Vacature DOCENT SPORT - ISK WERELDSCHOOL - 0,4 fte in Waalwijk

Onderwijs

Vacature

Functietitel
DOCENT SPORT - ISK WERELDSCHOOL - 0,4 fte 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
14-11-2021
Met ingang van
Met ingang van januari 2022
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,4
Aantal uren
0,4 fte
Omschrijving
VACATURE DOCENT SPORT (0,4 fte)
ISK Wereldschool Waalwijk
Ervaar jouw waardevolle aanvulling op ISK wereldschool in Waalwijk en maak elke dag het verschil voor onze leerlingen van de Internationale Schakelklas. Vanaf januari zijn wij op zoek naar een docent Sport, een docent die naast sportlessen ook zwemlessen kan verzorgen. Interesse? Reageer dan vóór 12 november 2021.

ISK Wereldschool
Samen leren, samen leven, samen leren samenleven. Op onze school kun je in een veilige omgeving en in een positief pedagogisch klimaat de Nederlandse taal leren. Er is aandacht voor ieder mens omdat we geloven dat ieder mens uniek is. Dat is wat wij nieuwkomers in Nederland graag willen bieden.

Leerlingen uit 13 verschillende landen krijgen bij ons onderwijs aangeboden. De lessen worden gegeven door een professioneel en enthousiast team van 25 docenten en vrijwilligers.

'Samen leren samenleven'
Je gaat lesgeven aan onze leerlingen in de leeftijd varierend tussen de 11 en 18 jaar. Onze opdracht is dat leerlingen in ong. 2 jaar de Nederlandse taal voldoende beheersen voor de overstap naar het reguliere onderwijs (VO, PRO, MBO of VAVO). 

‘Samen’ is het sleutelwoord voor onze ISK Wereldschool.

 

Eisen

Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Wie zoeken wij?
 • Je bent bevoegd om les te geven in een sportzaal, buiten en in het zwembad. Naast sportlessen is het dus van belang dat onze leerlingen zwemles krijgen.
 • Je bent competent op het gebied van pedagogisch, organisatorisch, vakinhoudelijk en didactisch handelen.
 • Je bent competent op het gebied van interpersoonlijk, samenwerkend, reflectief en ontwikkelingsgericht handelen.
 • Je bent betrokken en sociaal ingesteld.
 • Je bent collegiaal en een teamspeler.
 • Je bent proactief en creatief ingesteld.

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
LB volgens cao vo
Arbeidsvoorwaarden
Wat bieden wij?
 • Tijdelijke benoeming tot aan de zomervakantie.
 • Dienstverband voor 0,4000 fte.
 • Inschaling in LB-schaal volgens cao vo.
 • Mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen.

Talent en Ontwikkeling
Wij hebben oog voor talent! Willem van Oranje Scholengroep omarmt het 'sterke punten denken'. Het versterken van datgene waar  je (in de basis) goed in bent. Onze afdeling Talent en Ontwikkeling maakt werk van jouw talent. We bieden je uitgebreide  ontwikkelingsmogelijkheden afgestemd op jouw behoeften. Met als doel om het beste uit jezelf naar boven te halen!

Over ISK

Naam school
ISK
Adres
Baardwijksestraat 44 , 5142WG Waalwijk Brabant
Denominatie
Protestants-Christelijk
Type onderwijs
Regulier, Internationale school
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Carola van Strien
Omschrijving
Organisatie Willem van Oranje Scholengroep
Willem van Oranje Scholengroep faciliteert en ondersteunt zeven scholen. Een oprecht betrokken scholengroep, die jonge mensen de beste kansen biedt voor de toekomst. Een onderwijsorganisatie die vanuit de protestants-christelijke traditie gelooft en respecteert dat ieder mens uniek is. Dat is waar Willem van Oranje Scholengroep voor staat. De deelnemende scholen hebben ieder hun eigen expertise en bundelen bewust hun krachten: van een Daltonschool voor speciaal onderwijs, onderwijs voor hoogbegaafden, een internationale schakelklas en een vmbo tot het vwo Cambridge en het gymnasium.

ISK Wereldschool   
ISK Wereldschool begeleidt en geeft onderwijs aan nieuwkomers in Nederland vanaf ong. 11,5 tot 18 jaar. Onze taakstelling is dat deze leerlingen in ongeveer 2 jaar de Nederlandse taal voldoende beheersen voor de overstap naar het reguliere VO, PRO, MBO of VAVO. 

ISK Wereldschool maakt onderdeel uit van Willem van Oranje Scholengroep. De scholengroep faciliteert en ondersteunt zeven scholen om deze kernbelofte waar te kunnen maken. Autonome scholen voor primair en voortgezet onderwijs, ieder met hun eigen kenmerken, werkgebied en invulling van de missie. Met als gemene deler onze protestants-christelijke signatuur. Een identiteit waar we trots op zijn. Omdat het ons verbindt en omdat het een ankerplaats biedt in een continu veranderende wereld. 
 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Interesse?
 
Hebben we je enthousiast gemaakt? Reageer dan voor 12 november 2021. Je kunt je motivatie en CV sturen per e-mail naar Carola van Strien (teamleider). Heb je nog vragen? Dan kun je ook contact opnemen met Carola van Strien.
 • Carola van Strien (Teamleider)
 • Telefoon: 06-12788483
 • E-mail: c.vanstrien@wvoranje.nl 
Na de sluitingsdatum vindt er een selectie plaats en word je geïnformeerd over de voortgang van de procedure. De vacature is zowel intern als extern uitgezet, waarbij interne kandidaten voorrang hebben op de benoeming.

De sollicitatiegesprekken staan gepland in week 46 en 47 2021.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.​​​​​​

Op onze website vind je meer informatie over onze scholengroep en de vacature: willemvanoranjescholengroep.nl/werken-bij-onze-scholengroep/vacatures 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.