Vacature 202201 expert gecijferdheid in Tilburg

Onderwijs

Vacature

Functietitel
202201 expert gecijferdheid 
Datum online
2022-01-15 15-01-2022
Sluitingsdatum
5-2-2022
Met ingang van
2022-01-15
FTE
0,6
Omschrijving
De Nieuwste School is een kleinschalige school voor mavo, havo en vwo met een uniek onderwijsconcept dat afgeleid is van een schooleigen visie op onderwijs. In deze visie staat de ontwikkeling van de leerling centraal: vanuit verwondering kennis verwerven, zich ontwikkelen als mens in de wereld, waarbij innovatie, openheid en verantwoordelijkheid kernwaarden zijn.

De verwondering van de leerling is uitgangspunt van het leren.

In door de vakdocenten (experts) bepaalde thema’s staat de leervraag centraal. De leerling gaat volgens een beproefde onderzoeksmethode op zoek naar de antwoorden. De opgedane kennis, inzichten en vaardigheden delen de leerlingen met elkaar en hun expert. Deze werkwijze leidt tot een rijk en gevarieerd onderwijsklimaat dat leerlingen gedurende hun hele schoolloopbaan uitdaagt en gemotiveerd houdt. De leerling leert zo verantwoordelijkheid voor de eigen leerroute te nemen. Het onderwijsconcept van DNS draagt sterk bij aan alle facetten van de persoonlijke ontwikkeling van onze leerlingen en gaat dus veel verder dan uitsluitend de cognitieve ontwikkeling en de voorbereiding op het examen. Daarmee bereidt het hen ook uitstekend voor op het vervolgonderwijs.

De school is flink in ontwikkeling. Dit schooljaar is de school begonnen aan een nieuwe schoolplanperiode waarin drie ambitiethema’s leidend zijn en vormgeven aan de ontwikkelingen in de school. De thema’s waar de school aan werkt zijn: kenniscreatie en co-creatie; verantwoordelijkheid en eigenaarschap; leergemeenschap met een professionele cultuur. Speerpunten die naast de lopende ontwikkelingen voor het komende schooljaar actueel zijn: de ontwikkeling van de leergemeenschap door middel van de inzet van LDS (learning design studio’s), de school wil ontwikkelen naar een beter passende organisatiestructuur, burgerschap op DNS, formatief handelen en meer maatwerk.

Tevens is de school op zoek naar passende huisvesting.

Voel je je verbonden met het onderwijsconcept van DNS en wil je een actieve bijdrage leveren aan de schoolontwikkeling? Zie je de meerwaarde van vakoverstijgend onderwijs aanbieden en ben je een teamplayer die samen met collega’s onderwijs maakt en geeft? Dan ben jij misschien de nieuwe collega die we zoeken.

Wij zoeken een enthousiaste expert (vakdocent) met een tweedegraadsbevoegdheid wiskunde. Op DNS werk je als wiskundige in het leergebied gecijferdheid. Deze vacature gaat om lessen in de onderbouw.

Het betreft een tijdelijke aanstelling wegens vervanging. De werktijdfactor is bespreekbaar (0,6 fte).

Over De Nieuwste School

Naam school
Adres
St. Josephstraart 106 , 5017GK Tilburg Brabant
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Zie omschrijving
Omschrijving
De Nieuwste School (DNS) is een kleinschalige school voor mavo, havo en vwo met een uniek onderwijsconcept. Vanzelfsprekend leidt DNS op voor een diploma. DNS onderscheidt zich doordat het de verwondering van de leerling als uitgangspunt neemt. In door de vakdocenten bepaalde thema’s staat de leervraag centraal. De leerling gaat volgens een beproefde onderzoeksmethode op zoek naar de antwoorden. De opgedane kennis, inzichten en vaardigheden delen de leerlingen met elkaar en hun docent. Deze werkwijze leidt tot een rijk en gevarieerd onderwijsklimaat dat leerlingen gedurende hun hele schoolloopbaan uitdaagt en gemotiveerd houdt. De leerling leert zo verantwoordelijkheid voor de eigen leerroute te nemen. Het onderwijsconcept van DNS draagt sterk bij aan alle facetten van de persoonlijke ontwikkeling van onze leerlingen en gaat dus veel verder dan uitsluitend de cognitieve ontwikkeling. Het bereidt hen daarmee ook uitstekend voor op het vervolgonderwijs.
Bijzonderheden
DNS behoort tot de vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO), een schoolbestuur van meerdere middelbare scholen in Noord-Brabant.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Klik op de onderstaande knop om te solliciteren, daarbij wordt u doorverwezen naar de website van Ons Middelbaar Onderwijs.