Vacature Onderwijsassistent in Ermelo

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Onderwijsassistent 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
25-12-2021
Met ingang van
01-01-2022 (of eerder)
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,5 - 1,00
Omschrijving
Voel jij je als een vis in het water tussen leerlingen in de leeftijd van 12 tot 16 jaar? Zie jij precies wanneer je iemand moet aanspreken op zijn of haar gedrag of wanneer je een leerling een luisterend oor moet bieden? Dan is deze vacature jou op het lijf geschreven!
 
Voor onze afdeling vmbo in Putten zijn we op zoek naar een onderwijsassistent. Het betreft een fulltime vacature, maar ook kandidaten die op zoek zijn naar een parttime baan worden van harte uitgenodigd om te solliciteren. Als onderwijsassistent kan jij ervan uitgaan dat je veel afwisseling in jouw werk hebt en dat geen lesuur hetzelfde is. Je assisteert op de werkpleinen, ondersteunt docenten bij het coachen van leerlingen en bewaakt de studievoortgang op de lespleinen. Ook de vakken waar je wordt ingezet kunnen verschillen van elkaar, van Techniek tot Zorg en Welzijn. Jij weet bij elk vak, samen met jouw collega’s, ervoor te zorgen dat er een goede werkbare sfeer in het lokaal ontstaat.
 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
Overige
Functie-eisen
  • Wij vragen een opleiding op mbo4-niveau (bijv. SPW / Onderwijsassistent) of Pabo of je bent studerend voor docent;
  • Je bent minimaal 2,5 dagen beschikbaar. Werkdagen en –tijden worden in overleg vastgesteld;
  • Ervaring in het omgaan met leerlingen in de leeftijd van 12 tot 16 jaar is een pré.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
6
Arbeidsvoorwaarden
Een keuze voor Groevenbeek Putten betekent een keuze voor een goed georganiseerde kleine school, waarin we in een positief team leerlingen verder helpen en waarbij ontwikkeling van het onderwijs en van de docenten een belangrijk speerpunt is. Ons doel is om alle medewerkers zo goed mogelijk tot hun recht te laten komen en hen een prettige en goed gefaciliteerde werkomgeving te bieden. Dit geldt ook voor onze onderwijsassistenten: je krijgt de kans om op verschillende plekken en lessen mee te werken en in overleg bepalen we samen bij welke werkzaamheden jij het beste tot je recht komt.
 
Hiernaast krijg jij:
-Een benoeming in schaal 6 (maximum salaris € 2.826,- bruto bij een fulltime dienstverband);
-Een eindejaarsuitkering van 8,33%;
-De mogelijkheid om deel te nemen aan verschillende aantrekkelijke regelingen, zoals een fietsplan, deels betaald ouderschapsverlof en verschillende uitruilregelingen;
-Een gunstige vakantieregeling met bijna alle schoolvakanties vrij;
De beschikking over alle middelen om jouw werk goed uit te voeren, waaronder een iPad.

Over Chr. College Groevenbeek

Adres
Paul Krugerweg 44-50 , 3851ZJ Ermelo
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Anna van Westendorp - van der Horst
Niveau
lwoo, vmbo, havo, vwo
Omschrijving
Christelijk College Groevenbeek is een brede school met alle leerroutes: van vmbo basis met leerwegondersteuning tot en met tweetalig vwo. Groevenbeek heeft twee locaties, in Ermelo en Putten.
De locatie Ermelo bestaat uit twee gebouwen die aan elkaar vastzitten: een gebouw voor de leerlingen van tvwo/atheneum/havo (1450 leerlingen) en een gebouw voor de leerlingen van het vmbo (1050 leerlingen). In beide afdelingen werken ongeveer 130 medewerkers. De locatie Putten is een kleinschalige vmbo-school en telt 550 leerlingen en 55 medewerkers.
Mede door de rustige omgeving van de locaties en de verdeling in overzichtelijke afdelingen biedt de school een veilig en sfeervol leefklimaat.
Groevenbeek is een open christelijke school met de bijbel als inspiratiebron en richtingwijzer.
Ons doel is de vorming van evenwichtige mensen met durf en vertrouwen, die maatschappelijk betrokken zijn en zich gedragen als verantwoordelijke wereldburgers.
Onze kernwaarden zijn: veelzijdig – vriendelijk – vertrouwen.
  • Groevenbeek is veelzijdig: een breed onderwijsaanbod, veel keuzemogelijkheden, bruisend van activiteiten, oog voor de vele talenten van onze leerlingen, brede vorming.
  • Groevenbeek heeft een vriendelijke en tegelijk duidelijke pedagogische sfeer en staat voor persoonlijke aandacht en ondersteuning, goede samenwerking en een prettige werksfeer.
  • Groevenbeek staat voor vertrouwen in de mogelijkheden van onze leerlingen, de samenwerking met de ouders en de deskundigheid en betrokkenheid van onze medewerkers, met de bijbel als inspiratiebron en richtingwijzer.
Leren doen we samen:
De slogan van de school is: leren doen we samen. Dit betekent dat we het belangrijk vinden dat leerlingen en  docenten goed samenwerken. We bedoelen met de slogan ook dat we goede contacten en samenwerking tussen de school en de ouders heel belangrijk vinden.
Bijzonderheden

Wij verwachten van onze medewerkers dat zij meehelpen om de christelijke identiteit van de school gestalte te geven en dat zij zich gedragen overeenkomstig onze kernwaarden. Voor nieuwe docenten is een voorwaarde, dat zij in oprechtheid en persoonlijke betrokkenheid een dagopening kunnen doen.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Een commissie bestaande uit de afdelingsdirecteur en de teamleiders maakt de eerste selectie en voert de sollicitatiegesprekken. 
Zodra een kandidaat is benoemd krijgen alle overige kandidaten bericht, voor zover dat niet al eerder is gebeurd.  
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.