Vacature Docent Lichamelijke Opvoeding in Ede

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent Lichamelijke Opvoeding 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
3-11-2021
Met ingang van
z.s.m.
Soort vacature
parttime/fulltime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,80
Omschrijving
Vanwege het vertrek van een collega zijn wij zo snel mogelijk op zoek naar een ervaren en enthousiaste
docent Lichamelijke Opvoeding (0,80 FTE).

Eisen

Opleiding
1e graads of 2e graads
Functie-eisen
Je beschikt over de gewenste onderwijsbevoegdheid en hebt ervaring met mentoraat. Aangezien je les gaat geven binnen onze brede tweetalige afdeling, verwachten wij dat je in het Engels kunt lesgeven. Het is een prĂ© als je in het bezit bent van een CAE- of CPE-certificaat of minimaal bereid bent dit te behalen. Je kunt leerlingen motiveren en streeft ernaar met je leerlingen tot goede resultaten te komen. Je kunt goed samenwerken en bent ICT-vaardig. 
 

Arbeidsvoorwaarden

Arbeidsvoorwaarden
Een uitdagende en afwisselende functie en een goed begeleidingstraject voor nieuwe docenten op onze school. Daarnaast bieden wij aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden uit de cao-vo waaronder een eindejaarsuitkering, vakantiegeld en individueel keuze budget dat op diverse manieren in te zetten is.

Over Marnix College

Naam school
Adres
Prins Bernhardlaan 30 , 6713MC Ede Gelderland
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. Oosterbeek
Niveau
mavo, havo, vwo, gymnasium
Omschrijving

Het Marnix College is een open, oecumenische school waar leerlingen welkom zijn, ongeacht hun achtergrond en levensovertuiging. Het Marnix College is er op gericht leerlingen zo op te leiden dat zij een positieve bijdrage kunnen leveren aan de wereld van morgen. De school biedt ca. 1350 leerlingen op de mavo, de (tweetalige) havo, het (tweetalig) atheneum en het gymnasium inspirerend onderwijs met een academische en internationale inslag. Onze leerlingen verlaten de school met een waardevol diploma en een flinke hoeveelheid kennis, maar ook met waardevolle vaardigheden in hun bagage. We zorgen ervoor dat onze leerlingen in staat zijn tot zelfreflectie, dat ze zichzelf durven te laten zien, zelfredzaam en veerkrachtig zijn en wij leren ze samen te werken en samen te leven.
Het onderwijsaanbod op het Marnix College is breed en divers. Leerlingen nemen deel aan Masterclasses, projectonderwijs en hebben veel keuzemogelijkheden. De school heeft een uitgebreid aanbod op het gebied van kunst en cultuur en stimuleert leerlingen actief deel te nemen aan activiteiten buiten de les en buiten de school.
 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Heb je interesse in de functie, maak dan je belangstelling uiterlijk woensdag 3 november kenbaar door middel van een motivatiebrief en cv. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden op woensdagmiddag 10 november. 
 
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.