Vacature Docent Lichamelijke Opvoeding in Maarssen

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Lichamelijke Opvoeding 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
6-2-2022
Met ingang van
14-03-2022
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,84 - 1,0 fte
Aantal uren
21-25 lesuren
Omschrijving
De sectie Lichamelijke Opvoeding hecht waarde aan kwaliteit en leggen 'de lat' daarom hoog. Van de kandidaat verwachten wij dat hij/zij samen met ons, de sporten en onderdelen die duidelijk staan omschreven in ons vakwerkplan, gestructureerd aan kan leren.
 
De sectie Lichamelijk Opvoeding op het Niftarlake College bestaat uit zes personen.

De vacature bestaat uit minimaal 21 lesuren (van 50 minuten) uit verschillende jaarlagen en opleidingen: 2 havo, 3 mavo, 3 havo, 4 mavo en 5 havo. We zoeken een bevlogen docent die in staat is om aan alle jaarlagen en opleidingen les te geven, maar bij voorkeur iemand die veel affiniteit heeft met leerlingen op de mavo. Zeer waarschijnlijk is het mogelijk en gewenst om na de zomervakantie fulltime (25 lesuren) aan de slag te gaan.

Eisen

Opleiding
Leraar in opleiding of 1e graads

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Inschaling volgens CAO VO schaal LB, LC of LD. De trede wordt bepaald aan de hand van het vorige salaris.
 

Over Niftarlake College

Naam school
Adres
Pauwenkamp 151 , 3607GK Maarssen
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. L. Smallenburg
Niveau
vmbo, havo, vwo, technasium
Omschrijving

Werken bij het Niftarlake
Wil je werken bij het Niftarlake College? Dan kom je terecht op een school die in beweging is. Onze school met ruim 1680 leerlingen biedt klassikaal onderwijs maar we hebben daarnaast verschillende vormen van vernieuwend onderwijs. De ‘creative hub’ is een prachtige, creatieve werkplaats voor het vak Onderzoeken en Ontwerpen (in het kader van ons Technasium), het vak Communicatie en Cultuur en andere meer projectmatige onderwijsvormen. In de mavo krijgen onze leerlingen te maken met het Bèta challenge programma. Alle leerlingen van het Niftarlake werken met een device (iPad) ter ondersteuning van differentiatie in de lessen.
Het Niftarlake College is een school met een hecht team medewerkers en een collegiale werksfeer. We investeren in scholing van medewerkers gericht op algemene en persoonlijke doelen. Voor medewerkers die starten op het Niftarlake College staat er een team opleiders in school klaar en is er vakgerichte begeleiding vanuit de sectie. Er is nauw contact met je teamleden en leidinggevende. Er zijn naast reguliere vaklessen veel andere taken en verantwoordelijkheden voor docenten.

Op het Niftarlake College werkt iedereen op donderdag. We geven les tot circa 15.00 uur en daarna is er ruimte voor overleg en ontwikkeling.

Ben je een Niftarlaker, dan ben je iemand met een open en ontwikkelingsgerichte houding. Je bent iemand die graag meedenkt over de gezamenlijke pedagogische aanpak van leerlingen en bereid te reflecteren en te professionaliseren.

Kernwaarden
Verbindend – Ondernemend – Verantwoordelijk – Positief

Per functieprofiel worden verschillende niveaus van verantwoordelijkheid gevraagd. Je krijgt in een onderwijsteam veel zeggenschap over de invulling van het onderwijs in de desbetreffende afdeling.

Schooldoelen: 
In het schoolplan van het Niftarlake College hebben wij ons ten doel gesteld het leren zichtbaar te maken en leerlingen uit te dagen.
De schooldoelen zijn o.a.:
·       De leerling en zijn/haar leerproces zijn in beeld.
·       De leerling neemt verantwoordelijkheid voor zijn/haar leerproces.
·       We maken leren betekenisvol door thematisch onderwijs en/of vak integratie.
·       Leerling, ouder(s) en mentor hebben in beeld aan welke ontwikkelpunten de leerling wil/moet werken.
·       We zijn we het komende schooljaar bezig met een versterkt determinatieproces in klas 1 en 2.
 


 
 
 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Solliciteren of meer weten?
 
Vanuit bovenstaande kernwaarden én de missie van de school dagen we je uit om te solliciteren. We waarderen eigenheid en zien graag in jouw sollicitatie wat je drijfveer is, jouw enthousiasme, creativiteit en persoonlijkheid. Een brief mag uiteraard, maar een korte pitch waarin je aangeeft waarom je graag een bijdrage wil leveren aan ons onderwijs, waarderen wij ook. We zoeken naar collega’s met verschillende talenten, zodat er in onze teams mensen werken die elkaar aanvullen en inspireren.
 
Je kunt je sollicitatie, vóór maandag 7 februari, richten aan de rector, dhr. E.J. (Erik) Visser MEM. Solliciteren kan via Meesterbaan of via sollicitatie@niftarlake.nl.
 
Neem voor meer informatie over de functie contact op met Lisette Vaughan, personeelsfunctionaris, via sollicitatie@niftarlake.nl of telefoonnummer 085-7608300.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.