Vacature Gebruiksondersteuners/applicatiebeheerders in Heel Nederland

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Gebruiksondersteuners/applicatiebeheerders 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
24-1-2022
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
40 uur
Omschrijving
Wellantcollege, Helicon Opleidingen en CITAVERDE College zijn vanaf augustus 2021 samen verder gegaan onder de naam Yuverta. Door onze krachten te bundelen, blijven we kleinschalig en persoonlijk onderwijs in de regio aanbieden. Yuverta is de grootste groene opleider van Nederland. En daar zijn we trots op! We hebben middelbare scholen met vmbo, mavo en het groene lyceum. Op onze mbo verzorgen we opleidingen op alle niveaus. Ook bieden we verschillende cursussen en trainingen aan. We hebben scholen van Amsterdam tot Heerlen en Den Haag tot Velp. Jaarlijks leiden we ruim 20.000 leerlingen en studenten op. Dat doen we met ruim 2.500 enthousiaste collega’s verspreid over onze 53 schoollocaties. Groot, maar bewust kleinschalig én dichtbij. Duurzaamheid vinden we belangrijk. We houden ons bezig met thema’s die er toedoen, zoals: klimaat, energie, water, voeding en welzijn van mens en dier. We willen écht van betekenis zijn voor onze leerlingen, studenten, cursisten, collega’s en de regio. Wil jij meewerken aan de toekomst van anderen, de wereld en jezelf? Dan voel jij je thuis bij Yuverta én thuis in de toekomst!

"Je ontwikkelt meer bij Yuverta"

Yuverta is per direct op zoek naar twee gebruiksondersteuners/applicatiebeheerders voor 0,8 tot 1,0 fte (32 tot 40 uur) per week.

Zie jij het als een uitdaging om de onderwijs informatie systemen te verbeteren? Is jouw dag geslaagd als je collega's met je functionele kennis goed hebt kunnen helpen? En heb je ervaring met het werken in informatiesystemen? Dan past de functie van gebruikersondersteuner-applicatie beheerder perfect bij jou. Om thuis te zijn in de toekomst is het belangrijk dat ondersteunende systemen voor collega's, leerlingen en ouders goed werken.

Binnen team Functioneel Beheer zijn twee procesgebieden: onderwijs en bedrijfsvoering. Voor beide procesgebieden zoeken we versterking. Voor de functie binnen het procesgebied onderwijs heb je voornamelijk te maken met het voortgezet onderwijs. De belangrijkste applicatie die je gaat ondersteunen is Magister, een SaaS oplossing. Processen waar je mee te maken krijgt zijn roosteren, leerlingbegeleiding, kernregistratie, digitale content, portfolio, examinering en managementrapportages op deze processen. Bij het procesgebied bedrijfsvoering is de behoefte om de ondersteunende processen als keten te laten opereren groter aan het worden. Denk hierbij aan processen als DIV, DMS en digitaal vergaderen. Maar ook van inkoop tot betaling, on- en offboarding van medewerkers en sturing/managementinformatie.

Je zorgt dat volgens afgesproken kaders en richtlijnen nieuwe functionaliteit wordt gerealiseerd en in gebruik wordt genomen. Je stuurt daarbij leveranciers, interne en externe collega's aan en houdt nauwlettend in de gaten of incidenten, wijzigingen en problemen adequaat worden afgehandeld door betrokkenen.

De functie
In deze rol ben je primair verantwoordelijk voor de functionaliteit van applicaties, zodat deze aan de eisen en wensen van de gebruikers voldoet en de functionaliteit consistent blijft. Hierin vervul je de rol van consulent en bent daarbij in staat de vraag en de impliciete behoefte vanuit de eindgebruikersorganisatie te onderkennen. Ook ben je verantwoordelijk voor de functionele inrichting en ondersteuning van de aan jouw beheer toevertrouwde applicaties en bied je optimale en continue ondersteuning bij het dagelijkse gebruik van de applicatie door de eindgebruiker.

Verder kan je denken aan de volgende werkzaamheden:
  • Je bewaakt de functionele werking van het systeem, stelt protocollen/algemene gebruikershandleidingen op en verzorgt de kennisoverdracht;
  • Je begeleidt trainingen;
  • Je bent betrokken bij het testen van applicaties en bij module overstijgende functionaliteit als archivering en workflow;
  • Je behandelt via de servicedesk vragen en problemen en escaleert indien nodig naar de leverancier.
Het profiel
Je werkt en denkt minimaal op mbo-plusniveau waarbij je, bij voorkeur, een opleiding richting informatica hebt gedaan. Verder heb je kennis van ITIL en BISL en beschik je over aantoonbare ervaring met applicatie en/of functioneel beheer.

Ook heb je:
  • kennis van en inzicht in aan onderwijs gerelateerde applicaties (is een pré);
  • zeer goede communicatieve vaardigheden;
  • zelfstandige skills, ben je inventief en voel je de verhoudingen binnen een complexe organisatie goed aan.
Je staat stevig in je schoenen, ook onder druk. Daarnaast zien we graag terug in jouw persoonlijkheid dat je klantvriendelijk, accuraat, sterk in samenwerken, positief, prikkelend en nieuwsgierig bent. Je hebt een analytisch vermogen en bent een kartrekker.

Achtergrond informatie over de plaats binnen de organisatie
Het beheer en de inrichting van informatiesystemen binnen Yuverta is gebaseerd op de volgende indeling:
  • Technisch beheer (ICT of leverancier)
  • Functioneel beheer (FB)
  • Applicatie beheer (FB)
De vacature is gepositioneerd binnen het team Functioneel Beheer (FB).

Arbeidsvoorwaarden
Voor deze functies geldt een maximumsalaris van €3.979,00 bruto per maand op fulltime basis. Op basis van kennis en ervaring wordt de inschaling vastgesteld. Op de functies bij Yuverta is de cao mbo van toepassing.

Yuverta heeft een marktconform arbeidsvoorwaardenpakket en besteedt veel aandacht aan de professionele ontwikkeling van zijn medewerkers. Er is een breed scala aan opleidingsmogelijkheden.

Word jij enthousiast van deze functie?
Dan komen we graag in contact met jou! Wil je eerst meer informatie? Neem dan contact op met Dennis Leenman, 088-435 4200. Bij interesse verzoeken we je om te solliciteren via de website Werken bij Yuverta bij de betreffende vacature via de button 'direct solliciteren'.

We hechten veel waarde aan zorgvuldigheid en actualiteit in onze vacatures. Daarom raden we je aan om altijd via Werken bij Yuverta te solliciteren en niet via een ander platform.

Alleen op die manier kan jouw sollicitatie in behandeling genomen worden!

Voor invulling van alle vacatures bij Yuverta geldt dat een werknemer voorafgaand aan de startdatum van een dienstverband een positieve, juiste en geldige verklaring omtrent gedrag (VOG) dient te overhandigen.

Bij voldoende kwalitatief goede reacties behouden we ons het recht de reactietermijn van deze vacature eerder te sluiten.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Eisen

Opleiding
Overige
Minimaal aantal jaren werkervaring
2

Over Yuverta

Naam school
Adres
De Molen 94 , 3995AX Heel Nederland
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Werving en Selectie
Omschrijving
Hoi, welkom bij Yuverta!

Met ingang van schooljaar 2021-2022 heten al onze scholen Yuverta.
Het is een originele, dynamische en open naam. Met indirecte verwijzingen naar jij, jeugd, groen en toekomst. We zijn er ontzettend trots op!

Een nieuwe naam = meer dan een nieuw jasje. Onze nieuwe naam staat voor wie en wat we willen zijn: Thuis in de Toekomst. We bieden onze leerlingen, studenten en cursisten een vertrouwde basis. Van daaruit kunnen ze zich voorbereiden op de toekomst.

‘Thuis in de toekomst’ heeft ook een belofte in zich: op onze vakgebieden zijn we innovatief en ondernemend. We kijken en lopen vooruit, bieden meerwaarde en zijn daarmee van betekenis. Op thema's die ertoe doen, zoals klimaat, energie, water, voeding en welzijn van mens en dier. We zijn op duurzame wijze verbonden met de toekomst van de wereld. Zelf en in samenwerking met anderen. Met het bedrijfsleven verkennen we de wereld van nu en morgen en samen met hen werken we aan een duurzame verbetering van ons onderwijs. 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.