Vacature Docent Nederlands in Wassenaar

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Nederlands 
Datum online
2023-03-17 17-3-2023
Sluitingsdatum
31-7-2023
Met ingang van
2023-04-03
FTE
0,6000 - 1,0000
Omschrijving
Maak jij onze leerlingen van Wassenaar enthousiast voor de Nederlandse taal? Geef jij taalbewust les? Solliciteer dan naar een baan als docent Nederlands en/of NT2 op het Rijnlands! 1 FTE of NederlandsNT2 docent 0,6 FTE.

Het Rijnlands Lyceum Wassenaar/International School Wassenaar is een excellente school, die volop in ontwikkeling is en waar de verbinding tussen docenten, leerlingen en ouders groot is. Op het Rijnlands kun je zijn wie je bent, denken we niet in hokjes en is er een veilig klimaat voor iedereen!

Werk jij graag op een Wereldschool met een internationale afdeling in een prachtige bosrijke omgeving? Kom dan ons team versterken en ontdek de wereld van Het Rijnlands!

Over Rijnlands Lyceum Wassenaar

Adres
Backershagenlaan 5 , 2240AL Wassenaar NL
Type onderwijs
Regulier / Algemeen, Internationale school
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Carolien van Dokkum
Niveau
havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een baan als docent op een leuke en kwalitatief goede middelbare school? Werk je graag in een mooie, bosrijke omgeving en houd je van een internationaal tintje? Misschien is een baan op het Rijnlands Lyceum Wassenaar dan iets voor jou!

Meer informatie over deze vacature? Klik op onderstaande " sollicitatie button", dan word je automatisch doorverwezen naar onze werken-bij/vacature site.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Klik op de knop solliciteren voor meer informatie over deze vacature.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.