Vacature Docent Lichamelijk Opvoeding in Almelo

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Lichamelijk Opvoeding 
Datum online
2021-11-24 24-11-2021
Sluitingsdatum
17-12-2021
Met ingang van
01-02-2022
Soort vacature
Parttime
FTE
0,4 - 0,5
Omschrijving
Aan leerlingen vragen of ze even kunnen stilzitten en rustig zijn? Geen sprake van! Klimmen, trefballen, de shuttleruntest, dat zijn de onderwerpen die bij jou ‘in de klas’ aan bod komen. Of je nou buiten op het sportveld staat of binnen in de sportzaal, doorgaans is iedereen altijd in beweging. Zit het in jouw natuur? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Omvang
Wij zijn per 1 februari 2022 op zoek naar een docent lichamelijke opvoeding voor 0,4 tot 0,5 fte (werkdagen dinsdag en woensdag). 

Wat ga je doen?
In de functie van docent lichamelijk opvoeding weet jij jouw enthousiasme en kennis op een creatieve manier over te brengen naar de leerlingen van ons vmbo. Als docent is het je hoofdtaak om onderwijs te verzorgen en leerlingen te begeleiden vanuit de visie dat zij zich een leven lang zullen moeten ontwikkelen in een veranderende maatschappij. Hierbij pas je verschillende didactische werkvormen en leeractiviteiten toe, naar behoefte van de leerlingen. Als docent bij Zone.college begeleid je leerlingen bij het leren om zelf richting te geven aan het leerproces, lever je maatwerk, draag je zorg voor de inhoudelijke en persoonlijke ontwikkeling van de leerling, waarbij je inspeelt op de individuele wensen en behoeften en een veilige en plezierige omgeving creëert. Wij geloven erin dat leren vanzelf begint als je je comfortabel voelt. Je maakt de vertaalslag van het onderwijs naar de belevingswereld van de leerling. Dit doen we bij Zone.college vanuit een open en nieuwsgierige houding waarbij we de afstemming zoeken tussen de interesses en behoeften van onze leerlingen en de ontwikkelingen op de arbeidsmarkt. Je vindt het leuk om op de hoogte te blijven van nieuwe lesmethoden, je ziet kansen en weet dit op een creatieve manier toe te passen in je lessen. We gaan er vanuit dat je naast enthousiasme voor je vak ook enthousiasme meebrengt om een bijdrage te leveren aan onze school in ontwikkeling.

Eisen

Functie-eisen
Je profiel
 • Je bent in het bezit van de bevoegdheid lichamelijke opvoeding;
 • Je hebt affiniteit met het werken met (vmbo)-leerlingen;
 • Je bent vaardig in het coachen en begeleiden van (individuele en/of groepen) leerlingen;
 • Je benut de kwaliteiten en optimaliseert de motivatie van leerlingen, je stimuleert hen kennis, informatie en ideeën te delen en begeleidt hen richting zelfsturing op basis van eigen (loopbaan)interesses;
 • Je beschikt over organisatietalent, stelt prioriteiten, stemt planningen af en zorgt ervoor dat benodigde mensen en middelen op het juiste moment beschikbaar zijn;
 • Je bent communicatief vaardig, je overlegt makkelijk en proactief met ouders en collega's. En daarnaast stem je zaken af met de omgeving van school;
 • Je bent een teamplayer, je zoekt graag de samenwerking op met collega's, je stemt eigen werk af op anderen, deelt kennis en informatie en helpt anderen waar nodig;
 • Je bent in staat te denken in (creatieve) oplossingen;
 • Je vindt het belangrijk om ook een bijdrage te leveren aan vakoverstijgende ontwikkelingen binnen de school;
 • Je kunt kritisch naar jezelf kijken en je wil jezelf graag verder blijven ontwikkelen;
 • Het is mooi meegenomen als je affiniteit met de groene omgeving en het thema duurzaamheid hebt.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Waar staan we voor?
Zone.college verzorgt groots en groen onderwijs voor alle generaties. Met zorg en aandacht bieden wij leerlingen, studenten en medewerkers een groene, uitdagende leeromgeving waarin ze nieuwe mogelijkheden ontdekken en waarin ze zich ontwikkelen met hoofd, hart en handen. Zelf en vooral samen. Zo groeien ze uit tot zelfbewuste, zorgzame, ondernemende en maatschappelijk betrokken mensen. Wereldburgers met oog voor duurzaamheid en leefbaarheid. Zo halen wij ieders beste binnenste buiten.

Wat kun je van ons verwachten?
Bij Zone.college doen we er alles aan om ervoor te zorgen dat jij elke dag met plezier naar je werk gaat. Wij vinden het belangrijk dat medewerkers zich op hun gemak voelen en geven je de  vrijheid om het onderwijs in samenwerking met je collega’s vorm te geven. Middels studiedagen en scholing kun jij je als docent verder ontwikkelen. Wij zien jou, als unieke medewerker en zetten je graag in op je talenten!

Salaris is conform cao mbo (LB inschaling) en een aantal Zone.college-specifieke arbeidsvoorwaarden, kijk hiervoor op onze website.

Over Zone.college

Naam school
Adres
Bornerbroeksestraat 348 , 7609PH Almelo Overijssel
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. HR servicedesk
Niveau
lwoo, vmbo
Omschrijving
Waar kan je beter werken aan de wereld van morgen dan bij Zone.college? We zijn de grootste groene opleider van Oost-Nederland en bieden eigenzinnig, praktijk-rijk en vooruitstrevend onderwijs met persoonlijke aandacht voor vmbo-leerlingen, mbo-studenten en medewerkers in de groene sector. Doe met ons mee en draag op je eigen unieke manier bij aan de visie van Zone.college: een gezonde, groene toekomst van mens en wereld. 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Iets voor jou?
Heb je nog inhoudelijke vragen? Neem dan contact op met Henri Zeeman (teamleider) op telefoonnummer: 088-2620100. Hij vertelt je graag meer over deze functie! 

Wil je reageren? Stuur je cv en motivatie uiterlijk 17 december 2021 door op de button “Solliciteren” te klikken. We zien er naar uit kennis met je te maken. 

Deze vacature is zowel intern als extern gepubliceerd.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.