Vacature Docent Nederlands (0,8-1 fte) - Leerpark Arnhem in Arnhem

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Nederlands (0,8-1 fte) - Leerpark Arnhem 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
28-1-2022
Met ingang van
1-2-2022
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
1,0 FTE
Omschrijving
Leerpark Arnhem is een actieve, toekomstgerichte school. Het is de school voor praktijkonderwijs, vmbo en mbo in Arnhem. Op het LEERpark DOEN leerlingen meer!

De Arentheem Scholengroep bestaat uit drie scholen en is er voor iedereen uit de regio Arnhem. Leerlingen kunnen bij ons alle opleidingen volgen, van de praktijkschool tot gymnasium. En welke opleiding ze ook kiezen: we dagen elke leerling uit tot excellentie op zijn eigen niveau. We vormen een betrokken leergemeenschap op een algemeen christelijke basis.

De functie

Je gaat voor 0,8-1 fte aan de slag als docent Nederlands.

Jouw profiel

Wij zoeken iemand die van aanpakken weet, en net als wij voor excellentie gaat. Jij:
  • beschikt over een relevante bevoegdheid en hebt bij voorkeur ervaring;
  • bezit de capaciteiten om kennis en vaardigheden aan leerlingen over te dragen en beschikt over actuele kennis op jouw vakgebied;
  • bent in staat om binnen je lessen maatwerk te leveren aan leerlingen met verschillende niveaus;
  • beschikt over pedagogische en didactische kwaliteiten en bent in staat leerlingen enthousiast te maken voor je vak;
  • beschikt over uitstekende vaardigheden op het gebied van digitale didactiek;
  • hebt ervaring en in ieder geval met affiniteit met de doelgroep;
  • affiniteit met NT2 is een pre.
Ons aanbod

Werken bij de Arentheem Scholengroep betekent werken in een afwisselende omgeving. Je gaat aan de slag op Leerpark Arnhem. Wij bieden
  • een tijdelijke aanstelling tot 1 augustus 2022. Bij gebleken geschiktheid wordt de aanstelling per 1 augustus 2022 verlengd;
  • inschaling in schaal LB;
  • een positief en enthousiast team.
Meer weten?

Wil je meer weten? Bel gerust met Geke Kersten, directeur Leerpark Arnhem. Haar telefoonnummer is: 026 362 91 52.

Reageren?

Stuur dan zo spoedig mogelijk een motivatiebrief met cv in middels de knop "Solliciteren". Je komt dan op onze sollicitatie site. Privacy en goede omgang met jouw persoonsgegevens vinden wij belangrijk. Na het accorderen van het privacy statement kun je je CV uploaden en worden de verschillende velden in het sollicitatieformulier direct gevuld. Dit kan enkele seconden duren. We zien je sollicitatie graag tegemoet.

Werkweek
1,0 FTE

Salaris
schaal LB

Over COG
Leerpark Arnhem is een actieve, toekomstgerichte school. Het is de school voor praktijkonderwijs, vmbo en mbo in Arnhem. Op het LEERpark DOEN leerlingen meer!
Leerpark Arnhem is onderdeel van de Arentheem Scholengroep. De Arentheem Scholengroep bestaat uit drie scholen (Leerpark Arnhem, Thomas a Kempis en Titus Brandsma) en is er voor iedereen uit de regio Arnhem. Leerlingen kunnen bij ons alle opleidingen volgen, van de praktijkschool tot gymnasium. En welke opleiding ze ook kiezen: we dagen elke leerling uit tot excellentie op zijn eigen niveau. We vormen een betrokken leergemeenschap op een algemeen christelijke basis.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads
Minimaal aantal jaren werkervaring
1

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
schaal LB

Over Arentheem College

Naam school
Adres
Thomas A Kempislaan 25 , 6802CA Arnhem Gelderland
Denominatie
Oecumenisch
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Personeel & Salarisadministratie COG
Niveau
pro, lwoo, vmbo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Het Arentheem College: een ambitieuze school!
 
De lat ligt hoog op het Arentheem College.
Het onderwijs op onze scholen is van hoog niveau en de komende jaren gaan we een stap verder. Daarbij is het leren van onze leerlingen ons uitgangspunt. Ons doel is dat zij eigenaar zijn van hun leerproces, zelf hun persoonlijke studiedoelen bepalen. Dat zij op basis daarvan bewust verdiepende of verbredende programma's kiezen. Wij coachen hen, zodat ze realiseren wat ze zich hebben voorgenomen, en meer dan dat.
 
Onze ambities
 
We bieden toekomstgericht en uitdagend onderwijs
Op het Arentheem College doen we niet aan een zesjescultuur. Alle leerlingen werken op hun eigen niveau aan excellentie. Ze halen de hoogst mogelijke resultaten op de kernvakken en ontwikkelen hun talenten bijvoorbeeld op het gebied van vakmanschap, muziek, dans, theater en sport. Leerlingen die extra ondersteuning nodig hebben, mogen daarop rekenen.
Onze lessen zijn uitdagend en sluiten aan bij de actualiteit en de belevingswereld van onze leerlingen. We maken slim en veelvuldig gebruik van de digitale mogelijkheden van onze tijd.
 
We zijn een professionele onderwijsorganisatie
Wat we van onze leerlingen verwachten, geldt ook voor ons als school! 
Ook onze leraren en ondersteunende medewerkers leggen de lat hoog. Zij zorgen voor excellente lessen, waarin zij leerlingen op hun eigen niveau, in hun eigen tempo en leerstijl lesgeven. Samen met de schoolleiding werken zij aan het realiseren van onze ambities.
De schoolleiding zorgt voor uitstekende voorzieningen en biedt ook leraren met bijzondere talenten de kans die in te zetten voor de leerlingen. En om hun collega's te inspireren en te begeleiden.
 
Leren en verbeteren zit in onze genen
We werken met overtuiging aan de kwaliteit met ons onderwijs. We weten waar we naar toe willen en bespreken de voortgang. De verantwoordelijkheid voor de kwaliteit van het onderwijs ligt waar die hoort: bij de docenten. Verantwoordelijkheid nemen en verantwoordelijkheid afleggen is vanzelfsprekend voor alle medewerkers.
 
Het Arentheem College staat midden in de samenleving 
We willen dat onze leerlingen groeien tot wereldburgers die stevig in hun schoenen staan en van betekenis zijn in onze maatschappij. Zij ervaren wat het betekent iets voor een ander te doen en de omgeving ziet jonge mensen die het normaal vinden zich in te zetten voor de maatschappij.
Over ons onderwijs zijn wij voortdurend in gesprek met onze leerlingen en hun ouders.
Het contact met de basisscholen en de vervolgopleidingen is intensief en gericht op een uitstekende overgang van onze leerlingen. De relatie met onze collega-scholen voor voortgezet onderwijs, met het bedrijfsleven en de maatschappelijke partners ontwikkelen we verder en is gebaseerd op onderlinge uitwisseling. 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.