Vacature Docent Praktijkonderwijs (0,6-0,8 Fte) in Hoofddorp

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Praktijkonderwijs (0,6-0,8 Fte) 
Datum online
2021-10-13 13-10-2021
Sluitingsdatum
29-10-2021
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6 - 0,8
Omschrijving
Praktijkschool De Linie in Hoofddorp is op zoek naar een kandidaat voor de functie van:
 
Docent Praktijkonderwijs (0,6-0,8 FTE / 3 of 4 dagen)

Wij geven onze leerlingen een zeer breed lesaanbod op maat. Op onze praktijkschool worden theorie- en praktijkvakken gegeven. Daarmee vinden onze leerlingen een passende plek op de arbeidsmarkt. Ons onderwijs is constant in ontwikkeling. Wij zoeken een docent praktijkonderwijs die, samen met de collega's, het onderwijs voor de toekomst vorm geeft. 

Wegens groei van het aantal leerlingen zijn wij nog op zoek naar een flexibele duizendpoot met de nadruk op de vakken Nederlands, rekenen en ICT. Afhankelijk van je kennis en ervaring maken we een passend rooster, denk hierbij bijvoorbeeld ook aan de vakken koken, groen en stagetheorie.

Het betreft een tijdelijke vacature met mogelijk uitzicht op vast. 

Mocht je uit het basisonderwijs komen en een overstap willen maken dan is dat zeer goed mogelijk. De begeleiding van docenten is goed geregeld. Docenten krijgen een inwerkprogramma en een persoonlijke coach. In het team waarin je komt te werken is veel ervaring en je kan intern geschoold worden. Belangrijk vinden wij dat je enthousiast, leergierig en flexibel bent.

Functie-taken o.a.:
  • het geven van lessen Nederlands, rekenen en ICT.
  • het verzorgen van het onderwijsleerproces in de breedste zin van het woord.
  • het leveren van bijdragen aan de ontwikkeling van leermiddelen, lesmateriaal, modulen en andere delen van het curriculum;
  • een bijdrage leveren aan de ontwikkeling en vernieuwing van het praktijkonderwijs.

 
Videopitch

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of Pabo
Functie-eisen
Functie-eisen o.a.:
  • in bezit van een onderwijsbevoegdheid of hiervoor studerende.
  • werkdagen zijn in principe op woensdag, donderdag, vrijdag en een nog nader te bepalen dag.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Arbeidsvoorwaarden:
Salaris is conform de functiewaardering binnen de CAO-VO. Daarnaast heeft de Dunamare Onderwijsgroep nog aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en is er veel aandacht voor de vitaliteit van onze medewerkers.

Wij bieden:
Een aantrekkelijke werkomgeving met leuke collega‚Äôs, een prettige werksfeer en goede begeleiding. Dagelijks is er de mogelijkheid om met collega's - onder begeleiding - na schooltijd te sporten (Crossfit). 

Verder zijn er ook nog:
  • goede opleidingsmogelijkheden
  • een laptop
  • goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals kortingsregelingen met diverse verzekeraars, een fietsplan, en vitaliteitsregelingen.
  • mogelijkheid tot tot het opnemen van een week extra verlof per schooljaar (LFB-uren, naar rato).

Over Praktijkschool de Linie

Adres
Hoofdweg 727 , 2131BD Hoofddorp
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Praktijkonderwijs
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. Schoonwater
Niveau
pro
Omschrijving
Praktijkschool De Linie in Hoofddorp verzorgt praktijkonderwijs. Het is een veilige school met een prettige sfeer waar leerlingen zich thuis voelen. Hier ontwikkelen ze zich, op weg naar zelfstandigheid op het gebied van werken, wonen, zinvolle vrijetijdsbesteding en burgerschap. Leren door doen staat centraal. Het doel is de leerling zodanig te onderwijzen en te begeleiden, dat hij/zij een geschikte functie in de maatschappij kan gaan vervullen. De leerlingen vragen begeleiding op maat en er wordt gewerkt met een Individueel Ontwikkelingsplan (IOP) voor alle leerlingen. Dit stimuleert de leerling om zelf actief bij het leren betrokken te blijven. Naast het IOP werkt elke leerling aan de opbouw van een portfolio waarin de leerontwikkeling zichtbaar wordt.

De Linie is een school die streeft naar rust, overzichtelijkheid en een geordende omgeving. Het bieden van structuur en overzicht zorgt ervoor dat de leerlingen zich veilig en geaccepteerd voelen en weten wat er van ze wordt verwacht.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Inlichtingen en sollicitatie:
U kunt uitsluitend via de site van Meesterbaan.nl solliciteren. Sollicitaties via post en mail worden niet in behandeling genomen. Voor vragen over de functie kunt u contact opnemen met Rob Schoonwater, via telefoonnummer 023-5612136 of r.schoonwater@praktijkschooldelinie.nl

Uw sollicitatie ontvangen we graag z.s.m. 
De gesprekken vinden plaats op een nader te bepalen moment.

Wij behouden ons het recht voor om kandidaten eerder uit te nodigen en/of de vacature eerder te sluiten bij voldoende belangstelling. Deze vacature staat onder verschillende noemers op Meesterbaan, het betreft dezelfde functie.

Praktijkschool De Linie is een zelfstandige school voor praktijkonderwijs en maakt deel uit van de Stichting Dunamare Onderwijsgroep. Wij geven met 28 medewerkers onderwijs aan 165 leerlingen. Wij zijn een kleine school met een enthousiast team. Elke dag gaan we met onze leerlingen aan de slag om ze voor te bereiden op zelfstandig werken, wonen en leven.

Meer informatie over onze school kun je vinden op onze website: www.praktijkschooldelinie.nl.