Vacature Docent aardrijkskunde 0,55 FTE in Amsterdam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent aardrijkskunde 0,55 FTE 
Datum online
2021-11-22 22-11-2021
Sluitingsdatum
22-12-2021
Met ingang van
in overleg
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,55
Aantal uren
13
Omschrijving
2 uur 1 mavo, havo, vwo
2 uur 3 havo, vwo
3 uur 4 havo
3 uur 5 havo
3 uur 5 vwo
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
1e graads
Functie-eisen
Wat verwachten wij van jou?
  • Je bent 1e graads bevoegd en je hebt passie voor je vak.
  • Je hebt aandacht voor onze leerlingen en weet je passie voor aardrijkskunde uit te dragen om onze leerlingen enthousiast te maken voor het vakgebied richting het eindexamen.
  • Je bent in staat om je flexibel aan te passen aan de verschillende niveaus en leerjaren binnen het onderwijs dat op JSG Maimonides aangeboden wordt.
  • Je bent een teamplayer en je krijgt energie van het samenwerken met collega‚Äôs en leerlingen.
  • Je hebt affiniteit met de diversiteit en pluriformiteit van onze school.
  • Je bent bereid om tijdens mogelijke lockdowns op locatie te werken, omdat dit onder de vitale sector valt.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
JSG Maimonides kent alle voorwaarden voor goed onderwijs en goede resultaten. Het Maimonides wil een kwaliteitsschool zijn die er naar streeft kwalitatief hoogstaand onderwijs te verzorgen. De havo en vwo-afdelingen van JSG Maimonides zijn door Elsevier in 2019, 2020 en 2021 verkozen tot beste van Noord-Holland. Door de kleinschaligheid zijn de klassen klein en de resultaten hoog. We focussen op de leerling en kijken wat de leerling nodig heeft. Het onderwijs is erop gericht jonge mensen in staat te stellen zelf keuzes te maken en zelfstandig hun weg in de maatschappij te vinden. Verder vindt de school het belangrijk een bijdrage te leveren aan de algemene vorming van de leerlingen.

Je ontvangt een salaris conform de CAO VO
 

Over JSG Maimonides

Naam school
Adres
Noordbrabantstraat 15-17 , 1083BE Amsterdam Noord-Holland
Denominatie
Joods
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. M. Heijtel
Niveau
mavo, havo, vwo
Omschrijving
Over JSG Maimonides
JSG Maimonides kent alle voorwaardes voor goed onderwijs en goede resultaten. Het Maimonides wil een kwaliteitsschool zijn die er naar streeft kwalitatief hoogstaand onderwijs te verzorgen. JSG Maimonides is door Elsevier in 2019, 2020 én 2021 verkozen tot beste school van Noord-Holland. Door de kleinschaligheid zijn de klassen klein en de resultaten hoog. We focussen op de leerling en kijken wat de leerling nodig heeft. Het onderwijs is erop gericht jonge mensen in staat te stellen zelf keuzes te maken en zelfstandig hun weg in de maatschappij te vinden. Verder vindt de school het belangrijk een bijdrage te leveren aan de algemene vorming van de leerlingen.

 
Bijzonderheden
Maimonides is een brede Joodse school die midden in de samenleving staat. We hechten aan de open, positieve sfeer op school waar mensen respectvol met elkaar omgegaan. Leerlingen, het team en ouders kiezen bewust voor Maimonides en hebben daardoor een sterke band met de school. Door die betrokkenheid ontstaat er een sfeer waar  leren en de individuele ontwikkeling door onze leerlingen als leuk en waardevol wordt ervaren.  
Wij zijn een Joodse school en respecteren daarbinnen de Joodse gebruiken. Iedereen die dat wil respecteren, is welkom om te solliciteren.
 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Maimonides is een brede Joodse school die midden in de samenleving staat. We hechten aan de open, positieve sfeer op school waar mensen respectvol met elkaar omgegaan. Leerlingen, het team en ouders kiezen bewust voor Maimonides en hebben daardoor een sterke band met de school. Door die betrokkenheid ontstaat er een sfeer waar leren en de individuele ontwikkeling door onze leerlingen als leuk en waardevol wordt ervaren.  
Wij zijn een Joodse school en respecteren daarbinnen de Joodse gebruiken.  Iedereen die dat wil respecteren, is welkom om te solliciteren.

Reageren kan via Meesterbaan of stuur een reactie naar Personeelszaken : Monique Heijtel / monique@jbo.nl.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.