Vacature Groepsleerkracht groep 5/6 in Woudrichem

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Groepsleerkracht groep 5/6 
Datum online
2023-03-14 14-3-2023
Sluitingsdatum
14-5-2023
Met ingang van
Uiterlijk per 1 augustus 2023
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,575
Omschrijving
We zoeken  een nieuwe leerkracht voor de combinatiegroep 5/6 voor 0.5750 fte (23 uur). De werkdagen zijn in overleg; beschikbaarheid op de woensdagochtend is een must. . In eerste instantie bieden wij een tijdelijk dienstverband aan. Het is onze intentie om dit te laten volgen door een aanstelling voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO PO.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Functie-eisen

Basisschool Oudendijk biedt je een werkomgeving in een school met een positief sociaal klimaat. Er wordt gewerkt in een klein team. In lijn met onze missie willen wij het onderwijs zoveel als mogelijk laten aansluiten bij het leerniveau en de belevingswereld van ieder individueel kind. Om dat te realiseren besteden wij veel aandacht aan het verder ontwikkelen van ons onderwijs. Dat biedt je een uitdagende functie met veel vrijheid die een beroep doet op je flexibiliteit, creativiteit en professionaliteit. 

Wij zijn op zoek naar een leerkracht in het bezit van een diploma PABO en een gymbevoegdheid heeft een sterke voorkeur. Je hebt enige jaren relevante werkervaring als groepsleerkracht. 
Je bent pedagogisch en didactisch sterk ontwikkeld en hebt affiniteit met de leeftijdsgroep. Daarnaast ben je daadkrachtig en in staat om met enthousiasme, geduld en humor samen met je duo-collega zelfstandig vorm te geven aan het onderwijs en het leerklimaat in de groep. Door je gedrevenheid ben je bereid net dat stapje extra te zetten wanneer de situatie daarom vraagt. 

Wil je graag actief bijdragen aan de voortdurende ontwikkeling van het onderwijs binnen onze school en zoek je naar een mogelijkheid om zelf te blijven leren? Herken je je in de volgende punten?

  • Flexibel en in staat om vorm te geven aan verandering
  • Creatief, gedreven en ondernemend
  • Helikopter-perspectief
  • Teamplayer die op een constructieve manier de discussie aangaat
  • In staat om te differentiëren en gericht op het kind

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
De arbeidsvoorwaarde zijn conform de CAO PO.

Over Basisschool Oudendijk

Naam school
Adres
Oudendijk 62A , 4285WL Woudrichem NL
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Regulier / Algemeen
Sector
Basisonderwijs
Contactpersoon
Mevr. van Till
Omschrijving
Leerlingen voorbereiden op de samenleving door het aanbieden van onderwijs op maat; dat is de missie van Basisschool Oudendijk. In het onderwijs dat we bieden in onze kleinschalige, prachtig gerenoveerde school sluiten wij daarom zoveel als mogelijk aan bij het individuele werk- en denkniveau van ieder kind. Naast de kernvakken wordt er ruim aandacht besteed aan de sociaal-emotionele ontwikkeling.
Een ervaren en enthousiast onderwijsteam met hart voor de school zet zich er dagelijks voor in om deze missie te realiseren en de school verder te ontwikkelen. Hierbij worden de ouders nauw betrokken. Deze samenwerking zorgt ervoor dat er kwalitatief goed onderwijs kan worden aangeboden in een positief en informeel schoolklimaat. Dat maakt onze school uniek!

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Graag een sollicitatiebrief met cv sturen naar de directie voor 21 april.
Na een eerste selectie nodigen wij enkele kandidaten uit voor één of meerdere gesprekken. Op basis hiervan nodigen wij een paar kandidaten uit om een proefles te kunnen geven, waarna wij kunnen besluiten of een kandidaat al dan niet ons team komt versterken.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.