Vacature Docent Engels in Oosterhout

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Engels 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
9-12-2021
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
ca 0,8 fte
Omschrijving
In verband met de groei van onze school, zoeken wij een nieuwe collega Engels die graag wil werken met ambitieuze en leergierige leerlingen en hen kan stimuleren het beste uit zichzelf te halen. We verwachten dat onze nieuwe collega proactief werkt en affiniteit heeft met het werken met moderne leermiddelen. Tevens wordt verwacht dat hij/zij samen met zijn/haar collega’s een bijdrage levert aan het doorvoeren van de reeds in gang gezette onderwijskundige vernieuwingen waaronder meer onderwijs op maat.

Eisen

Opleiding
2e graads
Functie-eisen
De collega die we zoeken heeft een 2e graads lesbevoegdheid met voldoende onderwijservaring om deze functie te kunnen vervullen. De docent stelt zich professioneel op wat in elk geval betekent dat hij/zij:    
  
  • flexibel en breed inzetbaar is
  • leerlingen op diverse manieren weet te motiveren
  • een proactieve houding aanneemt
  • nadenkt over onderwijsvernieuwing
  • de missie van de school onderschrijft

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
In overleg
Arbeidsvoorwaarden
We bieden een veelzijdige functie in een prettige en dynamische werkomgeving waarin persoonlijk
initiatief en ambitie op prijs worden gesteld en gestimuleerd. Afhankelijk van bevoegdheid en ervaring wordt de inschaling bepaald volgens CAO-VO.
Naast onze primaire arbeidsvoorwaarden hebben we een uitgebreid pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Deze kunt u digitaal opvragen bij mevrouw M. Luijten (personeelsadviseur).
 
Alle nieuwe docenten worden gedurende hun eerste en tweede schooljaar intensief begeleid. Lesbezoek, coaching, intervisie, collegiale consultatie, functioneringsgesprekken en beoordelingsgesprekken maken deel uit van die begeleiding.


 

Over Mgr. Frencken College

Naam school
Adres
Slotlaan 40 , 4900AM Oosterhout
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. M.J. Luijten
Niveau
havo, vwo
Omschrijving
Het Mgr. Frencken College is een katholieke school voor VWO en HAVO in Oosterhout (Noord Brabant). De school telt ca. 1300 leerlingen en ca. 130 personeelsleden. Het ‘Frencken’ biedt een plezierige werk- en leeromgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. In een veilig en ordelijk werk- en leefklimaat werken we samen in een team van betrokken collega’s aan de ontwikkeling van onze leerlingen. De school wil de leerstof ontwikkelingsgericht aanbieden. Respect voor elkaar en voor elkaars mening wordt gecombineerd met het hebben van vertrouwen in het kunnen van de leerling en de medewerker.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Solliciteren
Uw sollicitatiebrief met CV ontvangen we vóór 9 december 2021. Staat deze vacature na genoemde datum nog gepubliceerd op onze website, dan bent u alsnog uitgenodigd om te solliciteren. U kunt uw brief mailen via de link t.a.v. de heer Beesems en verloopt via Meesterbaan. U krijgt  z.s.m. bericht van ontvangst terug. 

NB: Reageert u op deze vacature, volg dan de link. Rechtstreekse mails kunnen niet in behandeling worden genomen. 
  
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.