Vacature Docent algemene economie eerstegraad in Sittard

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent algemene economie eerstegraad 
Datum online
2022-01-14 14-01-2022
Sluitingsdatum
31-1-2022
Met ingang van
Per direct
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
Aantal uren
minimaal 14
Omschrijving
Trevianum scholengroep is een scholengroep van drie zelfstandige scholen- havo, atheneum en gymnasium- in Sittard. Met meer dan 200 enthousiaste collega's biedt Trevianum voortgezet onderwijs aan ruim 2.500 leerlingen. Het is onze missie jonge mensen van nu intellectueel en sociaal-emotioneel toe te rusten voor de maatschappij van straks. We willen ervoor zorgen dat onze leerlingen opgroeien tot volwassenen die leiding kunnen geven aan hun eigen leven in deze steeds veranderende wereld. 

Per direct zijn we voor minimaal 14 lessen op zoek naar een eerstegraadsbevoegd docent algemene economie. Wij bieden een tijdelijke aanstelling met uitzicht op een vast dienstverband en uiteraard vindt de inschaling plaats conform CAO-VO. We bieden je daarnaast een fijne werkomgeving met prettige collega's bij een werkgever met een goede naam in de regio én daarbuiten. 

We zoeken jou voor voor deze prachtige baan in een dynamische regio waar je bovendien nog betaalbaar goed kunt wonen!

Eisen

Opleiding
1e graads

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB-LC-LD
Arbeidsvoorwaarden
De arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO-VO

Over Stichting Trevianum

Naam school
Adres
Bradleystraat 25 , 6135CV Sittard Limburg
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. KM Dullens
Niveau
havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Trevianum scholengroep is een scholengroep van drie zelfstandige scholen -havo, atheneum en gymnasium- in Sittard. Met meer dan 200 enthousiaste collega's biedt Trevianum voortgezet onderwijs aan ruim 2.500 leerlingen. Het is onze missie jonge mensen van nu intellectueel en sociaal-emotioneel toe te rusten voor de maatschappij van straks. We willen ervoor zorgen dat onze leerlingen opgroeien tot volwassenen die leiding kunnen geven aan hun eigen leven in deze steeds veranderende wereld. 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.