Vacature Docent AVO voor het P.C. Hooftcollege in Leiderdorp

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent AVO voor het P.C. Hooftcollege 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
14-12-2021
Met ingang van
Per direct
FTE
1,0
Omschrijving
Locatie                                                                                                                                 
Wij zijn een VSO school in Leiderdorp en per direct opzoek naar een nieuwe collega voor een brugklas vmbo-t. Wegens een groeiende interesselijst van brugklasleerlingen zijn wij opzoek naar een nieuwe, leuke en gezellige collega voor het starten van een tweede brugklas.
 
Wat ga je doen?
Je zal komen te werken op de afdeling Mavo, die onderdeel is van het P.C. Hooftcollege in Leiderdorp. Op de Mavo bieden wij de leerweg vmbo-t aan voor leerlingen met internaliserende (naar binnen gerichte) problematiek. Hierbij kun je denken aan bijvoorbeeld depressie, autisme of angstproblematiek. Naast deze afdeling heeft onze school ook de afdeling College; voor leerlingen met externaliserende problematiek (te denken aan ADHD, hechtingsproblematiek of bijvoorbeeld ODD).
 
Je zal lesgeven aan de brugklas en verzorgt alle vakken die ze bij ons op school krijgen, op de praktijkvakken na.
Daarnaast vinden wij het ook belangrijk dat leerlingen op het VSO ondersteuning krijgen bij hun sociaal-emotionele ontwikkeling en leergebied overstijgende vaardigheden. Wij bieden de leerlingen wekelijks zowel Rots & Water (gegeven door een getrainde docent) als het vak ‘LGO’ aan. Hierbij schenken we aandacht aan leergebied overstijgende vaardigheden.

Naast het verzorgen van de lessen en je mentorschap lever je, net als iedere docent die bij ons werkt ook een bijdrage aan de onderwijsontwikkeling. Iedere docent is onderdeel van een vakgroep en participeert daarnaast vaak ook in diverse werkgroepen (bijvoorbeeld het organiseren van activiteitenochtenden en het organiseren van teamuitjes). 
 
Voor onze leerlingen is het belangrijk dat je een veilig leerklimaat kan aanbieden. Veel van onze leerlingen hebben al heel wat meegemaakt en dus is een beetje levenservaring óf een goed portie empathie een echte meerwaarde.
 
Daarnaast is het fijn als het je lukt om een relatie met de leerlingen aan te gaan; je hebt ze immers het gehele schooljaar in de klas. Jij bent voor hun het vertrouwde en veilige punt binnen de school.
Bovenstaande doe je natuurlijk niet alleen! Wij zijn een kleine school en doen het dus echt mét elkaar. Je hebt een team om je heen met ervaren docenten, maar je kunt ook altijd terecht bij de onderwijskundig begeleider, orthopedagoog, school maatschappelijk werker en teamleider.
 

Eisen

Functie-eisen
Wat vinden wij belangrijk?
Het belangrijkste is je enthousiasme en wil om met onze leuke doelgroep aan de slag te gaan en voor hun het verschil te willen maken. Naast dat je docent bent, heb je een klein talent voor pedagogisch handelen. Spreekt dit je aan maar ben jij je hierin nog aan het ontwikkelen? Ook daar is ruimte voor en ondersteuning in mogelijk.
 
Vind je het leuk om een keertje vrijblijvend kennis te maken onder het genot van een kopje koffie of thee? Dan kan dat altijd! Neem dan vrijblijvend contact op met de teamleider voor het maken van een afspraak via onderstaand telefoonnummer.
                                                                                                                                            
Functie eisen
  • Je hebt een tweedegraads onderwijs bevoegdheid of je bent in het bezit van een PABO diploma.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Salariëring volgens CAO Primair Onderwijs (L11). Daarnaast krijg je een arbeidsmarkttoelage VSO per maand. 

De eerste aanstelling is voor een jaar en daarna, bij goed functioneren, is er uitzicht op een vast dienstverband.
 

Over PC Hooftcollege VSO

Naam school
Adres
Touwbaan 42a , 2352CZ Leiderdorp
Type onderwijs
Speciaal
Sector
Voortgezet speciaal onderwijs
Contactpersoon
Mevr. B. Hagen
Niveau
vmbo, mavo
Omschrijving

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Geïnteresseerd?
Neem voor meer informatie contact op met Loes Post, teamleider afdeling Mavo via l.post@leokanner.nl, of bel naar 06-82090136.
 
Stuur je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar vacature@leokanner.nl.
We zien graag je reactie zo snel mogelijk tegemoet, maar in ieder geval voor woensdag 15 december 2021.
 
Wil je meer informatie over onze school? Kijk dan op de website: https://www.leokannerpchooftcollege.nl/
 
Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern geplaatst. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang.  


 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.