Vacature Docent wiskunde 2e graads in Schiedam

Onderwijs

Vacature

Functietitel
Docent wiskunde 2e graads 
Datum online
2021-10-14 14-10-2021
Sluitingsdatum
21-11-2021
Met ingang van
1-2-2022
Soort vacature
Parttime
Dienstverband
Tijdelijk met uitzicht op vast
FTE
0,6
Aantal uren
15
Omschrijving
Dé school voor havo, atheneum en gymnasium
 
Help jij onze leerlingen ontdekken wat ze leuk vinden en waar ze goed in zijn? Neem jij onze leerlingen serieus en straal je vertrouwen uit? Leg je op een creatieve manier uit? Dan zijn wij op zoek naar jou!
 
Docent wiskunde 2e graads M/V
0,6 fte

De ingangsdatum is 1 februari 2022.
Het betreft een tijdelijke aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband.
 
Jouw werk als docent wiskunde 
 • Je geeft op creatieve wijze les aan de klassen in de onderbouw
 • Je neemt pro-actief deel aan de sectievergaderingen
 • Je neemt enthousiast deel aan interne projecten en/of activiteiten
 • Je onderhoudt op prettige wijze contacten met collega’s, leerlingen, ouders en externen

Eisen

Opleiding
2e graads
Functie-eisen
Wat jij meeneemt 
 • Je hebt (bijna) een 2e graads lesbevoegdheid wiskunde
 • Liefst enkele jaren ervaring in het lesgeven aan havo-vwo leerlingen
 • Je hebt ervaring met lesgeven in de onderbouw
 • Je hebt een positieve en flexibele werkhouding

Arbeidsvoorwaarden

Salarisschaal
Conform CAO-VO
Arbeidsvoorwaarden
Wat wij bieden 
 • Salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform cao-VO, o.a.:
  • Reiskostenvergoeding vanaf 8 km enkele reis
  • Pensioenregeling
  • Persoonlijk budget van 50 klokuren, te besteden aan o.a. verlof, kinderopvang en studie
  • Eindejaarsuitkering
  • Alle schoolvakanties vrij
 • Ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling
 • Iedere donderdagmiddag facultatief een gezellige borrel met je collega’s
 
 

Over Sg Spieringshoek

Naam school
Adres
Van der Brugghenlaan 2-6 , 3118LA Schiedam
Denominatie
Rooms-Katholiek
Type onderwijs
Regulier
Sector
Voortgezet onderwijs
Contactpersoon
Mevr. L. Sprado
Niveau
havo, vwo, gymnasium, technasium
Omschrijving
Werken bij Spieringshoek
 
Scholengemeenschap Spieringshoek is een school voor havo, atheneum en gymnasium. Vanuit een open katholieke identiteit staat de vorming van gemeenschapszin voorop. Het team werkt dagelijks aan een sfeer van verbinding, waarin vanuit vertrouwen samen leren, werken en groeien centraal staan. 
 
Naast het reguliere aanbod biedt Spieringshoek ook extra aanbod, zoals Spaans, extra sport en drama. Bovendien is Spieringshoek een gecertificeerde technasiumschool waar het vak ‘onderzoek en ontwerpen’ (O&O) wordt aangeboden op havo en atheneum.
 
Op Spieringshoek worden de leerlingen opgeleid tot zelfstandige en verantwoordelijke burgers en wordt inspirerend onderwijs aangeboden, zodat zij zich in de volle breedte kunnen ontwikkelen. Daarbij staan drie bouwstenen centraal: gemeenschapszin, autonomie en aansluiting bij persoonlijke ontwikkelingsmogelijkheden. Deze drie kernwaarden zijn een vertrekpunt voor de koers van de school, die gericht is op duurzaam en toekomstgericht onderwijs. In de nieuwe schoolplanperiode wordt het onderwijs meer ingericht van een leerstofgericht naar een leerlinggericht klimaat. Dat heeft gevolgen voor het onderwijskundig beleid en de kwaliteitszorg, en de koppeling daarvan aan het personeelsbeleid.
 
Wilt u meer weten over de school? Bezoek de website: www.spieringshoek.nl.
 

 

Sollicitatie informatie

Sollicitatie informatie
Ben jij diegene die wij zoeken?
 
Is deze vacature jou op het lijf geschreven? Dan ontvangen we graag z.s.m. en uiterlijk 21 november je motivatie en je cv via Meesterbaan. Heb je nog vragen of wil je meer weten? Neem dan contact op via vacatures@spieringshoek.nl.
 
Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.