Vacature Leerkracht nieuwkomers (NT2) met gevoel voor humor! in Amsterdam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Leerkracht nieuwkomers (NT2) met gevoel voor humor! 
Datum online
2022-01-12 12-01-2022
Sluitingsdatum
12-2-2022
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6-1,0
Omschrijving
Elke dag werken we hard om het verschil te maken voor onze kinderen. We halen graag het beste uit hen, maar zeker ook uit onszelf. Er zijn altijd en overal kansen en mogelijkheden, dit geven wij onze leerlingen iedere dag mee. En elkaar natuurlijk ook. Zo groeien we samen naar een toekomst vol perspectief. En dat allemaal met een grote glimlach, want leren is leuk op de Holendrecht!

OBS Holendrecht
OBS Holendrecht is een warme en gezellige openbare basisschool aan het Holendrechtplein. Onze school is een Vreedzame school. Wij vormen een veilige leefgemeenschap, waarin kinderen zich gehoord en gezien voelen, een stem krijgen, leren om samen beslissingen te nemen en conflicten op te lossen. Kinderen op onze school voelen zich verantwoordelijk voor elkaar en voor de gemeenschap, en staan open voor de verschillen tussen mensen.

Nieuwkomers
Wij zoeken een ervaren leerkracht voor onze nieuwkomers. Kinderen die recent naar Nederland zijn gekomen en de Nederlandse taal nog niet of deels machtig zijn. Je kunt dus goed schakelen tussen verschillende niveaus en verschillende leeftijden en hebt ervaring met verschillende leerlijnen. Daarnaast ben je klaar om overladen te worden met dankbaarheid en een grote glimlach!

Eisen

Functie-eisen
Wat breng je mee?
  • HUMOR; Jij gaat ons team nóg leuker maken
  • ENTHOUSIASME; Wij gaan er allemaal vol voor, dus ook jij zet een stapje extra
  • TEAMPLAYERSMENTALITEIT; Jij ziét mensen en de meerwaarde van verschillende individuen
  • FLEXIBILITEIT; Het gaat soms anders dan gepland..... daar kun jij mee omgaan.
  • INDIVIDUELE BENADERING; de leerlingen bevinden zich allemaal op een ander punt in hun taalontwikkeling
  • Goed klassenmanagement
  • Onderwijsbevoegdheid PO, PABO-diploma

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Jouw werkgever
OBS Holendrecht valt onder Stichting Zonova. Bij Zonova zijn 20 basisscholen aangesloten, elk met hun eigen identiteit. Maar met de gezamenlijke overtuiging dat een school niet alleen goed en vooral passend onderwijs moet geven, maar ook bijdraagt aan de samenleving. Voor teams en individuele medewerkers is er een divers scholingsaanbod, om kennis te vergroten en vooral ook te delen. Zo blijf je geïnspireerd en kun je bouwen op de best practices van jouw collega's. Als je dat wilt natuurlijk. We hebben schooloverstijgende leerteams en staan altijd open voor ontwikkeling, binnen en buiten de grenzen van onze stichting. In de Cao PO zijn de arbeidsvoorwaarden prima geregeld.

De bonussen van Zuidoost voor leerkrachten (Nederlands bevoegd):
10,5% Arbeidsmarkttoelage
€2310,- Amsterdamtoeslag*
- Wij werken samen met Rochdale en kunnen passende woonruimte in Zuidoost regelen!

Over obs Holendrecht

Naam school
Adres
Holendrechtplein 39-40 , 1106LP Amsterdam Noord-Holland
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier
Sector
Basisonderwijs
Contactpersoon
Mevr. Nathalie Overdiek
Omschrijving
Onze school, Community School Holendrecht, is gelegen naast station Holendrecht, in Amsterdam Zuid oost.

Wij zijn een ambitieuze school met en ongeveer 200 leerlingen en een kleine 20 medewerkers. We gebruiken  de methode De Vreedzame School voor de sociaal-emotionele ontwikkeling en het creëren van een veilige school, waar er veel geleerd wordt. Volgens de aanpak van Stichting LeerKRACHT werkt het team continu aan verbetering van het onderwijs: elke dag samen een beetje beter.

Het aanleren van een bewuste levensstijl vinden wij belangrijk. Het aanbod van de school, zowel tijdens als naast lestijd, is volop in ontwikkeling. Dit heeft alles te maken met de onze leerling ambitie:

Onze leerlingen krijgen elke dag kansen,om met plezier, in veiligheid en vertrouwen, te leren voor en te groeien naar de toekomst.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Reageren of meer informatie?
Je kunt contact opnemen met Klaas de Roij, directeur OBS Holendrecht:
T: + 31 (0)20 453 1549 @: k.deroij@obsholendrecht.nl
Rechtstreeks via deze vacature solliciteren kan natuurlijk ook.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.