Vacature DOCENT WISKUNDE - 1,0 fte in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Vacature

Functietitel
DOCENT WISKUNDE - 1,0 fte 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
14-11-2021
Met ingang van
Met ingang van januari 2022
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
1,0
Omschrijving
Docent wiskunde (1,0 fte)
Willem van Oranje College Wijk en Aalburg: vmbo bb/kb, mavo, havo, atheneum

Mathematiek, mathematica, mathesis oftewel wiskunde, dat is jouw ding! Jij bent uiteraard goed in getallen, patronen en abstracte figuren. Jij hebt van deze wiskundige structuren jouw werk gemaakt. Binnen de muren van de middelbare school maak jij gemakkelijk verbinding met jouw leerlingen en je collega’s. Je weet leerlingen op een positieve manier te benaderen en te coachen, zodat je met elkaar het gewenste resultaat bereikt. Herken jij je in dit profiel? Reageer dan voor 12 november 2021.

Willem van Oranje College
Onze missie: “Onze leerlingen worden gezien. Hun zelfstandigheid wordt vergroot en we voorzien ze van een goed ontwikkeld besef van waarden. Zij worden voorbereid op hun verdere leven.” Onze leerlingen krijgen de mogelijkheid hun talenten te ontwikkelen, waarbij wordt uitgegaan dat naar school gaan, meer is dan een diploma halen. Onderwijs volgen op onze school is onderzoekend leren. Ons onderwijs gaat uit van de gedachte ‘wat kan wel’ en is ondernemend van aard. Ieder neemt zijn verantwoordelijkheid, zowel medewerkers, ouders als leerlingen.

Locatie Wijk en Aalburg: vmbo bb/kb, mavo, havo, atheneum
De school is gehuisvest in het dorp Wijk en Aalburg. Het is een kleinschalige school waar leerlingen leren door te ervaren. De persoonlijke aandacht voor de leerling staat centraal. De school telt ongeveer 600 leerlingen en 75 medewerkers.

Eisen

Beschikbaar voor zij-instromers?
ja
Opleiding
1e graads of 2e graads of Leraar in opleiding
Functie-eisen
Wie zoeken wij?
 • Je hebt een tweedegraads bevoegdheid of je bent bezig met een studie in deze richting.
 • Je bent competent op het gebied van pedagogisch, organisatorisch, vakinhoudelijk en didactisch handelen.
 • Je bent competent op het gebied van interpersoonlijk, samenwerkend, reflectief en ontwikkelingsgericht handelen. 
 • Je bent betrokken en sociaal ingesteld.
 • Je bent collegiaal en een teamspeler.
 • Je bent proactief en creatief ingesteld.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB volgens cao vo
Arbeidsvoorwaarden
Wij bieden:
 • Een aantrekkelijke en uitdagende baan binnen een protestants-christelijke organisatie met veel ruimte voor eigen initiatief.
 • Een contract tot aan het einde van het schooljaar met uitzicht op een vast contract (afhankelijk van eventuele formatieruimte).
 • Een inschaling volgens cao vo, salarisschaal LB.
 • Een docentencoach die je begeleidt in je nieuwe werkomgeving.
 • De mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen.
 • Een TMA (Talent Motivatie Analyse), waarin je in een persoonlijk gesprek direct inzicht krijgt in jouw talenten.
   
Talent en Ontwikkeling
Wij hebben oog voor talent!
Willem van Oranje Scholengroep omarmt het 'sterke punten denken'. Het versterken van datgene waar je (in de basis) goed in bent. Onze afdeling Talent en Ontwikkeling maakt werk van jouw talent. We bieden je uitgebreide ontwikkelingsmogelijkheden afgestemd op jouw behoeften. Met als doel om het beste uit jezelf naar boven te halen.

Over Willem van Oranje College

Adres
Perzikstraat 7 , 4261KC Wijk en Aalburg
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Maya Louwerse
Omschrijving
Willem van Oranje College, Wijk en Aalburg
Het Willem van Oranje College is een protestants-christelijke school voor vmbo Techniek vmbo Zorg & Welzijn, mavo, havo/vwo in Wijk & Aalburg. Op deze locatie volgen 540 leerlingen onderwijs en zijn er 69 medewerkers.
 
Onze school is perfect ingericht op ‘leren door te doen’. We beschikken over veel faciliteiten voor praktisch onderwijs, zodat leerlingen in een omgeving die lijkt op de werkpraktijk hun vaardigheden leren. Zo hebben we moderne praktijkafdelingen, waar we investeren in kennis en materiaal zodat we modern onderwijs kunnen bieden.
Ook investeren we veel in goede contacten met lokale ondernemers en vinden veel van onze leerlingen dankzij school-stages na het behalen van hun diploma’s snel een baan.
 
 
Willem van Oranje Scholengroep
Willem van Oranje College is onderdeel van Willem van Oranje Scholengroep. Onze scholengroep faciliteert en ondersteunt zeven scholen. Een oprecht betrokken scholengroep, die jonge mensen de beste kansen biedt voor de toekomst. Een onderwijsorganisatie die vanuit de protestants-christelijke traditie gelooft en respecteert dat ieder mens uniek is. Dat is waar Willem van Oranje Scholengroep voor staat.

 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Interesse?
Herken jij jezelf in het profiel? Dan nodigen wij jou graag uit om voor 12 november 2021 te solliciteren. Je kunt je cv en je motivatie mailen naar Hiske Dollevoet, HR-adviseur via vacatures@wvoranje.nl. Voor inhoudelijke informatie, kun je contact opnemen met Arie van Vuuren, directeur Willem van Oranje College Wijk en Aalburg. Na de sluitingsdatum vindt er een selectie plaats en word je geïnformeerd over de voortgang van de procedure. De vacature is zowel intern als extern uitgezet, waarbij interne kandidaten voorrang hebben op de benoeming.

Contactgegevens
Naam school: Willem van Oranje College 
Adres school: Perzikstraat 7, 4261 KC Wijk en Aalburg
Contactpersoon: Arie van Vuuren (directeur) - 0416 691722 / 06 16720953 - a.vanvuuren@wvoranje.nl 

Bekijk ons actuele vacature aanbod op de website van onze scholengroep: https://willemvanoranjescholengroep.nl/werken-bij-onze-scholengroep/vacatures
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.