Vacature Onderwijsassistent voor de internationale schakelklas (0,6-0,8 fte) in Amste...

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Onderwijsassistent voor de internationale schakelklas (0,6-0,8 fte) 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
14-11-2021
Met ingang van
Per direct
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk
FTE
0,6 - 0,8 fte
Omschrijving
Voor onze ISK zijn wij per direct op zoek naar een enthousiaste en bevoegde

Onderwijsassistent voor de internationale schakelklas (0,6-0,8 fte) met (ruime) ervaring in het lesgeven aan anderstalige leerlingen. 

De ISK-afdeling bij Panta Rhei bestaat momenteel uit vier klassen met leerlingen in de leeftijd van 12 tot ca. 16 jaar. Na de isk zijn er leerlingen die doorstromen naar onze eigen reguliere vmbo-klassen, maar ook naar andere reguliere VO-scholen (havo of vwo) in de nabije omgeving. In de vier groepen zitten alle niveaus samen. Daarom is het fijn als we een onderwijsassistent hebben die de docenten gaat ondersteunen.
 
Als onderwijsassistent in de ISK begeleid je leerlingen tijdens de NT2-lessen. Je bent ondersteunend aan de NT2-docent, dus niet zelf verantwoordelijk voor de inhoud van de les. In kleine groepjes of één-op-één ga je aan de slag met opdrachten en motiveer je leerlingen om Nederlands te (durven) spreken. Op deze manier help je leerlingen vooruit.
 
Werkzaamheden
 
 • Biedt extra oefening en uitleg aan leerlingen die hier behoefte aan hebben;
 • Begeleidt een deel van de klas bij het zelfstandig werken;
 • Helpt bij het leren leren (studievaardigheden);
 • Geeft verlengde instructie of begeleidt de andere leerlingen zodat de docent de verlengde instructie kan geven;
 • Begeleidt de leerlingen 1x per week naar en in het zwembad.
 
 

Eisen

Opleiding
Overige
Functie-eisen
Wat verwachten we van je?
 
Vereisten
 • Je bent in het bezit van een mbo niveau 4 onderwijsassistent diploma of in de laatste fase van de studie.
 • Je hebt relevante ervaring in het onderwijs opgedaan.
 • Je hebt affiniteit met en interesse in werken met vmbo-leerlingen.
Vaardigheden
 • Je bent taalkundig sterk in het Nederlands.
 • Je hebt een pro-actieve houding.
 • Je bent pedagogisch sterk.
 • Je bent communicatief sterk.
 • Je bent flexibel.

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Arbeidsvoorwaarden
Het betreft een tijdelijke aanstelling op projectbasis tot en met 31 juli 2022.
De arbeidsvoorwaarden zijn conform cao vo in salarisschaal 6. 
Bij gebleken geschiktheid wordt het tijdelijke contract op projectbasis voor een jaar verlengd.
 
 

Over SG Panta Rhei Amstelveen

Adres
Pandora 1 , 1183KK Amstelveen
Denominatie
Algemeen bijzonder
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. N. Acharrat
Niveau
lwoo, vmbo, mavo
Omschrijving
Over Panta Rhei
We zijn een scholengemeenschap voor vmbo (bbl, kbl en mavo) in Amstelveen. Bij ons is iedereen welkom, waar je ook in gelooft, welke levensovertuiging en achtergrond je ook hebt. We staan open voor elkaars denkwijze en zien dat daar goede ideeën uit ontstaan. Ideeën waar we graag naar luisteren als ze onze werkpraktijk en het lesgeven verbeteren.

We zijn een zelfstandige school met een eigen stichtingsbestuur, 4 onderwijsteams (met zo’n 80 docenten en onderwijsassistenten) en een ondersteunende staf, die uit zo’n 20 collega’s bestaat. Met in totaal zo’n 650 leerlingen kunnen we spreken van een kleinschalige, gezellige school. Onze werkplekken zijn verdeeld over de gebouwen Pandora 1 t/m 3, die vlak naast elkaar liggen. We houden de zaken graag overzichtelijk. We hebben natuurlijk leefregels met elkaar afgesproken, zodat de school veilig en aantrekkelijk is.
 
Juist doordat we niet zo groot zijn, hebben we extra aandacht voor onze leerlingen. Zo hebben we leerwegondersteuning op alle niveaus en proberen we elke leerling naar een zo hoog mogelijk niveau te begeleiden. We halen de buitenwereld naar binnen en nemen de leerlingen mee naar buiten. Zo laten we leerlingen zien wat hun kansen en mogelijkheden zijn als ze van school af komen. Op die manier inspireren en motiveren we ze om het beste uit zichzelf te halen.

Zo bieden we elke leerling kwaliteit, veiligheid en duidelijkheid.

Werken bij Panta Rhei
Als medewerkers van Panta Rhei willen we het samen doen; met elkaar als collega's, met de leerlingen en met de ouders/verzorgers van onze leerlingen. Dat merk je aan de sfeer die er bij ons op school is. We leren van elkaar en hebben uitgebreide mogelijkheden om onszelf te ontwikkelen op persoonlijk en professioneel vlak.

Binnen Panta Rhei kun je rekenen op afwisselend en uitdagend werk. We kennen veel betrokkenheid binnen ons team, waarin we elkaar ook verder helpen met constructieve feedback. We investeren graag in zaken die onze schoolkwaliteit ten goede komen. Dus staan we open voor goede ideeën van onze collega’s; ideeën om het onderwijs te verbeteren of om het werk efficiënter te maken. Laat vooral van je horen!

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Jouw sollicitatie met curriculum vitae en motivatiebrief zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet. 
Alleen sollicitaties via Meesterbaan worden in behandeling genomen.

Let op: bij voldoende geschikte kandidaten kunnen wij besluiten de procedure eerder te sluiten.

Acquisitie wordt niet op prijs gesteld
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.