Vacature 2e graads docent Duits in Amstelveen

Onderwijs

Vacature

Functietitel
2e graads docent Duits 
Datum online
2023-03-17 17-3-2023
Sluitingsdatum
17-4-2023
Met ingang van
1 augustus 2023
Soort vacature
parttime/fulltime
FTE
0,6-1,0
Omschrijving
Vacature 2e graads docent Duits m.i.v. 1 augustus 2023
Het Hermann Wesselink College in Amstelveen is op zoek naar een enthousiaste 2e graads docent Duits (0,6 / 1,0fte) die ons team wil komen versterken.
 

 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Wie zoeken wij?
We zijn op zoek naar een gepassioneerde docent Duits, die onze leerlingen in zijn/haar lessen weet uit te dagen en te motiveren.
Ben je een betrokken, geëngageerde en inspirerende docent Duits die de passie voor de taal, cultuur en literatuur over weet te brengen aan de leerlingen? Dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren.

Wie zijn wij?
Het Hermann Wesselink College is een school voor tweetalig en Nederlandstalig vmbo-t, havo, atheneum en gymnasium. De school kenmerkt zich door een betrokken en open leerklimaat. Collegiale samenwerking vormt daarbij de sleutel tot succes. We zijn een lerende school en er is ruimte voor vernieuwing. Er is veel aandacht voor onderwijs in de bètavakken, internationalisering en kunst en cultuur.
Op vmbo-t, havo en het vwo leiden we onze leerlingen op voor het gewone examen Duits en op het vwo ook voor het behalen van het Deutsches Sprach Diplom (DSD). Om die reden wordt ook in de lessen van de onderbouw veel Duits gesproken en worden de vaardigheden lezen, spreken, luisteren en schrijven volgens de didaktiek van DSD aangeboden. Het HWC is een van de weinige scholen in Nederland met het predicaat ‘DSD-school’ en daar zijn we heel trots op.
 
Sinds begin 2021 werken we in een prachtig nieuw schoolgebouw met uitstekende faciliteiten en goede ventilatie.
 
Nieuwe docenten worden goed begeleid door speciaal opgeleide coaches, zodat zij zich snel thuis voelen en zich positief kunnen ontwikkelen.
 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Wat kunnen wij jou bieden?
Dit betreft een aanstelling van 0,6 /1,0 fte die bij gebleken geschiktheid uitzicht biedt op een vast dienstverband. Bij deze functie hoort een passende beloning; de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO VO. Daarnaast ontvang je een device in bruikleen, een eindejaarsuitkering van 8,33%, vakantietoeslag 8% en een reiskostenvergoeding aangevuld tot 19 cent per kilometer via de uitruilregeling. 
Het Hermann Wesselink College maakt deel uit van Stichting Ceder. Werken bij de Ceder Groep betekent werken bij een werkgever met een aantrekkelijk loopbaanbeleid.


 

Over Hermann Wesselink College

Adres
Startbaan 3 , 1185XP Amstelveen NL
Denominatie
Christelijk
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. B. Kozijn
Niveau
vmbo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Het Hermann Wesselink College is een christelijke scholengemeenschap voor vmbo-t, havo, atheneum en gymnasium. De school biedt deze opleidingen zowel Nederlandstalig als tweetalig aan. Het HWC telt ongeveer 1900 leerlingen, afkomstig uit Amstelveen en omliggende gemeenten. De school bestaat sinds 1963 en is genoemd naar zijn eerste rector. De indeling in onderwijskundige teams maakt de school overzichtelijk en persoonlijk. We hebben hoge verwachtingen van onze leerlingen, maar ze kunnen ook rekenen op een intensieve en veelzijdige begeleiding.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Ben je geïnteresseerd in een baan op het HWC, dan nodigen we je van harte uit om te reageren via Meesterbaan met een motivatiebrief gericht aan de rector, de heer drs. B. Kozijn. NB alleen sollicitaties via Meesterbaan worden in behandeling genomen.
Vragen m.b.t. de vacature kun je mailen naar vacatures@hethwc.nl

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.