Vacature Docent Beeldende Vakken in Ridderkerk

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Beeldende Vakken 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
14-2-2022
Met ingang van
z.s.m.
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6
Omschrijving
Farelcollege in Ridderkerk zoekt een spontane en creatieve docent Beeldende Vakken! Ben jij bevoegd om les te geven in het voortgezet onderwijs en wil jij werken op een school die kwalitatief hoogwaardig, inspirerend en innoverend onderwijs hoog in het vaandel heeft staan? Lees dan snel verder en solliciteer!

Wat ga je doen?
Voor de mavo van het Farelcollege zoeken wij een collega die onze leerlingen kan enthousiasmeren voor de beeldende vakken. Jij bent succesvol als je de leerlingen van de mavo kan stimuleren het beste uit zichzelf te halen.

Waar kom je te werken?
Het Farelcollege in Ridderkerk is een school waarbij collega’s aanvoelen als familie en waar men nog wat voor elkaar over heeft. Het is geen grote school, maar hierdoor kent iedereen elkaar en ben je niet zomaar een nummer. Wel staat professionaliteit hoog in het vaandel en beweegt de organisatie steeds meer in die richting.

Eisen

Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of 1e graads
Functie-eisen
Wij zoeken iemand die zich langere tijd aan het Farelcollege wil binden en echt een onderdeel wil worden van ons hechte team.
Om deze functie goed uit te kunnen voeren is het belangrijk dat jij:
  • Een bevoegdheid voor het vak Beeldende Vakken bezit;
  • Beschikbaar bent voor 0,6 fte per week;
Verder is het belangrijk dat jij als persoon stevig in je schoenen staat en makkelijk contact legt met onze leerlingen. Gezien wij vooral werken met digitale lesmethodes, is het fijn dat ICT-systemen voor jou geen geheimen kennen. We zoeken iemand die gedreven is en met eigen initiatieven komt.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Je komt te werken in een hecht team met korte communicatielijnen. Je wordt beloond volgens de CAO van het voortgezet onderwijs, afhankelijk van je ervaring, competenties en opleiding. Er zijn volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen door begeleiding en/of de mogelijkheid om trainingen/cursussen te volgen. Je krijgt een contract voor een jaar met uitzicht op een vast contract. Omdat we op zoek zijn naar een vast iemand, is de kans groot dat je dit vaste contract, bij goed functioneren, ook echt krijgt.

Over Farelcollege

Naam school
Adres
Kastanjelaan 50 , 2980AD Ridderkerk
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. S. Waarts
Niveau
lwoo, vmbo, mavo, havo, vwo
Omschrijving
Het Farelcollege is een bloeiende brede scholengemeenschap voor christelijk voortgezet onderwijs in Ridderkerk. Circa 1460 leerlingen volgen hier, verdeeld over drie scholen, onderwijs op maat: van atheneum tot met vmbo basis met lwoo. Het Farelcollege met circa 180 personeelsleden, maakt deel uit van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving (CVO).

Het Farelcollege bestaat uit drie scholen: het Farel Lyceum (atheneum/havo), de Farel Mavo en het Farel Business Vmbo. Elke school is gehuisvest in een apart gebouw en heeft een vast docententeam.

Van het personeel wordt verwacht, dat zij de Christelijke identiteit van de school respecteren en in staat zijn een bijdrage te leveren aan deze identiteit.

 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kan je contact opnemen met Dennis van der Stel, conrector Farelcollege via d.vanderstel@farelcollege.nl

Ook kan je een kijkje nemen op de website van het Farelcollege: https://www.farelcollege.nl/

Solliciteren kan via onderstaande sollicitatiebutton.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.