Vacature Leraarondersteuner - Het Brederocollege - Het Driespan in Breda

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Leraarondersteuner - Het Brederocollege - Het Driespan 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
15-12-2021
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
2 FTE
Omschrijving
Het Driespan zoekt voor Het Brederocollege een Leraarondersteuners, werktijdfactor in onderling overleg af te stemmen!

Wat ga je doen

Als Leraarondersteuner voer je ondersteunende taken in onderwijs en leerlingbegeleiding uit onder de verantwoordelijkheid van een leraar. Hierin heb je veel ruimte voor eigen initiatief en wordt zelfstandigheid gewaardeerd! Als Leraarondersteuner kun, je als het nodig is, de klas overnemen van de docent. Wij zoeken mensen met affiniteit met onze bijzondere doelgroep, die zich met enthousiasme willen inzetten voor onze leerlingen, leerlingen met vaak complexe problematiek. Deze doelgroep onderwijs bieden , in goede samenwerking met de docent, wat tegemoet komt aan de verschillende behoeftes en onderwijshulpvragen. In jouw functie als Leraarondersteuner vind je het belangrijk en draag je eraan bij dat iedere leerling, ongeacht de complexiteit van de problematiek, de ruimte krijgt om uniek te zijn en zich te ontwikkelen om positief krachtig in de maatschappij te staan.

Over het Brederocollege

Het Brederocollege is een school voor voortgezet speciaal onderwijs in Breda. Leerlingen tussen 12 en 18 jaar met sociaal-emotionele problemen of psychiatrische problematiek krijgen onderwijs met specifieke ondersteuning. Het onderwijs is op HAVO niveau. Werken binnen het Brederocollege brengt uitdaging met zich mee. Een dynamische werkplek waarbinnen we steeds zoeken naar het best passende onderwijsaanbod voor onze doelgroep. Ben jij innovatief en durf je out of the box te denken dan is deze functie jou op het lijf geschreven.

De leerlingen zelfvertrouwen geven:
"Op onze school vinden we het belangrijk dat je lekker in je vel zit en je zo optimaal mogelijk kunt ontwikkelen. Je leert verschillende leermethodes, zodat je zelf ervaart welke methode het beste bij jou past. Je leert zelfstandig taken uit te voeren. Dit draagt bij aan je zelfredzaamheid. Die heb je op school nodig, in je latere studie, maar ook in je sociale leven. Onze docenten stimuleren je om actief bezig te zijn met je eigen sociaal-emotionele ontwikkeling. Wij begeleiden jou, maar je zet zelf de stappen. Daarmee krijg je meer zelfvertrouwen. Je merkt steeds beter wat bij jou past en wat je later, in de toekomst, kunt en wilt gaan doen."

Over Het Driespan

In de regio West-Brabant is Koraal sterk vertegenwoordigd door de scholen van Het Driespan. Het Driespan verzorgt speciaal onderwijs (SO) en voortgezet speciaal onderwijs (VSO) voor leerlingen, in de leeftijd van 4 tot ongeveer 18 jaar oud, met een ernstige gedragsstoornis en/of psychiatrische stoornis. Het onderwijs wordt, aan ruim 1700 leerlingen, gegeven op twaalf scholen in Oosterhout, Breda, Rijsbergen, Roosendaal, Ossendrecht en Bergen op Zoom. Elke school heeft een eigen specifiek onderwijsprofiel, waardoor het onderwijs zo goed mogelijk wordt afgestemd op de behoefte van de individuele leerling. Perspectiefrijk onderwijs en uitgaan van de mogelijkheden van elke leerling zijn de belangrijkste uitgangspunten. Meer weten? Kijk dan op onze website www.koraal.nl.

Wat bieden wij
  • Je krijgt een aanstelling conform CAO Primair Onderwijs, dagen in overleg af te stemmen.
  • Na je start en gedurende je loopbaan bij Het Driespan wordt er ruimte en begeleiding geboden voor je persoonlijke ontwikkeling en ambities om te groeien.
  • Een meerkeuzesysteem van arbeidsvoorwaarden, een collectieve zorgverzekering en eindejaarsuitkering.
  • Een fijne team met leuke collega's waarin je jezelf kunt zijn!
Wat vragen wij van jou
  • Een afgeronde opleiding tot Leraarondersteuner, of je voldoet aan de eindtermen van deze opleiding.
  • Je hebt affiniteit met onze doelgroep en bent in staat om te reflecteren op je eigen handelen.
  • Je wil graag creatief meedenken en durft hiervoor de ruimte te pakken.
  • Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en je vind het fijn om in een open en gezellig team te werken.
We hopen en verwachten dat je bijdrage zich ook kenmerkt door onze vier kernwaarden; innovatief, transparant, samen en onderscheidend.

Kandidaten met ervaring binnen het speciaal onderwijs of extra kennis en expertise van de doelgroep hebben onze voorkeur.

Meer informatie

Voor meer informatie over deze vacature kun je telefonisch contact opnemen met Martijn van Rijsbergen, schoolleider Het Brederocollege via het telefoonnummer 076- 523 36 36 of met Charlaine van Schendel, Corporate Recruiter Het Driespan via het telefoonnummer 06- 13 71 78 52. Wil je meer lezen over Het Brederocollege? Zie hier: www.koraal.nl/over-koraal/locaties/het-brederocollege

Enthousiast?

Leuk! Dan ontvangen we graag voor 12 december aanstaande jouw CV en motivatie via het sollicitatieformulier.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
Overige
Minimaal aantal jaren werkervaring
1

Over Het Brederocollege

Naam school
Adres
Brederostraat 35 , 4819HG Breda Brabant
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Speciaal
Sector
Voortgezet speciaal onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Annemiek Custers
Niveau
vmbo, mavo, havo
Omschrijving
Over Het Driespan
In de regio West-Brabant is Koraal sterk vertegenwoordigd door de scholen van Het Driespan. Het Driespan verzorgt speciaal onderwijs (SO) en voortgezet speciaal onderwijs (VSO) voor leerlingen, in de leeftijd van 4 tot ongeveer 18 jaar oud, met een ernstige gedragsstoornis en/of psychiatrische stoornis. Het onderwijs wordt, aan ruim 1700 leerlingen, gegeven op twaalf scholen in Oosterhout, Breda, Rijsbergen, Roosendaal, Ossendrecht en Bergen op Zoom. Elke school heeft een eigen specifiek onderwijsprofiel, waardoor het onderwijs zo goed mogelijk wordt afgestemd op de behoefte van de individuele leerling. Perspectiefrijk onderwijs en uitgaan van de mogelijkheden van elke leerling zijn de belangrijkste uitgangspunten. Meer weten? Kijk dan op onze corporate website.

Over het Brederocollege
Het Brederocollege biedt HAVO leerjaar 1 tot en met 5, alle profielen, VMBO-BBL en VMBO-KBL met het profiel Dienst & Producten en VMBO-T alle profielen. Het onderwijsaanbod richt zich op uitstroom naar MBO en HBO.
Werken binnen het Brederocollege brengt uitdaging met zich mee. Een dynamische werkplek waarbinnen we steeds zoeken naar het best passende onderwijsaanbod voor onze doelgroep. Ben jij innovatief en durf je out of the box te denken dan is deze functie jou op het lijf geschreven. 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.