Vacature Docent Biologie 2e graads in Horst

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Biologie 2e graads 
Datum online
2021-11-09 09-11-2021
Sluitingsdatum
6-12-2021
Met ingang van
30-11-2021
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0.7
Aantal uren
17
Omschrijving
Wie zijn wij
Het Dendron College is een middelbare school die onderwijs verzorgt aan ruim 1800 leerlingen, van vmbo tot en met gymnasium. Wij geven oprechte en individuele aandacht aan elke leerling. We werken doordacht aan onderwijsinnovatie met als doel leerlingen leren om de verantwoordelijkheid voor hun eigen leerproces te nemen. Wij zijn een persoonlijke school, waar onderwijs wordt gegeven van hoogwaardige kwaliteit, voor iedereen op maat. Daarnaast willen wij als school nadrukkelijk deel uitmaken van de plaatselijke gemeenschap. Dit doen we door onze leerlingen niet alleen binnen onze school voor te bereiden op hun rol in de maatschappij, maar ze ook steeds meer ín die maatschappij zelf te laten leren. Hiervoor werken we nauw samen met bedrijven, instanties en projecten in onze regio als onderdeel van het zogenaamde ‘buitenschools leren’. Onze leerlingen van nu zijn immers de burgers van de toekomst!

Wij zoeken
Van eerste cel tot oerwoud, als docent Biologie weet jij exact uit te leggen hoe het is ontstaan. Wij zoeken voor het Dendron College een gepassioneerde 2e graads docent Biologie voor ongeveer 17 lessen per week ter vervanging van een zwangerschapsverlof.
Voortplanting, genetica, evolutie en ecologie zijn voor jou herkenbare begrippen als bevlogen docent biologie. Jij weet als geen ander de leerlingen te motiveren en enthousiasmeren voor de mirakelen van de biologische wereld. Je bent verantwoordelijk voor het geven van boeiende en eigentijdse lessen Biologie aan onze leerlingen. Je kijkt naar de verschillende behoefte die er zijn binnen de klas en speelt daarop in met passende werkvormen, zodat leerlingen in hun eigen tempo kunnen werken. Je creëert tevens een veilige en uitdagende leeromgeving die aansluit op de huidige generatie. Je bent flexibel, initiatiefrijk en bereid om te experimenteren als het gaat om vakinhoud. Je kunt nauw samenwerken met collega’s binnen je team en sectie en draagt op een constructieve manier bij aan de organisatie als geheel. Tevens heb je oog en aandacht voor de samenwerking met regionale partners om ook voor jouw vakgebied het ‘buitenschools leren’ in te kunnen zetten.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Wij vragen
• Een enthousiaste docent die het als een uitdaging ziet om leerlingen te binden en te boeien voor het vak Biologie;
• Ervaring in het geven van lessen in het vak Biologie;
• Iemand die het leuk vindt om te werken met jongeren tussen de 12 en 18 jaar en hen door een oprechte nieuwsgierige houding weet te motiveren en te stimuleren om het beste uit zichzelf te halen;
• Een tweedegraads onderwijsbevoegdheid in het vak Biologie;
• Gerichtheid op een brede samenwerking binnen de sectie Biologie maar bent daarnaast ook flexibel, zelfstandig en ondernemend;
• Bekendheid met regionale mogelijkheden om voor het vak Biologie het ‘buitenschools leren’ te stimuleren.
• Iemand die beschikbaar is op in ieder geval maandag, dinsdag en vrijdag.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB
Arbeidsvoorwaarden
Een goede baan kun je overal vinden, maar een baan waarin je invloed hebt op de toekomst van duizenden leerlingen vind je alleen bij ons. We bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een brede cafetariaregeling en opleidingsmogelijkheden. Het salaris wordt ingeschaald in schaal LB van de CAO VO. Het betreft een dienstverband voor 0,7 fte per per direct ter vervanging van een zwangerschapsverlof.
Meer weten over het CAO VO? Op de website van de VO-raad staat de meest actuele informatie over deze CAO voor het voortgezet onderwijs.
 

Over Dendron College

Naam school
Adres
Gebr. van Doornelaan 124 , 5961BE Horst
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Joyce Hekkens
Niveau
pro, vmbo, havo, vwo, gymnasium, technasium
Omschrijving
Het Dendron College is een middelbare school die onderwijs verzorgt aan ruim 1800 leerlingen, van vmbo tot en met gymnasium. Wij geven oprechte en individuele aandacht aan elke leerling. We werken doordacht aan onderwijsinnovatie met als doel leerlingen leren om de verantwoordelijkheid voor hun eigen leerproces te nemen. Wij zijn een persoonlijke school, waar onderwijs wordt gegeven van hoogwaardige kwaliteit, voor iedereen op maat. Daarnaast willen wij als school nadrukkelijk deel uitmaken van de plaatselijke gemeenschap. Dit doen we door onze leerlingen niet alleen binnen onze school voor te bereiden op hun rol in de maatschappij, maar ze ook steeds meer ín die maatschappij zelf te laten leren. Hiervoor werken we nauw samen met bedrijven, instanties en projecten in onze regio als onderdeel van het zogenaamde ‘buitenschools leren’. Onze leerlingen van nu zijn immers de burgers van de toekomst!


 
Bijzonderheden

 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.