Vacature Docent Media, Vormgeving en ICT (MVI) in SLIEDRECHT

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Media, Vormgeving en ICT (MVI) 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
14-2-2022
Met ingang van
Per direct
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,32 - 0,5 fte
Aantal uren
8 lesuren
Omschrijving
Het Griendencollege in Sliedrecht zoekt per direct kandidaten voor de functie van:
 
Docent Media, Vormgeving en ICT (MVI), 0,32 fte - 0,5 fte
 
Naar wie zijn wij op zoek?
Je bent enthousiast, niet snel uit het veld te slaan en werkt graag met jonge mensen in een dynamisch team. Een bevoegd docent in Beeldende Kunst en Vormgeving heeft onze voorkeur maar we zoeken ook iemand die het accent van Beeldende Vormgeving (onderbouw) durft te verleggen naar digitale, tweedimensionale technieken. In jouw lessen laat je zien wat mogelijk is; je vindt je weg in online programma’s maar je bent ook thuis in de Creative Cloud van Adobe. Je bent in staat om eerste en tweedejaars leerlingen enthousiast te maken om te kiezen voor de grafische vakken op onze school.
 
Je verzorgt ook les aan onze bovenbouwers die hebben gekozen voor het mooie mediaprofiel MVI. Creativiteit in teken- schilder- en illustreervaardigheden en (digitale) grenzen verleggen gaan hand in hand met structuur bieden en overzicht houden wat de leerling  moet kennen en kunnen aan het einde van klas 4. Kortom; je leidt, verleidt en begeleidt!
 
De vacature betreft in ieder geval: 4 lessen Media Junior en 4 lessen in de bovenbouw (accenten op grafisch en interactief). Daarnaast horen we in het gesprek met jou graag wat jij kan bijdragen aan het verder ontwikkelen van een sterk mediaprofiel voor onze school.
 
Spreekt dit je aan? We maken graag kennis met jou en jouw ideeën voor deze vakken.

Onze school participeert actief in de regio Drechtsteden als partner in “Sterk Techniek Onderwijs” (STO). Doelstelling is om meer leerlingen te enthousiasmeren voor techniek. Het Griendencollege wil leerlingen laten kennismaken met techniek op zo’n manier dat ze ook in hun vervolgopleiding kiezen voor techniek.  We werken nauw samen met andere vo én mbo-scholen om deze doelstelling te realiseren. Ook mediatechniek wordt als techniek gezien. We bieden ruimte in onze vacature om te participeren  in werkgroepen en in gezamenlijkheid aan deze doelstelling te werken.

Wat bieden wij?
Een kleinschalige vmbo-school in Sliedrecht in de richtingen Media, Zorg, Techniek. Met een aanbod in 5 uitdagende uitstroomprofielen (BWI, D&P, MVI, Z&W en (Tech)mavo) in een leuke en dynamische leeromgeving. Waar bevlogen en betrokken collega’s de leerlingen kennen en zien. Je ontvangt een laptop in bruikleen voor gebruik in de interne digitale schoolomgeving.
 
Informatie
Inschaling in overleg. Geschikte kandidaten worden mogelijk voor de sluitingsdatum van de vacature uitgenodigd.

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer weten? Neem dan contact op met Karin Verschoor, via telefoonnummer 0184- 750 200. Of bekijk onze website https://griendencollege.nl/

Solliciteren
Heb je zin om bij ons aan de slag te gaan? Je kunt hieronder via de button 'Solliciteren' jouw gegevens achterlaten en jouw motivatiebrief en actuele cv uploaden. Uitsluitend rechtstreekse reacties van sollicitanten via onze website of via de site van Meesterbaan worden door ons in behandeling genomen. Acquisitie of bemiddeling wordt niet op prijs gesteld. 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of 1e graads
Functie-eisen
Profielschets docent MVI
  • HBO werk- en denkniveau
  • Ervaring en affiniteit met leerlingen
  • Enthousiasme voor grafische vakken
  • Relevante onderwijsbevoegdheid
  

 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden jou:
- een tijdelijke aanstelling van 0,32 - 0,5 fte
- goede arbeidsvoorwaarden, wij hanteren de cao vo

Over Griendencollege

Naam school
Adres
Prof. Kamerlingh Onneslaan 109 , 3362VE SLIEDRECHT
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier, Montessori, Dalton, Jenaplan
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. N.N.T. van Bennekom
Niveau
vmbo
Omschrijving
Het Griendencollege
Wij zijn een openbare en protestants-christelijke vmbo-school voor Sliedrecht en omgeving. Een gedisciplineerde school met heldere waarden en normen. Met een sterk team van docenten, mentor, leerjaarcoördinatoren en zorgcoördinator begeleiden wij onze leerlingen in een veilige, kleinschalige en overzichtelijke schoolomgeving.

Onze visie
Wij zien en kennen de leerling. Leerlingen ontwikkelen zich door een persoonlijke benadering binnen heldere structuren en grenzen.Het leren is gericht op het behalen van goede resultaten, het ontwikkelen van de eigen persoon en het kunnen innemen van een plek in een snel veranderende samenleving. Het leren in en met de praktijk motiveert de leerlingen en geeft hen inzicht in hun eigen mogelijkheden, zodat een leerling die het Griendencollege verlaat voldoende zelfsturend is en eigen regie kan nemen om vol zelfvertrouwen de volgende stap te kunnen zetten in het vervolgonderwijs.

Onze missie
Het Griendencollege is een kleine, zelfstandige school voor voorbereidend middelbaar beroepsonderwijs (vmbo). Wij verzorgen onderwijs met de nadruk op de 'V' van het vmbo; voorbereidend op de volgende stap die onze leerlingen zetten. Van oudsher geworteld in de Sliedrechtse samenleving en directe omgeving werken we nauw samen met de wereld om ons heen. Wij bouwen aan een nieuw soort 'schoolgebouw', namelijk een zeer goed en sterk netwerk door diverse dwarsverbindingen met onderwijsinstellingen, bedrijfsleven en samenleving. Wij doen dat op basis van de volgende drie kernwaarden: betrokkenheid, gedegenheid en ontwikkeling. Kernwaarden van waaruit al ons beleid gestalte krijgt. De school is ontstaan uit fusies tussen protestants-christelijk en openbaar onderwijs en is daarmee een samenwerkingsschool, de ideale afspiegeling van de omgeving buiten de school.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.