelijkheden, zodat een leerling die het Griendencollege verlaat voldoende zelfsturend is en eigen regie kan nemen om vol zelfvertrouwen de volgende stap te kunnen zetten in het vervolgonderwijs.

Onze missie
Het Griendencollege is een kleine, zelfstandige school voor voorbereidend middelbaar beroepsonderwijs (vmbo). Wij verzorgen onderwijs met de nadruk op de 'V' van het vmbo; voorbereidend op de volgende stap die onze leerlingen zetten. Van oudsher geworteld in de Sliedrechtse samenleving en directe omgeving werken we nauw samen met de wereld om ons heen. Wij bouwen aan een nieuw soort 'schoolgebouw', namelijk een zeer goed en sterk netwerk door diverse dwarsverbindingen met onderwijsinstellingen, bedrijfsleven en samenleving. Wij doen dat op basis van de volgende drie kernwaarden: betrokkenheid, gedegenheid en ontwikkeling. Kernwaarden van waaruit al ons beleid gestalte krijgt. De school is ontstaan uit fusies tussen protestants-christelijk en openbaar onderwijs en is daarmee een samenwerkingsschool, de ideale afspiegeling van de omgeving buiten de school.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.