Vacature DOCENT NEDERLANDS - 0,3 FTE in WAALWIJK

Onderwijs

Vacature

Functietitel
DOCENT NEDERLANDS - 0,3 FTE 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
14-11-2021
Met ingang van
per direct
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,3
Omschrijving
DOCENT NEDERLANDS (totaal 0,3 fte)

Willem van Oranje College Waalwijk:
mavo, havo, atheneum, gymnasium 

Jij beheerst de Nederlandse taal volledig. Je hebt van jouw passie je werk gemaakt. Binnen de muren van de school maak jij gemakkelijk verbinding met jouw leerlingen en collega’s. Je weet leerlingen op een positieve manier te triggeren. Samen met jouw collega’s wil je het beste in hen naar boven halen. Herken jij je in dit profiel? Reageer dan snel op deze vacature.

Binnen ons team, vaksectie Nederlands, ben je van harte welkom om samen met ons een bijdrage te leveren aan de toekomst van onze leerlingen.


WILLEM VAN ORANJE COLLEGE
Onze missie: “Onze leerlingen worden gezien. Hun zelfstandigheid wordt vergroot en we voorzien ze van een goed ontwikkeld besef van waarden. Zij worden voorbereid op hun verdere leven.”
Onze leerlingen krijgen de mogelijkheid hun talenten te ontwikkelen, waarbij wordt uitgegaan dat naar school gaan, meer is dan een diploma halen. Onderwijs volgen op onze school is onderzoekend leren. Ons onderwijs gaat uit van de gedachte ‘wat kan wel’ en is ondernemend van aard. Ieder neemt zijn verantwoordelijkheid, zowel medewerkers, ouders als leerlingen.
 
Locatie Waalwijk: mavo, havo, atheneum
De school is gehuisvest in een modern gebouw in Landgoed Driessen. De school telt ongeveer 1100 leerlingen en 120 medewerkers.
 
Locatie Wijk en Aalburg: vmbo bb/kb, mavo, havo, atheneum
De school is gehuisvest in het dorp Wijk en Aalburg. Het is een kleinschalige school waar leerlingen leren door te ervaren. De persoonlijke aandacht voor de leerling staat centraal. De school telt ongeveer 700 leerlingen en 75 medewerkers.
 
WILLEM VAN ORANJE SCHOLENGROEP
Willem van Oranje College is onderdeel van Willem van Oranje Scholengroep. Onze scholengroep faciliteert en ondersteunt zeven scholen. Een oprecht betrokken scholengroep, die jonge mensen de beste kansen biedt voor de toekomst. Een onderwijsorganisatie die vanuit de protestants-christelijke traditie gelooft en respecteert dat ieder mens uniek is. Dat is waar Willem van Oranje Scholengroep voor staat.
  

Eisen

Opleiding
1e graads
Functie-eisen
Wie zoeken wij:
 • Je hebt een tweedegraads bevoegdheid of je bent bezig met een studie in deze richting.
 • Je bent competent op het gebied van pedagogisch, organisatorisch, vakinhoudelijk en didactisch handelen.
 • Je bent competent op het gebied van interpersoonlijk, samenwerkend, reflectief en ontwikkelingsgericht handelen.
 • Je bent betrokken en sociaal ingesteld.
 • Je bent collegiaal en een teamspeler.
 • Je bent proactief en creatief ingesteld.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB volgens cao vo
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden:  
 • Een aantrekkelijke en uitdagende baan binnen een protestants-christelijke organisatie met veel ruimte voor eigen initiatief.
 • Je komt terecht in een hecht team van collega's waar je inzichten en kennis haalt en waar professionaliteit en samenwerken een belangrijke rol spelen.
 • Een contract voor een jaar met uitzicht op een vast contract (afhankelijk van eventuele formatieruimte).
 • Een inschaling volgens cao vo, salarisschaal LB.
 • Een docentencoach die je begeleidt in je nieuwe werkomgeving.
 • De mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen.
 • Een TMA (Talent Motivatie Analyse), waarin je in een persoonlijk gesprek direct inzicht krijgt in jouw talenten.

TALENT EN ONTWIKKELING
Wij hebben oog voor talent! 
Willem van Oranje Scholengroep omarmt het 'sterke punten denken'. Het versterken van datgene waar je (in de basis) goed in bent. Onze afdeling Talent en Ontwikkeling maakt werk van jouw talent. We bieden je uitgebreide ontwikkelingsmogelijkheden afgestemd op jouw behoeften. Met als doel om het beste uit jezelf naar boven te halen. 

Over Willem van Oranje College

Adres
De Gaard 4 , 5146AW WAALWIJK Brabant
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Dhr. J.P.G.A. Straver
Omschrijving
Organisatie Willem van Oranje Scholengroep
Willem van Oranje Scholengroep faciliteert en ondersteunt zeven scholen. Een oprecht betrokken scholengroep, die jonge mensen de beste kansen biedt voor de toekomst. Een onderwijsorganisatie die vanuit de protestants-christelijke traditie gelooft en respecteert dat ieder mens uniek is. Dat is waar Willem van Oranje Scholengroep voor staat. De deelnemende scholen hebben ieder hun eigen expertise en bundelen bewust hun krachten: van een Daltonschool voor speciaal onderwijs, onderwijs voor hoogbegaafden, een internationale schakelklas en een vmbo tot het vwo Cambridge en het gymnasium.

Willem van Oranje College, Waalwijk
Het Willem van Oranje College is een protestants-christelijke school voor mavo, havo en vwo in Waalwijk. De school is gehuisvest in een modern gebouw in Landgoed Driessen. De school telt ongeveer 1100 leerlingen en 120 medewerkers. Missie: Vol voorbereid op de toekomst “Onze leerlingen worden gezien. Hun zelfstandigheid wordt vergroot en we voorzien ze van een goed ontwikkeld besef van waarden. Zij worden voorbereid op hun verdere leven. Onze leerlingen krijgen de mogelijkheid hun talenten te ontwikkelen, waarbij wordt uitgegaan dat naar school gaan, meer is dan een diploma halen.”

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Meer informatie?
Bezoek de vacaturewebsite van onze scholengroep: https://willemvanoranjescholengroep.nl/werken-bij-onze-scholengroep/vacatures

Interesse?
Herken jij jezelf in het profiel? Dan nodigen wij jou graag uit om voor 18 oktober 2021 te solliciteren. Je kunt je cv en je motivatie mailen naar Hiske Dollevoet, HR-adviseur via vacatures@wvoranje.nl. Voor inhoudelijke informatie, kun je contact opnemen met Jan Straver, adjunct-directeur.
 
Na de sluitingsdatum vindt er een selectie plaats en word je geïnformeerd over de voortgang van de procedure. De vacature is zowel intern als extern uitgezet, waarbij interne kandidaten voorrang hebben op de benoeming.

Contactgegevens:
Naam school: Willem van Oranje College Waalwijk
Adres: De Gaard 4 – 5146 AW  Waalwijk
Contactpersoon: Jan Straver (adjunct-directeur)  
Telefoon: 0416 333069 / 06-16632510
E-mail: j.p.g.a.straver@wvoranje.nl 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.