Vacature Docent natuurkunde voor lesmateriaalontwikkeling (freelance) in Utrecht

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent natuurkunde voor lesmateriaalontwikkeling (freelance) 
Datum online
2022-01-12 12-01-2022
Sluitingsdatum
12-3-2022
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,15 - 0,6
Aantal uren
6 - 12
Omschrijving
Ben jij een enthousiaste docent natuurkunde? Wil je leerlingen helpen het vak natuurkunde beter te leren begrijpen en ze zo helpen naar mooie cijfers? Vind je het leuk mee te denken over het toetsen van hun kennis en heb je hier ideeën over?  Voor ons team lesmateriaalontwikkeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste natuurkundedocent, die als ZZP-er/ freelancer bij ons lesmateriaal wil ontwikkelen.

Ben je docent natuurkunde of NASK in opleiding, ook dan nodigen we je uit om te reageren!

In het kort
Voor onze sectie lesmateriaalontwikkeling zijn we per direct op zoek naar docenten met expertise op het gebied van natuurkunde en/of NASK voor de onderbouw of bovenbouw (vmbo/havo/vwo) van het voortgezet onderwijs. Het betreft een vacature van circa 8 – 12 uren per week op freelance basis (meer uren in overleg).

Je kunt op freelance basis meewerken aan verschillende opdrachten. Dit doe je door zelf het onderwijs te creëren. De opdrachten bij WisMon lopen uiteen in het ontwikkelen van een eigen methode tot aan het creëren van nieuwe eindexamenopdrachten. De opdrachten zijn in eigen tijd in te delen. Wij vragen van jou om minstens 8 uur in de week beschikbaar te zijn.
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of Buitenlandse opleiding of Overige of 1e graads
Functie-eisen
We zoeken een natuurkunde docent die: 
 
 • bij voorkeur een 1e-graads bevoegdheid heeft, of is daarvoor in opleiding;
 • zeer goed op de hoogte is van de lesstof natuurkunde en/of NASK voor het vmbo, havo en/of vwo;  
 • bij voorkeur ervaring heeft met het maken van toetsen;
 • communicatief vaardig, gedreven en betrokken is;
 • een precieze werker is en kort en bondig naar wensen van een opdrachtgever kan schrijven;
 • minstens 6 tot 12 uur per week beschikbaar is (meer uren in overleg);
 • zorgt voor onderwijs dat aansluit op de belevingswereld van onze doelgroep.

Wij bieden:
 • een zeer flexibele freelance functie waarbij je onderwijs ontwikkelt, de uren zijn geheel flexibel in te plannen in je week;
 • een functie waarin je zelfstandig kunt werken, maar ook kunt sparren met leuke collega’s;
 • de mogelijkheid deel te nemen aan verschillende uitdagende projecten;
 • een ruime vergoeding afhankelijk van bevoegdheid en ervaring.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Je werkt op freelance basis voor WisMon, tegen een ruime vergoeding afhankelijk van bevoegdheid en ervaring.
Minimaal 6 a 8 uur per week, mogelijk meer uren in overleg!

De eerste opdracht loopt tot half maart, verlenging mogelijk.

Over WisMon bèta onderwijsinstituut

Adres
Lucasbolwerk 15 , 3512EH Utrecht Utrecht
Type onderwijs
Particulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Overbeek
Niveau
vmbo, havo, vwo
Omschrijving
WisMon is een onderwijsinstituut voor vraagstukken op het gebied van bèta, wetenschap en techniek. We verzorgen zelf onderwijs en helpen als kennispartner andere instellingen met de invulling van hun onderwijs. 

Naast deficiëntiecursussen om bètavakken te behalen, bijles en aangepast bèta-onderwijs voor anderstaligen, verzorgen we advies en implementatietrajecten, nascholing voor docenten, gastlessen voor leerlingen en praktische arrangementen voor scholen. Hiermee werken we aan innovatie op het gebied van wetenschap en techniek en 21e eeuwse vaardigheden binnen thema’s zoals onderzoekend & ontwerpend leren, 3D-printen, robotica en programmeren en VR. Tevens ontwikkelen we onderwijs voor onderwijsinstellingen, diverse uitgevers en samenwerkingspartners. 

Door lesgeven te combineren met werken aan vernieuwend onderwijs creëren we combibanen en maken we het onderwijs aantrekkelijker voor docent én leerling. 

Samen maken we bèta, wetenschap en techniek leuk en toegankelijk voor iedereen. 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Interesse in deze functie?
Solliciteren kan door te mailen naar Agna Overbeek op werkenbij@wismon.nl. Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen via 030 2372100 op maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur.

Het sollicitatieproces
Binnen vijf dagen ontvang je van ons een reactie op jouw sollicitatie. We plannen eerst een gesprek met je in om te kijken in hoeverre jij en WisMon een match zijn, vervolgens volgt er een gesprek met de teamleider van onze afdeling lesmateriaalontwikkeling. We streven ernaar dat je binnen drie weken weet waar je aan toe bent en aan de slag kunt (of een ander moment in overleg)!
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.