Vacature Docent Duits per 1 augustus 2023 in Wassenaar

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Duits per 1 augustus 2023 
Datum online
2023-03-16 16-3-2023
Sluitingsdatum
12-5-2023
Met ingang van
1 augustus 2023
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,7 à 0,9 fte
Omschrijving
De vacature
Wij zijn per 1 augustus 2023 op zoek naar een collega Duits (2e graads) voor 0,7 a 0,9 fte wegens een tijdelijke vacature met uitzicht op vast. De klassen worden in onderling overleg binnen de sectie verdeeld.

Over het Adelbert 
Op het Adelbert wordt gewerkt met het  "Adelbert rooster".
Elke leerling volgt drie of vier vaklessen per dag. Deze duren 80 minuten elk en vormen het fundament van ons onderwijs. Voor en na de vaklessen plannen onze leerlingen Adelbertlessen in van 40 minuten.

Tijdens de Adelbertlessen is er ruimte voor extra ondersteuning, verdieping van de lesstof maar ook voor verrijking.
Zo wordt er bijvoorbeeld een verrijkende module gegeven om meer te weten te komen over de Duitse cultuur.

Wij zijn op zoek naar een docent die het leuk vindt om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak Duits op het Adelbert College.
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding
Functie-eisen
Wij zijn op zoek naar docenten die graag een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het onderwijs op het Adelbert College.
Word jij enthousiast van het inzetten van afwisselende en activerende werkvormen binnen vaklessen van 80 minuten? Lijkt het jou interessant om vorm te geven aan verrijking en ondersteuning binnen onze Adelbertlessen? Vind jij het bovendien belangrijk om met leerlingen en collega’s de verbinding op te zoeken? Dan ben jij het type docent waar wij naar op zoek zijn en nodigen we je van harte uit om te solliciteren.

 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
Conform de CAO-VO 2022
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden:
  • goede begeleiding in een prettige werkomgeving;
  • alle startende docenten, ongeacht de onderwijservaring, maken deel uit van "team nieuw". Dit team wordt begeleid door een 2-tal coaches (Begeleider op School, zgn BOS'sen). Zij starten het schoojaar op met een startersbijeenkomst, bieden individuele begeleiding en organiseren gedurende het schooljaar een aantal bijeenkomsten waarbij er o.a. ruimte is voor intervisie.
  • sociale activiteiten om je collega's beter te leren kennen
Naast een salaris conform de CAO-VO en vakantiegeld, ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,33% en een laptop.
Verder bieden wij aanvullende regelingen zoals een fietsplan en de mogelijkheid om je fitness abonnement of reiskosten uit te ruilen met je eindejaarsuitkering.

Over Adelbert College

Naam school
Adres
Deijlerweg 163 , 2241AE Wassenaar NL
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. I. Schalkers
Niveau
mavo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Het Adelbert College is een school met kwalitatief goed en veelzijdig onderwijs voor vmbo-t, havo, atheneum en gymnasium. Wij bieden jou een fijne en stimulerende werkomgeving met een prettige sfeer en volop mogelijkheden jezelf te ontwikkelen. Leerlingen ontdekken bij ons hun talenten, zowel binnen als buiten de lessen. Ons onderwijs gaat uit van hun mogelijkheden.
Binnen ons Adelbertrooster kennen wij een stabiele basis van vaklessen, waarin tijd is voor verdieping en afwisselende werkvormen. daarnaast is in de Adelbertlessen ruimte voor individuele ondersteuning en verrijking. Als nieuwe collega kun je rekenen op een stevig vangnet met begeleiding vanuit de sectie en door één van onze Begeleiders Op School.

Wij halen het beste uit onze leerlingen én medewerkers!

Open sollicitaties zijn altijd welkom en kun je richten aan Ilse Schalkers, personeelsfunctionaris, via i.schalkers@adelbert.nl
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.