Vacature Onderwijsassistent in Den Haag

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Onderwijsassistent 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
10-12-2021
Met ingang van
1 februari 2022
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6
Omschrijving
Per 1 februari 2022 zijn wij op zoek naar een enthousiaste onderwijsassisent. Voel jij je als een vis in het water tussen leerlingen van 12 tot 18 jaar? Zie jij precies wie extra hulp of een luisterend oor nodig heeft? Heb je al ervaring als onderwijsassistent in het Voortgezet Onderijs of heb je bijna je opleiding afgerond? Lees dan verder! Wij moedigen ook zeker 55+'ers aan te solliciteren.

Werkzaamheden:
 • Je houdt toezicht op leerlingen die zelfstandig studeren tijdens invaluren.
 • Je stimuleert leerlingen om zelfstandig te werken en zorgt voor veilige en rustige werksfeer
 • Je geeft ondersteuning aan onderwijs- en leerlingbegeleiding
 • Je verwerkt absenties tijdens een lesuur
 • Je levert een praktische en organisatorische bijdrage aan  het klassenmanagement en de onderwijsvoorbereiding
 • Je kunt ingezet worden bij de leerlingenbalie
 • Je verricht diverse hand- en spandiensten
Kijk voor meer informatie over onze school op onze site. Onze school is modern ingericht, alle lokalen zijn voorzien van Smartboards die via de laptop kan worden aangestuurd. Alle docenten op het Maerlant beschikken over een laptop.
 

Eisen

Functie-eisen
Functie-eisen
 • Je bezit een grote mate van zelfstandigheid, flexibiliteit en reflectievermogen
 • Je hebt affiniteit en ervaring met de doelgroep
 • Je hebt een natuurlijk overwicht op leerlingen
 • Het is een pre als je een opleiding tot onderwijsassistent hebt afgerond of in opleiding bent tot onderwijsassistent of docent in opleiding

Over Maerlant-Lyceum

Naam school
Adres
Johannes Bildersstraat 11 , 2596ED Den Haag Zuid-Holland
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Charlotte Buijsse
Niveau
havo, vwo, gymnasium
Omschrijving
Het Maerlant-Lyceum is een school voor gymnasium, atheneum en havo in de Haagse wijk Benoordenhout. Het Maerlant bestaat  ruim 100 jaar en heeft een rijke historie. De school telt iets meer dan 1100 leerlingen en 100 medewerkers en is gevestigd in een monumentaal gebouw, dat recent is uitgebreid en geheel is gemoderniseerd.

De school kenmerkt zich door een veilige en plezierige leer- en werksfeer en een uitstekende begeleiding van de leerlingen. Het Maerlant schenkt extra aandacht aan drie speerpunten. De school biedt een volwaardig gymnasium en zet zich daarnaast actief in voor aantrekkelijk en kwalitatief hoogstaand bètaonderwijs. Verder is er extra aandacht voor het vak Engels en biedt de school regelmatig internationaal georiënteerde onderwijsactiviteiten aan.
Bijzonderheden
Sinds 2003 maakt de school, samen met negen andere scholen in Den Haag en Rijswijk, deel uit van de Stichting VO Haaglanden.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Herken je jezelf in bovenstaande functie-eisen en werkzaamheden en heb je interesse in deze veelzijdige functie? Dan nodigen wij jou graag uit om een motivatiebrief en cv te sturen aan mevrouw R.H. van den Berg, rector Maerlant-Lyceum.
Solliciteren is alleen mogelijk via meesterbaan.nl.


 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.