Vacature Onderwijsassistent 0,4-1 FTE (regulier, nieuwe schooljaar) in Zevenaar

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Onderwijsassistent 0,4-1 FTE (regulier, nieuwe schooljaar) 
Datum online
2021-07-23 23-07-2021
Met ingang van
09-01-2021
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,4 FTE,1,0 FTE
Omschrijving
Onderwijsassistent 0,4 1 FTE (nieuwe schooljaar)
Ben jij een enthousiaste onderwijsassistent? Heb jij een groot hart voor onze vmbo-leerlingen? Ben jij pedagogisch sterk en heb je humor? Dan zoeken wij jou!

WAT GA JE DOEN?
We zoeken meerdere onderwijsassistenten die vanaf het nieuwe schooljaar ondersteuning gaan geven aan onze leerlingen. Geen dag is hetzelfde! Wij zoeken onderwijsassistent met ervaring binnen het vmbo. In basis word je ingezet in de lessen van de onder- en bovenbouw en werk je in opdracht van de docent met kleine groepjes. Daarnaast is het opvangen van lessen, bij afwezigheid van een collega, een belangrijk onderdeel van jouw werkzaamheden. Ook verzorg je diverse organisatorische werkzaamheden op de locatie.

Jij herkent jezelf in de woorden: enthousiast, pro-actief, teamspeler, stevige persoonlijkheid, bestand tegen weerstand, inspireren, motiveren en belangrijk, humor.

Waarom werk ik bij het Liemers College?
Ik ben hier gaan werken omdat ik houd van deze doelgroep. De directheid en openheid van de leerlingen maakt het heerlijk om met deze groep te werken. We werken hard en we werken echt samen aan onze gezamenlijke doelen. Samenwerken is een must in onze school!’

OVER ONS
Het Liemers College is een brede school, verdeeld over 4 locaties in Zevenaar. We zijn een grote school, maar door de 4 locaties lijkt dat niet zo. Iedere locatie is klein en persoonlijk georganiseerd. De leerlingen en docenten kennen elkaar. Wij vinden het belangrijk dat leerlingen de kennis en vaardigheden aanleren, waar ze in de toekomst veel aan hebben. Onze visie is dan ook: ‘Je presteert het beste als je je op school op je gemak voelt. Op het Liemers College kun je jezelf zijn en mag je je onderscheiden’. En dit geldt niet alleen voor de leerlingen, maar óók voor onze collega’s! Wij zijn onderdeel van Quadraam. Dit is de overkoepelende stichting met 14 middelbare scholen in Arnhem, Overbetuwe en de Liemers. Wat onze locatie kenmerkt? Dat is onze samenwerking in een enthousiast en fijn team. Jij krijgt bij ons volop ruimte en vertrouwen om jouw functie op de beste manier vorm te geven. Natuurlijk wel binnen de schoolbrede kaders. Onze kernwaarden? Openheid, reflectief en humor.

WAT BIEDEN WIJ JOU? 
Wij bieden jou vanaf het nieuwe schooljaar een inspirerende en uitdagende werkomgeving. Daarbij hoort natuurlijk een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, conform CAO-VO. 
  • Je ontvangt een jaarcontract van ca. 0,5 tot 1 FTE. Het exacte aantal FTE is in overleg.
  • Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt je ingeschaald in schaal 5 of schaal 6. Je salaris bedraagt dan minimaal € 1.816,- en maximaal € 2.785,- bruto per maand op basis van fulltime dienstverband (CAO-VO).
  • Vrij tijdens de schoolvakanties.
  • 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 8%.
  • Een persoonlijk budget van 50 uur bij een fulltime dienstverband. Deze kun je naar wens inzetten. Zo kun je fiscaal aantrekkelijk te sporten, een extra vrije dag voor een weekendje weg, aankopen doen via Coolblue, Bol.com etc.
  • Een standaard reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer van € 0,12 cent per kilometer, conform CAO-VO.
  • Een goede en aantrekkelijke pensioenregeling bij Pensioenfonds ABP.
  • Jouw persoonlijke ontwikkeling vinden wij ook belangrijk. Daarom hebben wij onze huisacademie Quriuz. Je kunt via Quriuz diverse masterclasses en workshops volgen, maar ook netwerken met andere docenten. Daarnaast hebben wij Q-Highschool waarbij onze docenten innovatieve projecten kunnen opzetten en begeleiden.
  • Ruimte en vrijheid om de regie te pakken in je werk.
  • Kom je bij Quadraam werken, dan stimuleren we jou om na te denken over jouw bevlogenheid en jouw toekomst. Vanuit ons programma ‘Blijf bevlogen!’ ondersteunen we je met advies, activiteiten en een uitgebreide toolbox. Meer weten? Lees hier verder. 
WAT BRENG JE VERDER MEE?
Om deze functie goed te kunnen vervullen heb je een diploma Onderwijsassistent op zak of heb je een PABO diploma en ervaring als onderwijsassistent. Je hebt aantoonbare ervaring en heb affiniteit met onze leerlingen.

LATEN WE KENNISMAKEN
Ben je geïnteresseerd en wil je ons team (inclusief schoolhond Teddy) graag ontmoeten? Dan ontvangen we graag uiterlijk 30 augustus jouw CV en een aansprekende motivatie over wie jij bent én waarom jij de persoon bent die wij zoeken. Zijn wij na het zien van jouw motivatie en CV enthousiast? Dan nodigen wij je uit voor een eerste gesprek.
Vanwege de zomervakantie zijn de collega's niet bereikbaar voor vragen. Meer informatie over Quadraam en het Liemers College lees je op www.quadraam.nl en www.liemerscollege.nl. 

Let op: alleen reacties via www.werkenbijquadraam.nl nemen wij in behandeling.

MEER WETEN?
Wil je meer weten over de sollicitatieprocedure, over wat wij jou allemaal te bieden hebben, weten of je bij Quadraam en haar scholen past (doe de test!), bezoek dan onze website www.werkenbijquadraam.nl.
En wil je altijd op de hoogte blijven van onze vacatures? Maak dan snel een Job Alert aan!

Wij gaan voor de beste collega op de juiste plek! Daarom wordt deze vacature direct intern en extern gepubliceerd. Wij zien heel graag je sollicitatie tegemoet.
 

Eisen

Functie-eisen
https://www.werkenbijquadraam.nl/onze-vacatures/1334/onderwijsassistent-0-4-1-fte-(regulier--nieuwe-schooljaar)

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
[job.schaal]

Over Liemers College

Naam school
Adres
Heerenmäten 6 , 6900AK Zevenaar
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Omschrijving
Het Liemers College is een brede scholengemeenschap voor vmbo-, mavo-, havo- en vwo-onderwijs met drie locaties in Zevenaar en één in Didam. Als school streven we naar goed onderwijs in een inspirerende omgeving. Bij het Liemers College werken leerlingen steeds meer op basis van talent, ambitie en behoefte op hun eigen niveau en tempo aan hun persoonlijke leerdoelen onder begeleiding van hun mentor. Ze worden uitgedaagd het beste uit zichzelf te halen. Aanverwante vakken worden gestimuleerd nauw samen te werken, zodat leerlingen ‘contextrijk’ leren vanuit het gemeenschappelijk curriculum. Hierdoor ontstaat ruimte voor verdieping en verbreding van het leerprogramma. Omdat leerlingen op verschillende manieren leren, bieden we lesstof ook op verschillende manieren aan.