Vacature Docent Nederlands 1e graads die affiniteit heeft met NT2 in Hoofddorp

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Nederlands 1e graads die affiniteit heeft met NT2 
Datum online
2021-11-24 24-11-2021
Sluitingsdatum
24-12-2021
Met ingang van
01-02-2022
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,5
Aantal uren
13
Omschrijving
Vacature:

Per 01-02-2022 heeft het Haarlemmermeer Lyceum een vacature voor een 1e graads docent Nederlands als tweede taal. 

Op onze school hebben wij een grote groep leerlingen die bij ons het NT2 programma volgen. Inmiddels zijn de eerste leerlingen zover dat ze het reguliere programma aangeboden krijgen. Dit gebeurt in kleine klassen. Voor deze klassen (havo/vwo) zijn we op zoek naar een docent Nederlands. Ons NT2/Nederlands programma is (bijna) uniek in Nederland. Wil je meer weten, klik op deze links!!!

Een leerling aan het woord: https://www.youtube.com/watch?v=l7SD8nFQICQ

De uitleg van het concept: https://www.youtube.com/watch?v=slkBJyLMdpI&t=2s

En dan ook...........

Het Haarlemmermeer Lyceum is al meer dan zestig jaar nog volop in ontwikkeling en interessant voor collega’s die meer willen dan lesgeven alleen.   

Welkom op Het Haarlemmermeer Lyceum, locatie BdC

Wij zijn tweetalige school voor mavo, havo en vwo in Hoofddorp. We maken deel uit van de Dunamare Onderwijsgroep.
Naast 1300 hele leuke leerlingen, hebben we jou ook veel te bieden:
·         een écht internationale plek om te werken
·         collegialiteit
·         goed onderwijs dat gegeven wordt volgens de principe's van Tweetalig Onderwijs (CLIL)
·         als opleidingsschool helpen wij jou om de allerbeste docent uit jezelf te halen
·         een jong en ambitieus onderwijsteam
·         we bieden je de mogelijkheid om je te ontwikkelen tot TTO-docent
·         ondersteuning en financiering van aanvullende ontwikkelingsmogelijkheden
·         uitstekende primaire én secundaire arbeidsvoorwaarden


Klinkt dat goed? Lees dan vooral verder, we vertellen je graag meer.

Een fijne plek om te werken
Het Haarlemmermeer Lyceum ligt in de mooie en groene wijk Floriande in Hoofddorp, omringd door sportclubs en sportfaciliteiten. Het zal je daarom niet verbazen dat sport een grote rol speelt bij ons. Wij zijn een officiële TOPsport-talent school, waarbij wij leerlingen met een LOOT-status begeleiden. Topsportleerlingen voelen zich bij ons als een vis in het water. Ons schoolgebouw is nieuw en heeft internationale uitstraling. Als je het vraagt aan onze docenten en leerlingen omschrijven zij het als een hele dynamische plek. Bij onze school is volop parkeerruimte.

Collegialiteit
We horen het dikwijls van onze docenten: de sfeer is internationaal en je voelt je hier snel thuis. Er hangt een aangename en gemoedelijke sfeer op Het Haarlemmermeer Lyceum. Je kunt rekenen op een hartelijk onthaal!
Gemoedelijk is overigens ook de omgang met de leerlingen en tussen de leerlingen. De sfeer op en rond onze school is heel vertrouwd. En dat maakt dat jij als docent echt inhoudelijk bezig kunt zijn met je vak. De secties nemen een belangrijke plek in op onze school en de sectie werkt actief aan haar eigen vakinhoudelijke ontwikkeling en organiseert geregeld sectiebijeenkomsten. Daarin vindt de onderwijskundige afstemming plaats, wordt de toepassing van het TTO onderwijs besproken, worden de best practises gedeeld en de leerlijnen besproken, et cetera.

Tweetalig Onderwijs
We werken volgens de onderwijskundige principes van het TTO. Wij zijn de vierde school in Nederland die voor mavo, havo en vwo gecertificeerd is door NUFFIC.  Voor meer informatie over TTO in de praktijk, verwijzen wij je graag naar onze website.

Opleidingsschool
Het Haarlemmermeer Lyceum is een opleidingsschool en dat trekt veel jonge collega’s aan. Als je bij ons komt werken, snijden we een tweejarig begeleidingstraject voor jou op maat. We maken je snel vertrouwd met alles wat met de school te maken heeft en je raakt al doende steeds meer vertrouwd met ons TTO.

Een jong en ambitieus onderwijsteam
Je komt terecht op een kleinschalige school met 1300 hele leuke leerlingen. Het Haarlemmermeer Lyceum bestaat al bijna 60 jaar. Het Haarlemmermeer Lyceum (geldt voor zowel de dalton- als de tto-locatie) is in de afgelopen decennium hard gegroeid en we hebben veel jong talent in huis. Wij horen vaak van collega’s terug dat het zo fijn is dat initiatieven aangemoedigd en vaak ook gehonoreerd worden. Vandaar dat onze school een energieke en dynamische school is.

We investeren in jouw ontwikkeling
Wij beseffen zeer goed dat onze docenten de kwaliteit van ons onderwijs bepalen. Daarom staan we altijd open voor jouw initiatieven om je verder te ontwikkelen. Misschien wil je een tweede bevoegdheid halen? We kijken altijd graag wat de mogelijkheden zijn om je actief te ondersteunen in je ontwikkeling en of we de kosten daarvoor voor onze rekening kunnen nemen.

Het Haarlemmermeer Lyceum maakt deel uit van de Dunamare Onderwijsgroep. Via Dunamare worden secundaire arbeidsvoorwaarden gerealiseerd en kan gebruik gemaakt worden van het scholingsaanbod van de Dunamare Academie.  

Voor verdere informatie over de school biedt de website veel materiaal.   
Reactie en CV kunnen worden verstuurd via de site Meesterbaan t.a.v. B. Roth (rector Haarlemmermeer Lyceum BdC)                        

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
1e graads

Over Haarlemmermeer Lyceum

Naam school
Adres
Baron De Coubertinlaan 2 , 2134GC Hoofddorp
Denominatie
Openbaar
Type onderwijs
Regulier, Internationale school
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Administratie
Niveau
vmbo, mavo, havo, vwo
Omschrijving
Het Haarlemmermeer Lyceum in Hoofddorp is een overzichtelijke school met twee locaties (1300 en 900 leerlingen).  
Op de locatie Baron de Coubertin (BdC) bieden we tweetalig onderwijs (m/h/v) en op de locatie Zuidrand is het aanbod Daltononderwijs (h/v). Er is veel aandacht voor buitenschoolse activiteiten zoals cultuur, sport en projecten.

In 2013 kreeg de school bovendien de LOOT-status. Dit betekent dat het Haarlemmermeer Lyceum toptalenten de mogelijkheid biedt om topsport en onderwijs goed te combineren. Sinds 2017 is het Haarlemmermeer Lyceum ook een gecertificeerde Daltonschool en wij zijn de vierde school in Nederland die gecertificeerd is als TTO school voor mavo/havo en vwo.

Het Haarlemmermeer Lyceum is een openbare school. Het Lyceum wil een school zijn voor alle leerlingen ongeacht hun afkomst, levensovertuiging of geloofsrichting. Alle leerlingen die voldoen aan de toelatingscriteria en die onze normen en waarden, zoals verantwoordelijkheid, tolerantie, rechtvaardigheid en eerlijkheid respecteren zijn welkom.  
Bijzonderheden
Het Haarlemmermeer Lyceum kent een sterk onderwijsprofiel. 
Daltononderwijs havo/vwo en Tweetalig Onderwijs mavo/havo/vwo.
Het Haarlemmermeer Lyceum heeft een LOOT-status en is Opleidingsschool.
Ons onderwijs is voortdurend in beweging. 
We investeren ook met overtuiging in ontwikkeling en (na)scholing voor het personeel.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.