Vacature Docent Biologie in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Biologie 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
25-12-2021
Met ingang van
01-01-2022
Soort vacature
Parttime
FTE
0,8
Omschrijving
Ben jij een enthousiaste tweedegraads docent biologie die graag les zou willen geven aan onze mavo klassen?
Dan zijn wij per direct opzoek naar jou! Het betreft een vervanging vanwege zwangerschapsverlof met ingang van 1 januari 2022. 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Wij vinden het belangrijk dat onze nieuwe collega:
 • Een relevante opleiding heeft;
 • Beschikt over een passende lesbevoegdheid;
 • Op de hoogte is van de ontwikkelingen van onze onderwijsniveaus en zijn/haar vakgebied;
 • De leerling centraal kan zetten en oog heeft voor zijn/haar talent;
 • Leerdoelgericht les kan geven;
 • Kan coachen en motiveren;
 • Die stevig in zijn/haar schoenen staat en consequent is in zijn/haar handelen;
 • Ontwikkelgericht is;
 • Een teamplayer is die samenwerkt op didaktiek, toetsbeleid en curriculum;
 • Gepassioneerd is en enthousiast over zijn/haar vak is;
 • De liefde voor het vak kan overbrengen op onze leerlingen.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
 • Tijdelijk dienstverband van0,8 fte;
 • Werken in een flexrooster met lessen van 80 minuten;
 • Samenwerking met loyale collega‚Äôs die elke dag weer het beste uit onze leerlingen weten te halen;
 • Een prettige en open werkomgeving met fijne leerlingen;
 • Laptop;
 • Overige arbeidsvoorwaarden conform CAO-VO.

Over Comenius Lyceum College

Adres
Lijstersingel 18 , 2902JD Capelle aan den IJssel
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Bo Hartman
Niveau
mavo, havo, vwo
Omschrijving
De vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving streeft na dat alle leerlingen de beste kansen krijgen op succes op school en op een perspectiefrijke toekomst. Vanuit de christelijke identiteit zetten de scholen zich in om verbinding te maken tussen de verschillende culturele en religieuze achtergronden, die in de scholen samen komen, teneinde te leren, te leven en te werken. Het Comenius College maakt deel uit van CVO en heeft is een scholengemeenschap met een breed onderwijsaanbod in Capelle aan den IJssel en omgeving met meer dan 3000 leerlingen. Het Comenius College geeft onderwijs dat past bij de 21e eeuw. Wij dagen leerlingen in een zo rijk mogelijke leeromgeving uit om hun talenten tot ontplooiing te brengen. 

Het Comenius  Lyceum/Mavo richt zijn blik op de toekomst en biedt leerlingen kansen om hun dromen waar te maken. Wij verzorgen modern onderwijs dat afgestemd is op de maatschappij waar onze leerling deel van uit maakt. We doen dit door het goede van vandaag te combineren met vernieuwend onderwijs. Er wordt in een prettige sfeer hard gewerkt om de leerlingen tot maximale ontplooiing te laten komen. Persoonlijke aandacht vinden we belangrijk in onze leerlingbegeleiding. Wij willen in ons onderwijs recht doen aan de individuele mogelijkheden van elke leerling. Dat betekent het ontdekken en ontwikkelen van de talenten, maar ook het begeleiden bij eventuele belemmeringen. Naast het overbrengen van kennis en vaardigheden aan onze leerlingen speelt de persoonlijke ontwikkeling een belangrijke rol op onze school.

Op het Comenius Lyceum/Mavo Capelle kun je onderwijs volgen op verschillende niveaus.
- mavo
- pre-havo
- (tweetalig) havo/vwo
- (tweetalig) vwo 

Wat jij gaat doen:
Het talent van onze leerlingen helpen te ontdekken en stimuleren. Je ziet wat de leerling nodig heeft en weet als een echte coach daarop in te spelen en te faciliteren. 
Bijzonderheden
We zoeken creatieve medewerkers die willen bouwen aan onderwijsontwikkeling en persoonlijk leiderschap tonen in hun functioneren. Wij vinden het belangrijk dat onze nieuwe collega beschikt over een relevante opleiding en een passende lesbevoegdheid.  Als persoon herken je jezelf en beschrijven anderen jou als verbinder, sprankelend en energiek. Als professioneel word je gewaardeerd om je pedagogische en didactische vaardigheden, die passen bij modern onderwijs. Je bent gepassioneerd en enthousiast over je vak en weet dit over te brengen op onze leerlingen.

Wij vinden het belangrijk dat onze nieuwe collega:
 • Een relevante opleiding heeft;
 • Een collega die op de hoogte is van de ontwikkelingen van onze onderwijsniveau`s en zijn/haar vakgebied;
 • De leerling centraal kan zetten en oog heeft voor zijn/haar talent;
 • Leerdoelgericht les kan geven;
 • Kan coachen en motiveren;
 • Een docent die stevig in zijn/haar schoenen staat en consequent is in zijn/haar handelen;
 • Ontwikkelgericht
 • Projectmatig kan werken;
 • Proactief;
 • Teamplayer;
 • ICT-vaardig;
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.