Vacature Conciërge met groene vingers en pedagogische taken in Utrecht

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Conciërge met groene vingers en pedagogische taken 
Datum online
2021-11-26 26-11-2021
Sluitingsdatum
13-12-2021
Met ingang van
zo spoedig (deels) mogelijk
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0.6 tot 1.0 fte
Omschrijving
We zijn voor 0.6 tot 1.0 fte, dat is 24 tot 40 uur, op zoek naar een leuke conciërge mét groene vingers en affiniteit voor de leerlingen, want er zullen pedagogische taken zijn! Als conciërge help je overzicht te houden op het onderhoud van 2 locaties en doe je alle voorkomende klussen, op onze locaties binnen de gebouwen en in de buitenruimten. Waar mogelijk worden (praktijk) leerlingen hierbij betrokken. Zij staan dan onder jouw supervisie om onze prachtige locaties schoon en mooi te houden. Tijdens de pauzes ben je beschikbaar ter ondersteuning voor de leerlingen en docenten. Op sommige momenten beantwoord je de telefoon en iedere ochtend handel je de absentiemeldingen af op school.
Onze prachtige school is een voorziening voor aardige leerlingen van 12 tot 18 jaar met gedragsproblemen (VSO). Dat betekent dat ze wel willen, maar niet altijd kunnen! Is dat een doelgroep waarvan je niet schrikt, kun je in gesprek met de leerling en ben je een vaardig klusjesman met groene vingers? Dan is er werk voor jou op onze school!
 

Eisen

Functie-eisen
Ervaring met leerlingen op voortgezet onderwijs of praktijkonderwijs is een pré, affiniteit met de doelgroep een must.

 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
Schaal 4 CAO PO
Arbeidsvoorwaarden
Tijdelijke aanstelling van 3 maanden met een vooruitzicht op een vaste benoeming voor onbepaalde tijd (bij voldoende beoordeling).

Over Kromme Rijn College

Naam school
Adres
Kranenburgerweg 20 , 3582GR Utrecht Utrecht
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Speciaal
Sector
Voortgezet speciaal onderwijs
Contactpersoon
Dhr. WPGJ van Ruitenbeek, MSc
Niveau
pro, vmbo, havo, vwo
Omschrijving
Voor leerlingen van 11 tot 21 jaar met een gedragsvraagstuk organiseert het Kromme Rijn College in Utrecht voortgezet speciaal onderwijs. Leerlingen vanuit alle culturen en religieuze achtergronden bieden we passend onderwijs om hun ambitie op vervolgonderwijs te realiseren. Hiervoor is een hoofdgebouw met zes praktijklokalen en een dependance (op loopafstand) tot onze beschikking. 

DOELGROEP: Jongeren met internaliserende en / of externaliserende gedragsuitingen als gevolg van: aandachtstekortstoornissen, problemen binnen het autistisch spectrum, gediagnostiseerde gedragsstoornis of gedragsproblemen. Met belemmerende invloeden buiten de schoolomgeving en bevorderende factoren die nog onbenut zijn gelaten. Beide vragen om een gemeenschappelijke schoolinterventie in afstemming mét ouders/verzorgers, betrokkenen en kernpartners. Hierin  waarvan de school het initiatief neemt en regie voert. Vanuit positive behavior support (SW-PBS) benaderen alle medewerkers de leerlingen en creëren/onderhouden zo een uitnodigend pedagogisch klimaat in de school. Het schoolteam heeft een traumasensitieve houding in het contact en is in staat vanuit oplossings-&herstelgericht denken bij intra-&interpersoonlijke ontwikkeling en indien nodig te bemiddelen tussen jongeren onderling (of jongeren in relatie met collega's).  

ONDERWIJS: Onze school verzorgt voorspelbaar onderwijs middels groepsstructuurlessen vanuit een uniform schoollesframe (waarin recht wordt gedaan aan de instructiebehoefte van leerlingen) en elektronische leeromgeving (Magister.me). Vanuit de individuele leerarrangementen, -routes en ondersteuningsbehoefte ontstaan lesorganisatie en groepsaanpak. In ruim 30 lesgroepen (groepsgrootte 8 leerlingen) wordt het praktijkonderwijs, vmbo en havo (vwo)-onderwijs tot en met het 3e leerjaar verzorgd. In die periode is de ambitie dat leerlingen de overstap maken naar het reguliere onderwijs. De school voorziet in een eindexamenprogramma vmbo bbl, kbl en tl. En heeft voor werkendlerende 'studenten' een aantal leerroutes ingericht van arbeidstoeleidng, brancheopleiding en leerwerktraject (vmbo-bbl). Voor toekomstige havo (vwo) leerlingen is een eindexamenroute in ontwerp.
Bijzonderheden
Onze grondwaarden zijn: 'Moreel', 'Lef', 'Genieten', 'Zelfleiden' en 'Verbinden' en deze worden door onze leer-, werk- en leefgemeenschap van collega's én leerlingen volmondig onderschreven. Samen ontwikkelen we de basis van ons voorspelbare handelen om het perspectief op regulier onderwijs te houden. Dit is in een snel groeiende 'op leerling ingerichte' schoolorganisatie met ruim 50 collega's voor een kleine 250 leerlingen bij aanvang schooljaar '21-'22 (135 leerlingen in '18-'19).  

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
In overleg worden de werktijden afgestemd en daarmee het aantal fte's bepaald. Ben je enthousiast geworden? We willen je motivatiebrief en je CV graag ontvangen. U kunt tot en met maandag 13 december reageren. Geschikte kandidaten worden persoonlijk gebeld om een afspraak te maken.

Het nagaan van referenties en een meeloopdag(deel) behoren tot de procedure.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.