Vacature Docent Engels in Den Haag

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Engels 
Datum online
2023-03-17 17-3-2023
Sluitingsdatum
31-3-2023
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
Aantal uren
32
Omschrijving
Docent Engels VAVO

Wat ga je doen?

Het VAVO groeit en blijft zicht ontwikkelen en daarom zoeken wij jou!
Als docent bij VAVO Haaglanden bereid je leerlingen in hoog tempo voor op de eindexamens. Daarnaast bouw je in het korte schooljaar een band met ze op, om ze zo goed mogelijk te begeleiden.

Als Docent Engels (0,8 fte) draag je bij aan de toekomst van de school VAVO Haaglanden. Dit doe je door onderwijs vorm te geven en voor onze studenten het verschil te maken. Bij ROC Mondriaan zien we graag dat jij studenten uitdaagt, bijvoorbeeld met interessante teksten en gevarieerde opdrachten en werkvormen. Bij onze leerlingen is de voorkennis van het vak zeer uiteenlopend. Je helpt hen snel de benodigde kennis en vaardigheden te beheersen. Jij bent een dynamische, enthousiaste docent die een uitdaging bij ROC Mondriaan niet uit de weg gaat en ons komt versterken op het VAVO Haaglanden.Vanaf de Theresiastraat in Den Haag:
 • geef je Engels aan de klassen Mavo en Havo;
 • draag je bij aan het verzorgen, afnemen en beoordelen van toetsen, alsmede aan de vernieuwing van het onderwijs;
 • zorg je ervoor dat studenten de juiste begeleiding krijgen;
 • maak je deel uit van een resultaatverantwoordelijk team en van een vakgroep, en verricht je de bijbehorende organisatorische en administratieve werkzaamheden;
 • ben je als mentor/docent betrokken bij de leerlingen;
 • neem je deel aan activiteiten, zoals vergaderingen en uitjes, van het VAVO-team.

Jouw werkplek
VAVO Haaglanden

We zijn de grootste opleider voor middelbaar beroepsonderwijs in regio Haaglanden met zo'n 250 opleidingen, ruim 19.500 mbo-studenten en 5.000 cursisten educatie en studenten volwassenonderwijs. Mondriaan leidt zijn studenten op tot vakmensen: goed voorbereid op een vervolgopleiding en de ontwikkelingen op de arbeidsmarkt. Daarnaast draagt Mondriaan bij aan de ontwikkeling van zijn studenten tot verantwoordelijke burgers. Zo vinden onze studenten een waardevolle plek in de maatschappij en dragen ze bij aan de economische en sociale groei van de regio.
Naast opleider zijn we een stabiele en betrokken werkgever voor circa 2.400 collega’s. Elke collega brengt een eigen achtergrond en talent mee. Samen met onze docenten bereiden we jongeren voor op de arbeidsmarkt van morgen.

Binnen ROC Mondriaan vind jij jouw plek bij VAVO Haaglanden. Deze vacature is bij VAVO Haaglanden, onderdeel van ROC Mondriaan, een opleiding die nieuwe kansen biedt aan jongeren en jongvolwassenen. Met extra ondersteuning kunnen jongeren in één jaar (maximaal 2 jaar) een diploma vwo, havo en mavo of een certificaat in één of meerdere vakken behalen. De school werkt nauw samen met vo, mbo-niveau 3 en 4, hbo en wo. Onze leerlingen hebben een diverse achtergrond. Met die verschillen houden wij rekening: we leveren maatwerk.

Wat wij van je vragen
Je bent meer dan een docent, vooral omdat je studenten in jouw rol als mentor en docent motiveert en stimuleert in hun opleiding. Dat in combinatie met jouw ambitie om te blijven groeien in het onderwijs, maakt jou de docent van morgen. Daarnaast beschik je over:
 • een eerstegraads bevoegdheid (of studerend voor);
 • ervaring met lesgeven in de bovenbouw vo en de volledige examinering;
 • kennis van didactische methoden en technieken en vaardigheid in het toepassen ervan (activerend leren, onderwijs op maat);
 • ervaring met de huidige ICT-toepassingen in het onderwijs zoals MS Teams, Office en Magister;
 • een goede beheersing van het Nederlands, de voertaal op onze school.

Wat krijg je van ons
Onderwijs voor de toekomst maken we samen. Voor jouw inzet als docent bij ROC Mondriaan kun je rekenen op de volgende arbeidsvoorwaarden (o.b.v. een 37-urige werkweek):
 • na een jaar aanstelling, uitzicht op een vaste aanstelling;
 • periode: per 1 augustus 2023;
 • een bruto maandsalaris tussen € 3.086,- en € 4.615,- (schaal LB); doorgroeimogelijkheden zijn mogelijk en afhankelijk van (werk)ervaring, opleiding en competenties; bruto maandsalaris tussen € 3.527,- en € 5.229, (schaal LC);
 • een werkgeversbijdrage ziektekostenverzekering;
 • 8% vakantiegeld en een eindejaarsuitkering van 8,33%;
 • minimaal 30 vakantiedagen (afhankelijk van het aanstellingspercentage);
 • een persoonlijk ontwikkelingsbudget van € 500,- per jaar;
 • afhankelijk van de functie een laptop en/of mobiele telefoon in bruikleen;
 • bij een vaste aanstelling, de mogelijkheid om gebruik te maken van bijvoorbeeld een fietsenplan of bedrijfsfitness.

We hebben je nog meer te bieden. Bekijk al onze arbeidsvoorwaarden via www.rocmondriaan.nl/mondriaan-als-werkgever.

Wil je meer weten over deze vacature?
Tijd om hét verschil te maken voor onze studenten als docent Engels. Reageer vóór 31 maart 2023 via de sollicitatiebutton, daarna is de vacature gesloten. Ook goed om te weten:
 • vragen over de vacature kun je stellen aan de heer J. Granzier, sectieleider Engels, via j.granzier@rocmondriaan.nl
 • het eerste kennismakingsgesprek vindt plaats in de week van 3 april 2023;
 • we vragen zowel een referentie als een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG);
 • een assessment en/of proefles kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure;
 • deze vacature is zowel intern als extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. 

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Over VAVO ROC Mondriaan

Naam school
Adres
Theresiastraat 8 , 2593AN Den Haag Zuid-Holland NL
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Afd. HR
Omschrijving
Binnen ROC Mondriaan vind jij jouw plek bij voortgezet algemeen volwassenenonderwijs (VAVO) Haaglanden. Deze vacature is bij VAVO Haaglanden, onderdeel van ROC Mondriaan, een opleiding die nieuwe kansen biedt aan jongeren en jongvolwassenen. Met extra ondersteuning kunnen jongeren in één jaar (maximaal 2 jaar) een diploma vwo, havo en mavo of een certificaat in één of meerdere vakken behalen. De school werkt nauw samen met vo, mbo-niveau 3 en 4, hbo en wo. Onze leerlingen hebben een diverse achtergrond. Met die verschillen houden wij rekening: we leveren maatwerk.
Bijzonderheden
Vragen over de vacature kun je stellen aan B. van Gool, directeur, via s.van.gool@rocmondriaan.nl