Vacature Docent Maatschappijleer/Maatschappijwetenschappen in Harderwijk

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Maatschappijleer/Maatschappijwetenschappen 
Datum online
2021-11-18 18-11-2021
Sluitingsdatum
10-12-2021
Met ingang van
1 maart 2022 of indien mogelijk 1 februari2022
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0.6000
Aantal uren
10
Omschrijving
De lessen worden gegeven in de bovenbouw havo-vwo
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
Leraar in opleiding of 1e graads
Functie-eisen
1e graads bevoegdheid

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Conform CAO-VO

Bij een aanstelling van 0.6000 is een beschikbaarheid nodig van 3 dagen
 

Over Christelijk College Nassau-Veluwe

Adres
Stationslaan 26 , 3842LA Harderwijk Gelderland
Denominatie
Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. A. Otten
Niveau
havo, vwo, gymnasium
Omschrijving

Het Christelijk College Nassau-Veluwe is een unieke regioschool van meer dan honderd jaar oud, centraal gevestigd in Harderwijk, vlakbij het station. Onderwijs voor havo, atheneum en gymnasium met aandacht voor het talent van elke leerling. Het CCNV is een open christelijke school met ruim 1400 leerlingen en ruim 140 collega’s.

Naast de reguliere havo- en atheneumopleidingen biedt het CCNV ook een theaterhavo- (met eigen theaterzaal) en een gymnasiumopleiding aan. Hierin is de middelbare school uniek in de regio. In het eerste en tweede leerjaar kunnen leerlingen kiezen tussen een extra lesuur kunst+, sport+ of bèta+. Zij krijgen dan extra verdieping waardoor hun interesses nog beter worden bediend.

In de bovenbouw van het havo kunnen de leerlingen o.a. kiezen voor deelname aan de Bizz-school en de Science-school. Het CCNV is een Unesco-school; we willen graag van betekenis zijn voor elkaar en voor de samenleving. Tevens heeft het CCNV ook het certificaat begaafdheidsprofielschool, en is de school als Topsport Steunpunt Gelderland aangesloten bij het Olympisch netwerk.

 
Bijzonderheden
Het Christelijk College Nassau-Veluwe (CCNV) in Harderwijk is een christelijke schoolgemeenschap voor havo, atheneum en gymnasium. De school heeft een belangrijke streekfunctie. De school staat in een mooie omgeving en telt ruim 140 personeelsleden en 1.400 leerlingen.

Het motto van de school is: ‘Onderwijs met aandacht’. De school wil de talenten die iedere leerling heeft tot ontwikkeling brengen. Er is veel aandacht voor cultuur, bèta en sport, ook buiten de lessen.

Kenmerkend voor onze school is de goede onderlinge sfeer. Personeelsleden kunnen bij elkaar terecht en ondersteunen elkaar. Het CCNV  biedt zowel leerlingen als docenten veel ruimte voor eigen initiatief.
  • wij willen onze leerlingen en medewerkers maximaal laten groeien
  • wij werken vanuit een christelijke levensvisie
  • nieuwe docenten worden intensief begeleid (zowel vakinhoudelijk, pedagogisch/didactisch als persoonlijk)

Bijzonderheden:
 
Wij zoeken medewerkers die passen bij de sfeer en ambities van CCNV. Als je jezelf herkent in onderstaande beschrijving, dan pas jij wellicht goed in ons team. We ontvangen dan graag je sollicitatie!
  • Je maakt verbinding met de wereld buiten de school.
  • Je investeert graag in je eigen ontwikkeling en die van de school.
  • Je werkt vanuit een christelijke levensvisie.
  • Je ziet en grijpt kansen
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.