Vacature CONCIËRGE (21-22/100) 22u/wk in LEERDAM

Onderwijs

Vacature

Functietitel
CONCIËRGE (21-22/100) 22u/wk 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
24-11-2021
Met ingang van
2021-10-14
FTE
0,5500
Omschrijving
Klik op de knop solliciteren voor meer informatie over deze vacature.

Over Het Heerenlanden

Naam school
Adres
Eksterlaan 48 , 4143AC LEERDAM
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. M.H. Lageveen
Niveau
vmbo, mavo, havo, vwo
Omschrijving
Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs voor de regio Alblasserwaard-Vijfheerenlanden (CVO-AV) is een protestants-christelijke onderwijsorganisatie met scholen in Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam, Sleeuwijk en Leerdam. 

Het Heerenlanden in Leerdam gelooft in een wereld waarin mensen oog hebben voor elkaar en zij elkaar waarderen in hun verschillen. Op het juiste moment zien en doen wat nodig is, dat is onze kracht. Wij bieden goed onderwijs aan onze leerlingen en helpen hen zich te ontwikkelen tot zelfbewuste individuen met oog voor hun medemens. Wil jij een inspirerend voorbeeld zijn voor onze leerlingen?

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Klik op de onderstaande knop om te solliciteren, daarbij wordt u doorverwezen naar de website van CVO-AV.