Vacature Docent lichamelijk opvoeding (vervanging) in Winschoten

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent lichamelijk opvoeding (vervanging) 
Datum online
2023-03-15 15-3-2023
Sluitingsdatum
27-3-2023
Met ingang van
z.s.m.
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,3 - 0,4
Omschrijving
Met spoed gezocht voor de vestiging Hommesplein een:
Docent LO
Ongeveer 0,3 – 0,4 fte vervangingDeze baan
Wij zijn op zoek naar een collega die in elk geval tot het einde van het schooljaar ons team van enthousiaste, betrokken en behulpzame collega’s wil komen versterken. Samen zorgen we voor gewoon goed onderwijs. Nieuwe collega’s worden bij ons aangenaam ontvangen en we doen er alles aan om hen zich snel thuis te laten voelen.
Onze vestiging Hommesplein in Winschoten biedt onderwijs aan ca. 930 leerlingen van gymnasium, atheneum, havo, en isk. In de onderbouw bieden we ook vwo tweetalig onderwijs aan. Persoonlijke aandacht en begeleiding van leerlingen vinden wij belangrijk. Er is bovendien veel aandacht voor culturele en sportieve activiteiten.
 
Wij zoeken een collega
 • die zich herkent in onze kernwaarden: gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk,
 • die ontwikkelings- en resultaatgericht kan werken en hierbij veiligheid en kwaliteit vooropstelt,
 • die betrokken is bij onze leerlingen en de school,
 • die de sportieve waarden van onze LO-sectie mee wil helpen uitdragen,
 • met minimaal een bevoegdheid voor LO heeft of de opleiding volgt
 
Wij bieden
Een afwisselende baan in een plezierige werkomgeving. Het betreft een LB-functie volgens de cao-vo met een maximumsalaris van € 4.573,00 per maand bij een volledige betrekking.
Verder bieden wij:
 • prima arbeidsvoorwaarden waaronder:
 • 8% vakantietoeslag en 8% eindejaarsuitkering over het jaarlijks bruto-inkomen
 • afhankelijk van de invulling van de werkweek, een extra aantal bovenwettelijke vakantiedagen,
 • budget voor levensfasebewust personeelsbeleid,
 • ruimte voor professionalisering,
 • begeleiding voor (startende) docenten door vak- en docentcoaches.  
 
Vragen?
Uitgebreide informatie over het Dollard College vind je op www.dollardcollege.nl.
Voor nadere informatie over de vacature kun je ook contact opnemen met mevr. Timmer, te bereiken op tel. 0597-670200 of via h.timmer@dollardcollege.nl

Word je enthousiast bij het lezen van deze vacature en denk je dat jij de geschikte kandidaat bent, dan vragen wij je digitaal te solliciteren. Klik op de knop ‘solliciteren’ om naar het sollicitatieformulier te gaan. Graag ontvangen wij jouw reactie zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 27 maart 2023.

Nieuwe medewerkers wordt bij indiensttreding verzocht om een Verklaring Omtrent Gedrag aan te vragen. De kosten hiervoor worden door het Dollard College vergoed.

Deze vacature is gelijktijdig intern en extern opengesteld. Interne medewerkers hebben voorrang op externe kandidaten. 

 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Opleiding
1e graads

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB

Over Dollard College

Naam school
Adres
Hommesplein 2 , 9671ZS Winschoten Groningen NL
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Afd. Personeelszaken
Niveau
pro, lwoo, vmbo, mavo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Dollard College
Het Dollard College is een scholengemeenschap in Oost-Groningen en heeft schoolgebouwen in Bellingwolde, Oude Pekela, Winschoten en Woldendorp. Wij noemen die gebouwen vestigingen. Wij bieden de volgende mogelijkheden: vwo (gymnasium, atheneum), vwo tto (tweetalig onderwijs), havo, vmbo (bb/kb/gl/tl), praktijkonderwijs en isk. Er zijn in totaal 2100 leerlingen.
Bijzonderheden
Missie:
Onze missie is om jongeren in ons verzorgingsgebied te begeleiden naar de best mogelijke uitgangspositie voor het ontwikkelen van hun talenten en het realiseren van hun ambities in de maatschappij.
Het Dollard College wil het beste uit iedere leerling halen. Dat betekent dat de kwaliteit van het onderwijs hoog moet zijn. We doen dit onder andere door lesstof betekenisvol aan te bieden. Wat bedoelen we hiermee? Dat jij weet wat je aan de kennis en vaardigheden hebt en dat je verbanden kunt zien. Daarnaast willen we dat onze leerlingen veel (leer)ervaringen opdoen en zich breed ontwikkelen. Wij zorgen voor een veilige, moderne leeromgeving waarin de leerling wordt uitgedaagd.
In ons Schoolplan staat onze koers voor de komende jaren omschreven. In het jaarverslag vertellen we hoe we onze doelstellingen hebben behaald. De boordeling van de onderwijsinspectie en het geslaagdenoverzicht laten een deel van de resultaten zien.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.