Vacature Leraar bedrijfseconomie/economie in het Volwassenenonderwijs (VAVO) in Rotte...

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Leraar bedrijfseconomie/economie in het Volwassenenonderwijs (VAVO) 
Datum online
2022-01-12 12-01-2022
Sluitingsdatum
29-1-2022
Met ingang van
1 augustus 2022
Soort vacature
parttime/fulltime
FTE
0,8 - 1 fte
Omschrijving
Als leraar bedrijfseconomie/economie verzorg je zowel lessen overdag als één avond* in het vak in bedrijfseconomie/economie HAVO 5 en VWO 6. Je geeft inspirerend les en coacht onze leerlingen binnen het VAVO-onderwijs. Reden: Verwachte groei in 2022-2023 en kleinere klassen. *De inzet op maximaal één avond gaat in overleg.

Eisen

Opleiding
1e graads
Functie-eisen
• In het bezit van een eerstegraads onderwijsbevoegdheid voor het vak bedrijfseconomie/economie;
• Bij voorkeur ervaring in examenklassen HAVO en VWO

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LC-LD
Arbeidsvoorwaarden
Een mooie en veelzijdige functie met voldoende uitdaging en inhoud in een informele en prettige organisatie. Het VRC biedt alle medewerkers de ruimte om zich te ontwikkelen en te ontplooien. Het salaris bedraagt minimaal € 3.331 en maximaal € 5.685 bruto per maand bij een volledige betrekking (carrièrepatroon LC-LD van de CAO MBO) afhankelijk van je huidige inschaling. Daarnaast ontvang je acht procent vakantietoeslag en een dertiende maand. Het betreft een vacature voor een werktijdfactor van ca 0,8 – 1 fte.

Over VAVO Rijnmond College

Naam school
Adres
Posthumalaan 90 , 3072AG Rotterdam Zuid-Holland
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Liane van der Helm
Niveau
mavo, havo, vwo
Omschrijving
Het VAVO Rijnmond College telt circa 1450 leerlingen en biedt dag- en avondonderwijs voor de eindexamenjaren van mavo (vmbo-tl), havo en vwo. Kenmerkend voor het VAVO Rijnmond College is ons brede aanbod aan onderwijstrajecten waarin leerlingen zowel opleidingen in voltijd (volledig vakkenpakket) als in deeltijd (één of meerdere vakken) kunnen volgen.

Onze leerlingen zijn over het algemeen jongvolwassenen vanaf 17 jaar die op het reguliere voortgezet onderwijs zijn gezakt voor hun examen, zijn uitgevallen of dreigen uit te vallen, of willen doorstromen naar een hoger niveau.

Onze missie is het bieden van uitdagend examenonderwijs. Dit doen we door leerlingen met een eigen leerroute een realistische kans te geven om een nieuwe stap te zetten in hun onderwijscarrière, door te helpen om hun zelfvertrouwen te versterken en door een bijdrage te leveren aan leven lang ontwikkelen. 

Daarnaast is het onze ambitie om een lerende organisatie te zijn waar dagelijks wordt geleerd van en met elkaar én ons netwerk van onderwijsinstellingen. Ons onderwijs wordt steeds meer afgestemd op de didactische behoeften van onze leerlingen. Zo werken we in 2021-2022 naast fysiek onderwijs het concept ‘Flipping the classroom’ voor de verschillende opleidingen verder uit.
 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met mevrouw Van der Helm, rector VAVO Rijnmond College, tel 06-15379934 of am.vanderhelm@vavorijnmondcollege.nl. Meer informatie over werken bij het VAVO Rijnmond College vind je op  www.vavorijnmondcollege.nl.

Een referentiecheck kan gedurende de selectieprocedure plaatsvinden, evenals een onderzoek op social media. Voor benoeming is een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) vereist.

Het is mogelijk om een dagje mee te lopen met een van onze docenten bedrijfseconomie/economie.

U kunt reageren tot 29 januari 2022.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.