Vacature Docent Natuurkunde in Almelo

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Natuurkunde 
Datum online
2022-01-11 11-01-2022
Sluitingsdatum
31-1-2022
Met ingang van
Per direct
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,4 FTE
Omschrijving
Wij zijn op zoek naar een:
 
Docent Natuurkunde
(0,4 FTE)
 
Wat ga je doen?
Wij zijn op zoek naar een docent natuurkunde voor onze vestiging in Vroomshoop voor het vmbo klas 1 t/m 4. Daarnaast kun je ingezet worden voor een N+ uur, waarbij remediëring, verdieping en verrijking van het vak natuurkunde centraal staat.
 
Onze vestiging is momenteel volop in ontwikkeling. Jij bent als docent natuurkunde op de hoogte van ontwikkelingen binnen jouw vakgebied (vakinhoudelijk, didactisch en pedagogisch) en past nieuwe inzichten toe in de praktijk.

Je werkplek
CSG Het Noordik is een scholengemeenschap met een christelijke grondslag. Wij geloven dat onze wortels ertoe doen voor de samenleving van morgen. Onze medewerkers zetten zich in om de talenten van leerlingen optimaal te ontplooien en hun kennis te vermeerderen. Dit doen we door onderwijs te bieden van hoge kwaliteit in een uitdagende, inspirerende en veilige omgeving.

De vestiging in Vroomshoop is een school met ongeveer 480 leerlingen. Hier worden lessen gegeven in het vmbo en in de onderbouw havo/vwo. Er heerst een fijne, gemoedelijke sfeer en collega’s staan altijd voor elkaar klaar.
Samen zorgen we ervoor dat alle leerlingen een goede start maken in de samenleving. Dit doen we door de leerlingen te kennen en maatwerk te bieden. Hiervoor hebben wij een kwalitatief sterke docent nodig die onze leerlingen vanuit een inspirerende didactiek dát onderwijs kan brengen, dat voor onze leerlingen nodig is.
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of Overige of 1e graads
Functie-eisen
Je profiel
Jij bent een collega die:
  • (bijna) bevoegd is voor het vak natuurkunde;
  • uitdaging zoekt op het gebied van eigen ontwikkeling en de ontwikkeling van het vak;
  • de samenwerking met collega’s opzoekt en anderen weet te inspireren;
  • een uitgesproken visie heeft op toekomstgericht onderwijs.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Wat bieden wij
  • een betrokken en ict-rijke werkomgeving met een informele werksfeer;
  • ruimte en tijd om jezelf te blijven professionaliseren;
  • een Noordik-brede arbeidsovereenkomst voor de duur van het schooljaar;
  • inschaling volgens de cao-vo in schaal LB.

Over CSG Het Noordik

Naam school
Adres
Ootmarsumsestraat 73 , 7602JR Almelo Overijssel
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Jessica Kruger
Niveau
vmbo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
CSG Het Noordik is een christelijke scholengemeenschap voor vmbo, havo, atheneum en gymnasium met vestigingen in Almelo, Vriezenveen en Vroomshoop. In totaal heeft de school, verspreid over de vestigingen, ongeveer 3300 leerlingen en 370 personeelsleden. Iedere vestiging heeft zijn eigen traditie en schoolcultuur en profileert zich hiermee binnen de kaders van de school.

Onderwijs draagt bij aan de ontwikkeling van mensen, zodat zij kunnen deelnemen aan vervolgonderwijs, werk en het maatschappelijke verkeer. Voor ons betekent dit dat elke leerling telt: iedereen verdient kwalitatief goed onderwijs en krijgt de mogelijkheid eigen talenten te ontwikkelen. In ons onderwijs vormen vakinhoud en vaardigheid het fundament en werken we daarnaast aan het ontwikkelen van een persoonlijke levenshouding. Dat doen we met een activerende didactiek en door samenwerkend leren.

Wij leren en werken in een sfeer van vertrouwen, openheid en aandacht. Wij houden rekening met talenten, eigenschappen en persoonlijke situaties van onze leerlingen en medewerkers. Al onze medewerkers geven vanuit een persoonlijke beleving van het christelijk geloof vorm en inhoud aan het onderwijs.

 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Solliciteren
Ben je enthousiast? Stuur dan je sollicitatie in voor 22 november 2021 via www.OnderwijsSelect.nl en laat ons weten waarom je vindt dat wij een match zijn en waarom je kiest voor CSG Het Noordik.
 
De gesprekken worden gehouden in de week van 29 november.
 
Je sollicitatiebrief kun je richten aan Jessica Kruger, medewerker P&O/PSA.
 
NB. Onze vacatures worden, soms zonder ons medeweten, ook op andere vacaturesites geplaatst. Solliciteren kan uitsluitend via onze eigen website www.OnderwijsSelect.nl.
 
Wil je meer weten over de vestiging en de functie? Dan kun je contact opnemen met onze teamleider, Loes Willems, tel. 0546 – 642479.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.