Vacature Docent wiskunde 2e graad in Amsterdam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent wiskunde 2e graad 
Datum online
2021-11-24 24-11-2021
Sluitingsdatum
12-12-2021
Met ingang van
01-01-2022
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,8 fte
Aantal uren
17
Omschrijving
Onze leerlingen van de onderbouw zitten echt op jou te wachten! Ze kijken uit naar een enthousiaste docent wiskunde die hen helpt in hun ontwikkeling op het gebied van wiskunde en hun vertrouwen kan geven in het vak. 
Onze huidige docent heeft een baan op fietsafstand gevonden en stopt per 1 januari 2022.
In de sectie wiskunde zijn twee collega's al jarenlang verbonden aan de school. Er ligt een programma voor je klaar om direct te kunnen starten. 
Je geeft les aan een eerste klas mavo, eerste klassen havo, een tweede klas mavo en een derde klas havo.
In de aanstelling is naast wiskunde ook twee uur rekenen opgenomen. In overleg zijn er nog twee lesuren rekenen beschikbaar (0,09 fte extra) 

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding
Functie-eisen
Je hebt een tweede graad bevoegdheid, je bent in opleiding of je wil in het onderwijs instromen en de overstap naar een Amsterdamse mavo en havo maken.

Over Sweelinck College

Naam school
Adres
Moreelsestraat 21 , 1071BJ Amsterdam Noord-Holland
Denominatie
Samenwerking
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Bensellam
Niveau
mavo, havo
Omschrijving
Het Sweelinck College is dé school voor mavo en havo in Zuid waar kwaliteit in een vertrouwde omgeving tot ontwikkeling komt. We staan met elkaar voor een school waar iedereen zich welkom voelt en waar medewerkers en leerlingen samen de goede sfeer maken. We respecteren elkaar, we geven elkaar ruimte om fouten te maken en leren van en met elkaar.
De school is in beweging en medewerkers zetten zich in om de kwaliteit van het onderwijs te verbeteren. We werken met een 60 minuten-rooster, waardoor we in de lessen voldoende tijd hebben om individuele leerlingen  te begeleiden en we dagen leerlingen uit om het beste uit zichzelf te halen. Leren reflecteren op houding en werkzaamheden maakt deel uit van de ontwikkeling van jonge mensen. Zo weten leerlingen wie ze zijn, wat zij kunnen en zijn ze sociale personen. Leerlingen die vanuit de basisschool de overstap maken naar het Sweelinck College hebben begeleiding nodig om zich thuis te voelen. De school is sterk in begeleiding en ondersteuning van leerlingen. Twee maal per week kiezen leerlingen zelf tijdens de Sweelinckuren een vak uit waar ze extra ondersteuning of begeleiding bij willen hebben.
Leren doen we niet alleen in het schoolgebouw, maar ook daarbuiten tijdens excursies, evenementen en activiteiten die het Sweelinck organiseert. Loopbaanoriëntatie en begeleiding heeft een belangrijke plaats in het onderwijs en het Sweelinck College heeft een programma daarvoor ontwikkeld.
Daarnaast verwijs ik u naar de website van de school www.sweelinckcollege.nl voor actuele en uitgebreide informatie.
 
Leerlingen van het Sweelinck College zijn een afspiegeling van Amsterdam. Ons gebouw staat in Amsterdam Zuid, maar leerlingen komen uit heel Amsterdam naar onze school toe. We zijn op zoek naar een enthousiaste ervaren docent die affiniteit heeft met onze Amsterdamse leerlingen.
 
 
Bijzonderheden
Het Sweelinck College maakt deel uit van stichting ZAAM interconfessioneel voortgezet onderwijs met scholen in Zaanstad, Amsterdam en Monnickendam. Deze 23 scholen verzorgen voor ruim 11.000 leerlingen het onderwijs in deze regio, van praktijkschool tot gymnasium. Het zijn herkenbare, kleinschalige scholen met een eigen gezicht, oog voor de individuele leerling en met een sterke binding met de omgeving.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Kandidaten kunnen reageren tot 12 december. Vanaf 13 december selecteren we kandidaten en nodigen we personen uit voor een sollicitatiegesprek. Vanwege de huidige corona maatregelen, houden we de gesprekken online.
De kerstvakantie start op 24 december en daarvoor willen we de procedure afgerond hebben.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.