Vacature Docent Nederlands in SLIEDRECHT

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Nederlands 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
14-2-2022
Met ingang van
Per direct
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,44 fte
Aantal uren
11 lesuren
Omschrijving
Het Griendencollege in Sliedrecht zoekt met per direct kandidaten voor de functie van:
 
Docent Nederlands, 0,44 fte

Wij zijn op zoek naar:
 • die bevlogen docent Nederlands die geniet van het lesgeven aan leerlingen in de onder- en bovenbouw van het vmbo/mavo;
 • die docent die werkt met passie voor het vak Nederlands;
 • die docent die wil meehelpen het curriculum te vernieuwen en door te ontwikkelen;
 • die docent die uiteraard op de hoogte is van de ontwikkelingen binnen het vakgebied Nederlands;
 • die docent die de uitdaging aan wil gaan om het vak Nederlands aantrekkelijk te maken voor de doelgroep;
 • die docent die creatief is en in staat is om buiten de gebaande paden te denken en te durven treden;
 • die docent die de vmbo-leerling een warm hart toedraagt en deze weet te bereiken;
 • die docent die bewust werkt vanuit een visie; wat voegt jouw les toe aan de ontwikkeling van de leerling;
 • die docent die goed in staat is de leerlingen te coachen en te begeleiden;
 • die docent die relevante ervaring heeft binnen het vmbo;
 • die docent die een 2e graads bevoegdheid heeft of hiervoor in opleiding is.
Wat bieden wij?
Een kleinschalige vmbo-school in Sliedrecht met een leuke dynamische leeromgeving. Waar bevlogen en betrokken collega’s de leerlingen kennen en zien. Je ontvangt een laptop in bruikleen voor gebruik in de interne digitale schoolomgeving. Verder krijg je in de eerste twee jaar een coach toegewezen om te kunnen groeien naar die excellente onderwijsprofessional.
 
Informatie
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer weten? Neem dan contact op met Nick van Bennekom, via telefoonnummer 0184- 750 200. Of bekijk onze website https://griendencollege.nl/
 
Solliciteren
Heb je zin om bij ons aan de slag te gaan? Je kunt hieronder via de button 'Solliciteren' jouw gegevens achterlaten en jouw motivatiebrief en actuele cv uploaden. Uitsluitend rechtstreekse reacties van sollicitanten via onze website of via de site van Meesterbaan worden door ons in behandeling genomen. Acquisitie of bemiddeling wordt niet op prijs gesteld.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of 1e graads
Functie-eisen
Profielschets docent Nederlands
 • HBO werk- en denkniveau
 • Ervaring en affiniteit met leerlingen
 • Enthousiasme voor het vak Nederlands
 • Relevante onderwijsbevoegdheid
  

 

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB

Over Griendencollege

Naam school
Adres
Prof. Kamerlingh Onneslaan 109 , 3362VE SLIEDRECHT
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier, Montessori, Dalton, Jenaplan
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. N.N.T. van Bennekom
Niveau
vmbo
Omschrijving
Het Griendencollege
Wij zijn een openbare en protestants-christelijke vmbo-school voor Sliedrecht en omgeving. Een gedisciplineerde school met heldere waarden en normen. Met een sterk team van docenten, mentor, leerjaarcoördinatoren en zorgcoördinator begeleiden wij onze leerlingen in een veilige, kleinschalige en overzichtelijke schoolomgeving.

Onze visie
Wij zien en kennen de leerling. Leerlingen ontwikkelen zich door een persoonlijke benadering binnen heldere structuren en grenzen.Het leren is gericht op het behalen van goede resultaten, het ontwikkelen van de eigen persoon en het kunnen innemen van een plek in een snel veranderende samenleving. Het leren in en met de praktijk motiveert de leerlingen en geeft hen inzicht in hun eigen mogelijkheden, zodat een leerling die het Griendencollege verlaat voldoende zelfsturend is en eigen regie kan nemen om vol zelfvertrouwen de volgende stap te kunnen zetten in het vervolgonderwijs.

Onze missie
Het Griendencollege is een kleine, zelfstandige school voor voorbereidend middelbaar beroepsonderwijs (vmbo). Wij verzorgen onderwijs met de nadruk op de 'V' van het vmbo; voorbereidend op de volgende stap die onze leerlingen zetten. Van oudsher geworteld in de Sliedrechtse samenleving en directe omgeving werken we nauw samen met de wereld om ons heen. Wij bouwen aan een nieuw soort 'schoolgebouw', namelijk een zeer goed en sterk netwerk door diverse dwarsverbindingen met onderwijsinstellingen, bedrijfsleven en samenleving. Wij doen dat op basis van de volgende drie kernwaarden: betrokkenheid, gedegenheid en ontwikkeling. Kernwaarden van waaruit al ons beleid gestalte krijgt. De school is ontstaan uit fusies tussen protestants-christelijk en openbaar onderwijs en is daarmee een samenwerkingsschool, de ideale afspiegeling van de omgeving buiten de school.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.