Vacature Docent lichamelijke opvoeding in Amersfoort

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent lichamelijke opvoeding 
Datum online
2022-01-12 12-01-2022
Sluitingsdatum
26-1-2022
Met ingang van
Zo spoedig mogelijk
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,2 - 1,0
Omschrijving
We zijn op korte termijn op zoek naar een oranje leeuw (-in), in de rol van docent Lichamelijke Opvoeding, die ons kan ondersteunen in afwezigheid van een van onze sterspelers. Onze school is het Nederlands elftal onder de V.O. scholen. Gewoon heel goed en behoorlijk ambitieus. Sport neemt op onze school een belangrijke plek in. Gezelligheid met elkaar is daarnaast ook super belangrijk. Qua salaris doen we ook niet veel meer onder voor het Nederlands elftal, dus daar komen we wel uit! Ik nodig iedereen met sluimerende- of flink aangewakkerde interesse uit om te komen kijken. Welke leeuw/leeuwin hapt toe ? We hebben je nodig.

De vacature heeft een omvang van circa 0,2 - 1,0 fte

Je geeft les aan leerlingen in de onder- en bovenbouw. 
Videopitch

Eisen

Opleiding
Leraar in opleiding of 1e graads

Over 't Atrium

Naam school
Adres
Paladijnenweg 611 , 3813KD Amersfoort Utrecht
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. D. Boots
Omschrijving
‘t Atrium is een bruisende school voor mavo, havo en vwo waar je als leerling en als medewerker gezien wordt. We zijn een school waar leerlingen niet alleen een diploma halen, maar worden voorbereid op de toekomst door een sterk accent op wereldburgerschap (internationalisering), sociale vaardigheden (samenwerken, inzet voor een betere wereld) en gezondheid (gezonde school, sport). Onze sportklas is een begrip in Amersfoort.

Bij ons verleg je je grenzen. Vanuit kaders krijg je de ruimte om je eigen keuzes te maken en word je gestimuleerd om jezelf ten volste te ontwikkelen. Dat geldt voor zowel onze leerlingen als ook voor onze medewerkers.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Is je interesse gewekt?  Heb je vragen? Neem dan contact op met Gerbrand Hagmolen of ten Havo, conrector havo, via e-mail g.hagmolen@t-atrium.nl of bel naar 033 47 50 184.

De sollicitatiegesprekken zullen in januari 2022 plaatsvinden.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.