Vacature Docent Lichamelijke opvoeding in Eindhoven

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Lichamelijke opvoeding 
Datum online
2021-11-25 25-11-2021
Sluitingsdatum
13-12-2021
Met ingang van
zo spoedig mogelijk
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0.5-0.6
Omschrijving
Wellantcollege, Helicon Opleidingen en CITAVERDE College zijn vanaf augustus 2021 samen verder gegaan onder de naam Yuverta. Door onze krachten te bundelen, blijven we kleinschalig en persoonlijke onderwijs in de regio aanbieden.
Yuverta is de grootste groene opleider van Nederland. En daar zijn we trots op! We hebben middelbare scholen met vmbo, mavo en het groene lyceum. Op onze mbo verzorgen we opleidingen op alle niveaus. Ook bieden we verschillende cursussen en trainingen aan. We hebben scholen van Amsterdam tot Heerlen en Den Haag tot Velp. Jaarlijks leiden we ruim 20.000 leerlingen en studenten op. Dat doen we met ruim 2.500 enthousiaste collega’s verspreid over onze 53 locaties. Groot, maar bewust kleinschalig én dichtbij.
Duurzaamheid vinden we belangrijk. We houden ons bezig met thema’s die er toedoen, zoals: klimaat, energie, water, voeding en welzijn van mens en dier. We willen écht van betekenis zijn voor onze leerlingen, studenten, cursisten, collega’s en de regio.
Wil jij meewerken aan de toekomst van anderen, de wereld en jezelf?
Dan voel jij je thuis bij Yuverta én thuis in de toekomst!
Yuverta VMBO Eindhoven is een gezellige school, waar je elkaar makkelijk leert kennen. Bij ons is persoonlijke aandacht héél belangrijk. Onze school bereidt leerlingen voor op een vervolgopleiding zodat ze in de maatschappij hun eigen plaats vinden. Onze doelen richten zich op algemeen onderwijs, beroepsvoorbereiding én opvoeding.

Wil jij écht van betekenis zijn voor vmbo-leerlingen? Laat jij ze groeien door ze goed onderwijs, sterke begeleiding en echte aandacht te geven? En denk je daarnaast ook graag mee over de verdere ontwikkeling van onze school? Dan ben jij de enthousiaste docent en collega die we zoeken!

Eisen

Opleiding
2e graads of Leraar in opleiding of 1e graads
Functie-eisen
Wat ga je doen?
 
 • Je verzorgt lessen Lichamelijke Opvoeding (LO)  en enkele lessen outdoor in het vmbo
 • Je ontwikkelt (mede) lesstof.
 • Je begeleidt leerlingen.
 • Je draagt bij aan de verdere ontwikkeling van het onderwijs, onze scholen en onze organisatie.
 • Je geeft invulling aan buitenschoolse activiteiten
Wat vragen we van je?
 
 • Een 2e graads onderwijsbevoegdheid.
  Ook docenten die parttime willen werken en/ of docenten in het laatste jaar van hun opleiding nodigen we van harte uit om te reageren.
 • Ervaring met vmbo- en/of LWOO-onderwijs of ander werk met jongeren van 12-16 jaar is een pré, een sterke motivatie om in het vmbo te werken is een must.
 • Je bent bekend met verschillende didactische werkvormen, waaronder het gebruik van digitale werkvormen en social media in de klas of je wil jezelf hierin bekwamen.
 • Als onderwijsprofessional ben je gedreven om je te blijven ontwikkelen en een bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van de school en de organisatie.
 • Enigszins flexibel als het gaat om inzetbaarheid.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB CAO BVE
Arbeidsvoorwaarden
Wat bieden we je?
Een leuke afwisselende baan in een informele werkomgeving met een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie is ingedeeld in salarisschaal LB van de cao mbo, minimaal € 2.961 en maximaal € 4.429 bruto per maand bij een fulltime-benoeming.
De aanstelling is tijdelijk en voor de duur van het verlof tot aan meivakantie 2022.
 

Over Yuverta vmbo Eindhoven

Adres
Locatellistraat 5 , 5654JB Eindhoven Brabant
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
zie vacature
Omschrijving
Helicon Opleidingen. Eigentijds groen onderwijs, veelzijdige opleidingen. Met duurzaamheid, ondernemerschap en innovatie hoog in het vaandel. Onze scholen voor vmbo en mbo staan in Noord-Brabant en Gelderland. Cursussen en opleidingen voor bedrijven bieden we ook op locatie aan.  Onze bedoeling is dat we écht van betekenis zijn voor onze leerlingen. We beloven leerlingen dat ze bij Helicon gaan groeien.

Helicon VMBO Eindhoven is een kleine, gezellige school, waar je elkaar makkelijk leert kennen. Bij ons is persoonlijke aandacht héél belangrijk. Onze school bereidt leerlingen voor op een vervolgopleiding zodat ze in de maatschappij hun eigen plaats vinden. Onze doelen richten zich op algemeen onderwijs, beroepsvoorbereiding én opvoeding.

Onze uitgangspunten:
 • Natuurlijke omgeving en milieu zijn voor de school de middelen om ons doelen te bereiken.
 • De school is van en voor de leerlingen.
 • Het leren is uitdagend en prikkelend. We spreken leerlingen aan op hun eigen mogelijkheden en interesses. Ze krijgen in het onderwijs steeds nieuwe kansen. De docent is coach en begeleider.
 • Naast theorievakken krijgen leerlingen praktijkvakken zodat zij leren door te doen.
 • De school is een veilige omgeving. Leerlingen zijn verantwoordelijk voor zichzelf en anderen.
 • Het vmbo is geen eindonderwijs. Het is een voorbereiding op de toekomst. Ons vmbo biedt heel veel mogelijkheden naar alle vormen van vervolgonderwijs.
 • We begeleiden leerlingen voortdurend. Niet alleen om steeds meer te weten, maar ook voor de sociaal-emotionele, creatieve en lichamelijke ontwikkeling.
 • Leerlingen bereiden zich op school al voor op een toekomstig beroep. Dat doen zij door middel van praktijklessen en stage.

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Word jij enthousiast van deze functie?
Dan komen we graag in contact met jou!
Wil je meer informatie? Neem dan per mail contact op met schoolleider Mariëlle van Valkenburg: m.van.valkenburg@yuverta.nl
Solliciteren? Stuur je gemotiveerde reactie met CV, onder vermelding van sollicitatie docent lichamelijke opvoeding uiterlijk 21 september 2021 per e-mail
De vacature wordt zowel intern als extern open gesteld. Hierbij hebben interne kandidaten bij gelijke geschiktheid voorrang.

Afhankelijk van de ontwikkelingen omtrent het coronavirus kunnen de gesprekken via Microsoft Teams (of een andere manier) plaats vinden. Je wordt hierover tijdig geïnformeerd.
 Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.