Vacature Vakleerkracht lichamelijke oefening (0,2 - 1,0 fte) in Dordrecht

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Vakleerkracht lichamelijke oefening (0,2 - 1,0 fte) 
Datum online
2023-02-02 2-2-2023
Sluitingsdatum
2-4-2023
Met ingang van
zsm
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,2 - 1,0 fte
Omschrijving
Vakleerkracht lichamelijke opvoeding (0,2 – 1,0 fte) 
Ben jij onze nieuwe gymleerkracht en kom je ons team van vakleerkrachten versterken? Wil je een waardevolle functie bij een fijne werkgever en bijdragen aan de kwaliteit van ons bewegingsonderwijs? En vind je het leuk om werkzaam te zijn op diverse scholen binnen onze stichting? 
 
Wie zijn wij? 
Bij Nestas werken 22 openbare en katholieke basisscholen samen. We hebben scholen in Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Gorinchem.  
 
Een school ‘waar ieder kind zich thuis voelt’. Dat is waar wij voor gaan. Onze scholen en medewerkers maken hierin het verschil en zorgen samen voor een warm nest met kansen voor iedereen. Regulier, Jenaplan, Montessori, Dalton of speciaal onderwijs. Je vindt het allemaal bij ons. Help jij mee om ieder kind het beste onderwijs te geven? We kijken uit naar je komst! 
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
nee
Functie-eisen
Wat breng jij Nestas? 
  • Je hebt passie voor het vak en weet jouw enthousiasme op een inspirerende manier over te brengen op de leerlingen en hen te enthousiasmeren voor het bewegingsonderwijs en een actieve levensstijl. 
  • Je weet jouw lessen af te stemmen op de behoefte van leerlingen en daagt hen hierin uit. 
  • Je kunt prima zelfstandig werken en invulling geven aan de lessen, maar maakt daarnaast de verbinding met de collega’s vakdocenten binnen Nestas om samen zorg te dragen voor het beste bewegingsonderwijs voor onze leerlingen. 
  • Je toont initiatief en draagt ideeën aan die leiden tot kwalitatief goed onderwijs. 
  • Je bent sociaal vaardig en communicatief sterk en hebt geen moeite met het schakelen tussen diverse gesprekspartners (leerlingen, ouders en collega’s). 
  • Je bent bevoegd om les te geven in het vak bewegingsonderwijs. 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Wat biedt Nestas jou? 
  • Een professionele en innovatieve organisatie, waar veel aandacht aan onze medewerkers en hun ontwikkeling wordt gegeven. 
  • Een plezierige werkplek, waarin er vertrouwen is, lef gestimuleerd wordt en wij vanuit verbondenheid werken aan onze missie. 
  • Arbeidsvoorwaarden en salariëring conform de cao PO, inschaling in schaal LB. Overige arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsfitnessregeling, fietsregeling, toegang tot onze eigen E-learning omgeving en een chromebook (in bruikleen) om jouw werkzaamheden te verrichten. 

Over Nestas Scholengroep

Naam school
Adres
Achterom 87 , 3311KB Dordrecht Zuid-Holland NL
Denominatie
Samenwerking
Type onderwijs
Regulier / Algemeen, Montessori, Dalton, Jenaplan, Speciaal
Sector
Basisonderwijs
Contactpersoon
Mevr. Jacqueline Kornet
Omschrijving
Nestas Scholengroep 
Per 1 januari 2022 zijn de stichtingen Openbaar Primair Onderwijs Dordrecht (OPOD) en Katholiek Basisonderwijs Bernardus Alfrink (SKOBA) gefuseerd tot de Nestas Scholengroep. De Nestas Scholengroep verzorgt openbaar en katholiek onderwijs op 21 basisscholen in Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Gorinchem. Voor alle onderwijswensen zijn er passende scholen die zowel regulier onderwijs als onderwijs volgens speciale leermethoden (Dalton, Jenaplan en Montessori) aanbieden. Daarnaast zijn er scholen met plus concepten (sport, Engels vanaf groep 1) en een school voor speciaal basisonderwijs. 

De basis van ons onderwijs is simpel en veelomvattend tegelijk; zorg voor geborgenheid, waar ieder kind zich thuis voelt.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Interesse? 
Herken je jezelf in deze omschrijving en ben je enthousiast? Solliciteer dan via de button "solliciteren"; we kijken uit naar jouw motivatie en cv. 

Vragen 
Voor inlichtingen over deze vacature kun je contact opnemen met Jacqueline Kornet via telefoonnummer 078-6321616 
Nestas scholengroep is ontstaan uit een fusie tussen Openbaar Primair Onderwijs Dordrecht (OPOD) en Stichting Katholiek Onderwijs Bernardus Alfrink (SKOBA). Per 1 januari 2022 vormen zijn samen een scholengroep. 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.