Vacature Leerkracht groep 3 in Amsterdam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Leerkracht groep 3 
Datum online
2021-10-07 07-10-2021
Sluitingsdatum
7-11-2021
Met ingang van
13-12-2021
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6-1,0
Omschrijving
Voor onze kleine sfeervolle school in Amsterdam-Zuid zijn we op zoek naar een enthousiaste, communicatief vaardige en initiatiefrijke groepsleerkracht groep 3. De vacature betreft in eerste instantie een vervanging van een zwangerschapsverlof voor twee tot vijf dagen per week. Nadien is een aanstelling als leerkracht op onze school mogelijk voor 2-3 dagen in groep 3, het aantal fte wordt  in onderling overleg nader bepaald.

Onze leerlingen zijn leergierig, kunnen hard werken, zijn assertief en maken ook graag plezier. Wij vinden het belangrijk dat de leerlingen persoonlijke aandacht krijgen, dat hun talenten worden gezien en dat zij gestimuleerd worden in hun ontwikkeling. Daarom wordt een aantal vakken, waaronder Engels, in halve groepen gegeven door een vakleerkracht. Voor de sociaal emotionele ontwikkeling zetten we KWINK in. Samen zorgen we voor een veilige school waar leerlingen met plezier naar toe gaan.
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Functie-eisen
Wij zoeken:
- iemand die een goed pedagogisch klimaat kan creĆ«ren; 
- iemand die op een hoog niveau en gedifferentieerd kan lesgeven;
- iemand die graag samenwerkend leren en onderzoekend leren inzet als didactische werkvormen;
- iemand die ervan houdt om samen te werken met collega's.
 
Jouw profiel:
- je bent een gedreven leerkracht die in staat is leerlingen te enthousiasmeren;
- je hebt uitstekende pedagogische en didactische kwaliteiten;
- je hebt goede communicatieve en sociale vaardigheden naar kinderen en naar volwassenen.
 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden je een werkomgeving:
- waar jij als leerkracht ertoe doet;
- waar werkdrukvermindering en andere arbeidsvoorwaarden hoog op de agenda staan; 
- waar je ruimte krijgt om jezelf en je talent te ontwikkelen;
- waar je samenwerkt in een actief en leuk team;
- waar je uitgedaagd wordt;
- waar je een actieve rol kunt spelen in de schoolontwikkeling;
- een werkplek in een bijzonder gebouw op een bijzondere locatie.
 

Over Hildebrand Van Loonschool

Adres
Hondecoeterstraat 6 , 1071LR Amsterdam Noord-Holland
Denominatie
Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Basisonderwijs
Contactpersoon
Mevr. Eppink
Omschrijving
De Hildebrand Van Loonschool wil een kleine sfeervolle christelijke school zijn waar gedreven en doordacht lesgegeven wordt zodat leerlingen “heel veel leren”.

Deze zin is voor ons niet zo maar een combinatie van woorden, maar de vaste basis waarop we ons beleid en handelen baseren.
Dat doen wij doordat leerlingen, leerkrachten en ouders sámen bouwen aan de school. Wij werken op basis van openheid, betrokkenheid én wederzijds vertrouwen, zodat kinderen zich thuis voelen, zichzelf kunnen zijn en met plezier naar school gaan.
Wij leren leerlingen te participeren in een groep en verbonden te zijn met anderen binnen en buiten de school. Wij stimuleren de leerlingen ook om het beste uit zichzelf naar boven te halen en zich te ontwikkelen tot zelfredzame personen met zelfvertrouwen en eigen verantwoordelijkheid.
Onze leraren zijn gedreven, actief en betrokken, hebben passie voor het vak en willen dit overbrengen aan leerlingen en collega’s met doordacht en vakoverstijgend onderwijs. Door leerlingen uit te dagen, te inspireren, te motiveren, te prikkelen en te laten ontdekken, leggen wij de basis om een leven lang te willen leren.

Op deze manier willen wij voor iedere leerling een passend uitstroomniveau bereiken.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.