Vacature Docent natuurkunde/scheikunde in SLIEDRECHT

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent natuurkunde/scheikunde 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
14-2-2022
Met ingang van
Per direct
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,4 fte
Omschrijving
Het Griendencollege in Sliedrecht zoekt per direct kandidaten voor de functie van 

Docent natuurkunde/scheikunde, 2e graads (0,4 fte)

Uitbreiding is mogelijk in combinatie met andere vakgebieden.

Naar wie zijn wij op zoek?
Als docent natuurkunde/scheidkunde ga je lesgeven aan onze vmbo/mavo-leerlingen in de onder- en bovenbouw. Je verzorgt +/- 9 lessen op het gebied van nask.
- Je werkt vanuit een visie: je staat stil bij wat jouw les toevoegt aan de ontwikkeling van de leerling;
- Je bent creatief, bij jou zijn de lessen geen dag hetzelfde;
- Je bent goed op de hoogte van de ontwikkelingen van jouw vakgebied;
- Je begeleidt en coacht leerlingen bij hun leerdoelen;
- Je onderhoudt contacten met ouders en collega's over de voortgang;
- Je hebt relevante ervaring met lesgeven in het vmbo;
- Je beschikt over een 2e graads bevoegdheid voor het vak natuurkunde/scheikunde Ook als je hiervoor in opleiding bent, word je
  van harte uitgenodigd te solliciteren;
- Leerlingen krijgen steeds meer regie op hun eigen loopbaan en jij wilt hier jouw bijdrage aan leveren.

Natuurlijk geef je graag lessen in natuurkunde aan onze vmbo-doelgroep. Maar we zoeken vooral ook iemand die kennis en kunde van het vak natuurkunde wil combineren in het enthousiaste team 'Sterk Techniekonderwijs'. Samen met andere scholen zijn wij bezig om het Techniekonderwijs een podium te geven dat het verdient. De nieuwe docent natuurkunde zal gevraagd worden mee te ontwikkelen aan het versterken van dit onderwijs; deze ontwikkeling kan gezocht worden binnen het vakgebied van natuurkunde, maar ook binnen daaraan gerelateerde technische profielvakken. De ruimte die voor deze extra facilitering nodig is, wordt in onderling overleg besproken.

Wat bieden wij?
Een kleinschalige vmbo-school in Sliedrecht met een leuke en dynamische leeromgeving. Waar bevlogen en betrokken collega's de leerlingen kennen en zien. Je ontvangt een laptop in bruikleen voor gebruik in de interne digitale schoolomgeving. Verder krijg je in de eerste twee jaar een coach toegewezen om te kunnen groeien naar die excellente onderwijsprofessional.

Informatie
Inschaling in overleg. Geschikte kandidaten worden mogelijk voor sluitingsdatum van de vacature uitgenodigd.

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer weten? Neem dan contact op met Nick van Bennekom,
via telefoonnummer 0184-750 200. Of bekijk onze website https://griendencollege.nl/

Solliciteren?
Heb je zin om bij ons aan de slag te gaan?
Je kunt hieronder via de button 'Solliciteren' jouw gegevens achterlaten en jouw motivatiebrief en actuele cv uploaden. Uitsluitend rechtstreekse reacties van sollicitanten via onze website of via de site van meesterbaan worden door ons in behandeling genomen. Acquisitie of bemiddeling wordt niet op prijs gesteld.
 
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden jou:
- een tijdelijke aanstelling van minimaal 0,4 fte tot einde schooljaar
- goede arbeidsvoorwaarden, wij hanteren de cao VO.

Over Griendencollege

Naam school
Adres
Prof. Kamerlingh Onneslaan 109 , 3362VE SLIEDRECHT
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier, Montessori, Dalton, Jenaplan
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. N.N.T. van Bennekom
Niveau
vmbo
Omschrijving
Het Griendencollege
Wij zijn een openbare en protestants-christelijke vmbo-school voor Sliedrecht en omgeving. Een gedisciplineerde school met heldere waarden en normen. Met een sterk team van docenten, mentor, leerjaarcoördinatoren en zorgcoördinator begeleiden wij onze leerlingen in een veilige, kleinschalige en overzichtelijke schoolomgeving.

Onze visie
Wij zien en kennen de leerling. Leerlingen ontwikkelen zich door een persoonlijke benadering binnen heldere structuren en grenzen.Het leren is gericht op het behalen van goede resultaten, het ontwikkelen van de eigen persoon en het kunnen innemen van een plek in een snel veranderende samenleving. Het leren in en met de praktijk motiveert de leerlingen en geeft hen inzicht in hun eigen mogelijkheden, zodat een leerling die het Griendencollege verlaat voldoende zelfsturend is en eigen regie kan nemen om vol zelfvertrouwen de volgende stap te kunnen zetten in het vervolgonderwijs.

Onze missie
Het Griendencollege is een kleine, zelfstandige school voor voorbereidend middelbaar beroepsonderwijs (vmbo). Wij verzorgen onderwijs met de nadruk op de 'V' van het vmbo; voorbereidend op de volgende stap die onze leerlingen zetten. Van oudsher geworteld in de Sliedrechtse samenleving en directe omgeving werken we nauw samen met de wereld om ons heen. Wij bouwen aan een nieuw soort 'schoolgebouw', namelijk een zeer goed en sterk netwerk door diverse dwarsverbindingen met onderwijsinstellingen, bedrijfsleven en samenleving. Wij doen dat op basis van de volgende drie kernwaarden: betrokkenheid, gedegenheid en ontwikkeling. Kernwaarden van waaruit al ons beleid gestalte krijgt. De school is ontstaan uit fusies tussen protestants-christelijk en openbaar onderwijs en is daarmee een samenwerkingsschool, de ideale afspiegeling van de omgeving buiten de school.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.